جست و جو:

برچسب: is

صفحه 1 از 2 1 2

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. مشکل در کامپوننت k2

    آغاز شده توسط hamedio, Monday 08 April 13 01:01 PM
    2.5, administrator, code, cpanel, html, is, php, فارسی, کامپوننت, کار, پیشرفته, نصب, همراه, ماژول, مدیریت, مشکل, مطالب, www, آموزش, افزونه, این, برای, جومیران, جوملا, در, رو, شده, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 3,756
    آخرين نوشته: Friday 25 May 18 01:09 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. خطای The file Cache Storage is not supported on this platform

    آغاز شده توسط masoodm, Friday 28 April 17 06:05 PM
    form, is, quot, the, این, است, بنده, تشکر, خطای, در, راهنمایی, زمینه, سلام, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 781
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 02:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. کار نکردن Maximenu CK Params در سرور

    آغاز شده توسط Pedram_IR, Saturday 04 March 17 11:05 AM
    ck, is, کار, پلاگین, نصب, از, استفاده, با, دانلود, در, درخواست, سایت, سرور, طراحی, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,105
    آخرين نوشته: Friday 14 April 17 02:43 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. معنی این خطاها چیست؟

    آغاز شده توسط hwieri, Tuesday 23 August 16 09:43 PM
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 1,012
    آخرين نوشته: Tuesday 30 August 16 10:08 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  5. گذاشتن captcha بر روی صفحه ادمین

    آغاز شده توسط poya7, Saturday 14 May 16 11:09 PM
    administrator, is, کد, گذاشتن, و, وارد, ورود, هنگام, www, ادمین, از, بار, رو, روی, صفحه
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,084
    آخرين نوشته: Tuesday 28 June 16 01:29 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. مشکل موقع login

    آغاز شده توسط Mohammad_amini, Tuesday 07 June 16 11:41 AM
    html, is, load, login, php, کمک, ی, ورود, می, مشکل, ارور, به, با, زیر, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 6,473
    آخرين نوشته: Tuesday 07 June 16 08:43 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 513
    آخرين نوشته: Saturday 16 April 16 11:13 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  7. مشکل در نصب زبان فارسی

    آغاز شده توسط aminravari, Sunday 21 June 15 01:54 PM
    files, is, to, فارسی, کنم, وقتی, نصب, مشکل, www, این, ارور, از, در, زبان, سلام
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 554
    آخرين نوشته: Wednesday 24 June 15 11:17 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  8. دیتابیس

    آغاز شده توسط nazanin n, Thursday 18 September 14 08:35 AM
    is, session, time, to, کنم, که, لوکال, این, با, باید, خطا, دیتابیس, رو, سلام, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 453
    آخرين نوشته: Thursday 18 September 14 11:34 AM
    بوسیله phptik  برو به آخرین پست
  9. مشکل در Import دیتابیس به هاست

    آغاز شده توسط farshid-foss, Monday 14 July 14 06:39 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,686
    آخرين نوشته: Tuesday 16 September 14 12:31 PM
    بوسیله phptik  برو به آخرین پست
  10. مشکل با پوشه administrator

    آغاز شده توسط milititi, Monday 21 July 14 12:24 PM
    administrator, is, فعال, پوشه, وارد, چند, مشکل, مشکل با پوشه administrator ، پوشه administrator ،مشکل administrator, این, اتوماتیک, با, تغییر, جوملا, رو, غیر
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 508
    آخرين نوشته: Thursday 24 July 14 08:30 AM
    بوسیله milititi  برو به آخرین پست
  11. مشکل در کد php

    آغاز شده توسط SEPAHAN, Friday 04 July 14 09:58 PM
    form, is, php, text, فایل, فرم, کد, یک, وارد, قرار, نمایش, مشکل, این, دوم, رو
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 637
    آخرين نوشته: Tuesday 08 July 14 03:24 AM
    بوسیله phptik  برو به آخرین پست
  12. مشکل با پلاگین Helix framework

