جست و جو:

برچسب: administrator

صفحه 1 از 3 1 2 3

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. مشکل در کامپوننت k2

    آغاز شده توسط hamedio, Monday 08 April 13 02:01 PM
    2.5, administrator, code, cpanel, html, is, php, فارسی, کامپوننت, کار, پیشرفته, نصب, همراه, ماژول, مدیریت, مشکل, مطالب, www, آموزش, افزونه, این, برای, جومیران, جوملا, در, رو, شده, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,837
    آخرين نوشته: Friday 25 May 18 02:09 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. دانلود کامپوننت فوق پیشرفته فرم ساز RSform Pro! 4.2 Rev42

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Saturday 28 July 12 01:49 AM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 32
    • نمایش ها: 24,636
    آخرين نوشته: Thursday 15 February 18 10:51 AM
    بوسیله ahmad_19xx  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  3. بالا نیامدن صفحه مدیریت جوملا

    آغاز شده توسط samannnn, Monday 15 May 17 03:25 PM
    administrator, com, کنترل, پنل, یک, مدیریت, این, بالا, برای, جوملا, حال, روز, رسانی, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 634
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 05:13 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. فارسی،شمسی یا جلالی کردن تقویم rs form

    آغاز شده توسط mojtaba3D, Sunday 27 July 14 05:44 PM
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ: 43
    • نمایش ها: 8,541
    آخرين نوشته: Sunday 15 January 17 01:49 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  5. گذاشتن captcha بر روی صفحه ادمین

    آغاز شده توسط poya7, Sunday 15 May 16 12:09 AM
    administrator, is, کد, گذاشتن, و, وارد, ورود, هنگام, www, ادمین, از, بار, رو, روی, صفحه
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,024
    آخرين نوشته: Tuesday 28 June 16 02:29 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 446
    آخرين نوشته: Sunday 17 April 16 12:13 AM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  6. مشکل سطح دسترسی در قسمت ماژولها

    آغاز شده توسط diako533, Sunday 03 April 16 08:33 PM
    administrator, manager, کاربر, یا, قابل, قسمت, نمایش, همه, ماژول, مدیریت, مشکل, برای, جوملا, دسترسی, سطح
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 667
    آخرين نوشته: Monday 04 April 16 12:38 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. عدم اجرای نصب بسته آماده جوملا 3

    آغاز شده توسط ma007, Saturday 19 March 16 09:06 AM
    administrator, php, time, to, قالب, نصبی, مشکل, این, ارور, از, برای, بسته, تشکر, جوملا, روی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 555
    آخرين نوشته: Saturday 02 April 16 10:59 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. ارتقا به جوملا 3

    آغاز شده توسط arina123, Tuesday 20 October 15 10:48 AM
    2.5, administrator, فایل, کامپوننت, کردن, پنل, نمایش, مدیریت, مشکل, از, بالا, برای, جوملا, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 966
    آخرين نوشته: Thursday 24 December 15 09:45 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. مشکل در بازگزاری سایت و مدیریت جوملا !!!

    آغاز شده توسط saeid72, Saturday 21 September 13 01:12 AM
    administrator, html, php, فایل, و, متن, مدیریت, مشکل, از, برای, جوملا, حل, دسترسی, سایت, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,590
    آخرين نوشته: Tuesday 06 October 15 01:16 PM
    بوسیله fa_karoon  برو به آخرین پست
  10. بالا نیامدن سایت

    آغاز شده توسط tv7748, Saturday 12 September 15 11:23 PM
    administrator, com, html, php, قالب, هاست, متن, مشکل, مشکلات, ارور سایت, از, بالا, توجه, سایت, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 485
    آخرين نوشته: Monday 14 September 15 10:18 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  11. مشکل باز نشدن صفحه کنترل پنل مدیریت جوملا

    آغاز شده توسط وب مستر, Tuesday 10 September 13 03:28 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    administrator, php, کنترل, پنل, لینک, لاگین, مشکل, مشکل باز نشدن صفحه کنترل پنل مدیریت جوملا, ارور, بالا, بخش, جوملا, دو, شده, صفحه
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 5,092
    آخرين نوشته: Sunday 28 June 15 03:06 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. خطا در بروزرسانی جوملا از 2.5 به 3

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 28 February 15 01:47 AM
    2.5, access, administrator, php, time, کامل, قالب, نیاز, نام, از, بالا, جوملا, سایت, طریق, صفحه
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,215
    آخرين نوشته: Friday 06 March 15 07:52 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. هشدار fopen()

    آغاز شده توسط fattaneh_ce, Monday 13 October 14 02:01 PM
    administrator, php, قالب, قسمت, نصبی, هشدار, مشکل, virtuemart, این, باز, بسته, خاموش, رو, روش, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 434
    آخرين نوشته: Monday 13 October 14 04:40 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  14. مشکل در کامپوننت جوم شاپینگ joomshopping

    آغاز شده توسط arad_f1, Friday 26 September 14 05:00 PM
    administrator, com, php, کامپوننت, گروه محصولات در صفحه اصلی, یک, قالب, همراه, مشکل, اول, جوملا, جومشاپینگ, روی, عکس, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 480
    آخرين نوشته: Friday 26 September 14 05:00 PM
    بوسیله arad_f1  برو به آخرین پست
  15. عدم حذف Taxonomy

    آغاز شده توسط user_joomla, Sunday 10 August 14 08:00 PM
    administrator, html, کلمات, کامپوننت, پیغام, نصب, مدیریت, افزونه, از, جومیران, حذف, خطا, خطای, در, رو
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 800
    آخرين نوشته: Sunday 10 August 14 08:00 PM
    بوسیله user_joomla  برو به آخرین پست
  16. هاست

    آغاز شده توسط aminomidvaar, Sunday 03 August 14 03:57 PM
    administrator, complete, email, form, request, the, them, time, to, یه, هاست, your, جوملایی, روی, زیر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 434
    آخرين نوشته: Sunday 03 August 14 03:57 PM
    بوسیله aminomidvaar  برو به آخرین پست
  17. مشکل با پوشه administrator

    آغاز شده توسط milititi, Monday 21 July 14 01:24 PM
    administrator, is, فعال, پوشه, وارد, چند, مشکل, مشکل با پوشه administrator ، پوشه administrator ،مشکل administrator, این, اتوماتیک, با, تغییر, جوملا, رو, غیر
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 461
    آخرين نوشته: Thursday 24 July 14 09:30 AM
    بوسیله milititi  برو به آخرین پست
  18. کمک و راهنمایی

    آغاز شده توسط moslem, Sunday 29 June 14 12:51 AM
    administrator, کمک, کار, پیغام, و, ورود, قسمت, نام, نصب, هاست, هستم, می, مدیریت, جوملا, صورت
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 380
    آخرين نوشته: Monday 30 June 14 01:53 AM
    بوسیله moslem  برو به آخرین پست
  19. مشکل با پلاگین Helix framework

    آغاز شده توسط شمیم سافت, Monday 07 April 14 10:23 PM
    administrator, com, index.php, is, php, system - helix framework, پیام, پلاگین, قالب, نصب, مشکل, باز, جوملا, حل, سیستم
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 3,984
    آخرين نوشته: Wednesday 11 June 14 06:44 PM
    بوسیله shahnaaz  برو به آخرین پست
  20. تغییر عنوان ورود به جوملا

    آغاز شده توسط jalaladdin, Tuesday 05 February 13 09:47 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,959
    آخرين نوشته: Sunday 23 March 14 01:07 PM
    بوسیله amin-rt  برو به آخرین پست
  21. مشکل در نصب و اجزاری زرین پال در جومشاپینگ

    آغاز شده توسط smhghiasi, Sunday 09 March 14 09:13 PM
    administrator, php, to, کنترل, کامپوننت, پنل, یک, و, مورد, مدیر, مشکل, افزونه, از, برای, روی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,291
    آخرين نوشته: Monday 10 March 14 12:23 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. قالب مدیریتی جوملا به همراه صفحه لاگین (ورود) اختصاصی

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Thursday 26 July 12 02:24 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    administrator, com, php, کار, کد, گرامی, ورود, قالب, لاگین, همراه, مدیریتی, آنلاین, افزونه, اختصاصی, از, برای, توجه, جومیران, جوملا, حل, دانلود, روی, سازی, شده, طریق, صفحه
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 5,379
    آخرين نوشته: Tuesday 14 January 14 02:08 AM
    بوسیله Mojtaba  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,403
    آخرين نوشته: Wednesday 25 December 13 11:15 PM
    بوسیله alishahrokh  برو به آخرین پست
  23. مشکل در حق دسترسی با acl manager

    آغاز شده توسط s1r101, Saturday 14 December 13 05:24 PM
    administrator, manager, phpmyadmin, super, کامپوننت, کاربر, پیش, قسمت, نصب, محدود, مشکل, از, تشکر, تغییر, دسترسی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 428
    آخرين نوشته: Tuesday 17 December 13 01:21 AM
    بوسیله s1r101  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 69
صفحه 1 از 3 1 2 3


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.