    آغاز شده توسط شمیم سافت, Monday 07 April 14 09:23 PM
    administrator, com, index.php, is, php, system - helix framework, پیام, پلاگین, قالب, نصب, مشکل, باز, جوملا, حل, سیستم
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 4,893
    آخرين نوشته: Wednesday 11 June 14 05:44 PM
    بوسیله shahnaaz  برو به آخرین پست
  13. تغییر عنوان ورود به جوملا

    آغاز شده توسط jalaladdin, Tuesday 05 February 13 09:47 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,004
    آخرين نوشته: Sunday 23 March 14 12:07 PM
    بوسیله amin-rt  برو به آخرین پست
  14. مشکل در منوی افقی آرتیستر

    آغاز شده توسط saray, Tuesday 28 January 14 04:13 PM
    artisteer, is, گیر, وقتی, چیه؟, منوی, مشکل, این, ایجاد, از, با, جوملا, رو, طراحی, عمودی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 861
    آخرين نوشته: Wednesday 29 January 14 09:21 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. ورود به بخش مدیریت

    آغاز شده توسط aghil722, Friday 06 December 13 11:35 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 495
    آخرين نوشته: Wednesday 11 December 13 09:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. دسترسی به بخش مدیریت

    آغاز شده توسط aghil722, Friday 06 December 13 11:05 PM
    is, پیدا, وقتی, وارد, نصب, می, مدیریت, مشکل, از, به, با, بخش, جوملا, دسترسی, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 456
    آخرين نوشته: Saturday 07 December 13 07:18 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. ارور در بالا اومدن سایت

    آغاز شده توسط hermes, Monday 04 November 13 11:36 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    administrator, directory, html, is, php, که, نمایش, ؟, ارور, بالا, در, رفع, راهنمایی, زیر, سایت
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 843
    آخرين نوشته: Wednesday 20 November 13 08:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. نصب جوملا 1.5

    آغاز شده توسط shahroud_nms, Monday 18 November 13 03:07 PM
    is, پیغام, نصب, www, این, ایجاد, از, باید, جوملا, رو, روی, را, زبان, طریق, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,189
    آخرين نوشته: Monday 18 November 13 08:13 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. درخواست کامپوننت سطح دسترسی

    آغاز شده توسط olding, Tuesday 15 October 13 06:33 AM
    administrator, com, index, index.php, is, php, کامپوننت, کاربران, یا, ماژول, درخواست, دسترسی, سطح, عید, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 816
    آخرين نوشته: Tuesday 15 October 13 11:29 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  20. ارور در cb و uddeim

    آغاز شده توسط eliham, Monday 30 September 13 08:20 PM
    2.5, administrator, already, is, php, uddeim, کنم, وقتی, نصب, www, این, ارور, باید, رو, طرف
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 1,080
    آخرين نوشته: Friday 04 October 13 09:30 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. نيامدن كدهاي امنيتي

    آغاز شده توسط vahid62, Wednesday 18 September 13 05:00 PM
    administrator, com, has, index, index.php, is, php, و, نام, www, بخش, ثبت, را, شده, عنوان
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 568
    آخرين نوشته: Thursday 19 September 13 05:29 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. مشکل در artisteer

    آغاز شده توسط mohsenfasa88, Saturday 13 July 13 02:43 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    artisteer, is, وقتی, قالب, نحوه, نصب, منوهای, مشکل, این, برنامه, جوملا, در, ذخیره, ساخته, شده
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 2,040
    آخرين نوشته: Sunday 21 July 13 02:58 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  23. تغییرات در قالب مدیریت سایت و کنترل پنل

    آغاز شده توسط m3hdi, Wednesday 05 June 13 04:26 PM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,774
    آخرين نوشته: Friday 07 June 13 10:53 PM
    بوسیله mch  برو به آخرین پست
  24. ارور اسلاید شو ها بعد از تعویض هاست

    آغاز شده توسط Smoke_1110, Thursday 06 June 13 07:51 PM
    html, is, php, که, کار, یک, وقتی, نصب, هاست, می, مشکل, افزونه, این, اول, ارور, از, اسلاید, است؟, جوملا, جدید, رو, روی, را
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 680
    آخرين نوشته: Thursday 06 June 13 10:38 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 39
صفحه 1 از 2 1 2


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.