جست و جو:

برچسب: 2.5

صفحه 1 از 20 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. موضوع مهم شود مهم: سری فیلم های کامل آموزشی جوملا 2.5 به زبان فارسی

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Sunday 19 August 12 06:29 PM
    18 صفحه ها
    1 2 3 ... 18
    • پاسخ: 171
    • نمایش ها: 58,665
    آخرين نوشته: Saturday 14 July 18 10:17 AM
    بوسیله sazehazar  برو به آخرین پست
  2. مشکل در کامپوننت k2

    آغاز شده توسط hamedio, Monday 08 April 13 01:01 PM
    2.5, administrator, code, cpanel, html, is, php, فارسی, کامپوننت, کار, پیشرفته, نصب, همراه, ماژول, مدیریت, مشکل, مطالب, www, آموزش, افزونه, این, برای, جومیران, جوملا, در, رو, شده, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,325
    آخرين نوشته: Friday 25 May 18 01:09 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. پیشرفته و حرفه ای آموزش های کامل کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RsForm

    آغاز شده توسط shervin_20, Tuesday 22 January 13 10:03 AM
    8 صفحه ها
    1 2 3 ... 8
    2.5, فرم, کامپوننت, کامل, پیش, پست, و, ویرایش, قابل, مورد, مختلف, مشکلات, مطلب, مطالب, آموزش, آموزشی, افزونه, ایجاد, ارسال, از, توجه, دسترسی, روی, ساز, سطح
    • پاسخ: 72
    • نمایش ها: 17,710
    آخرين نوشته: Friday 08 September 17 05:46 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 711
    آخرين نوشته: Wednesday 15 February 17 02:16 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. ریسپانسیو کردن قالب طلوع

    آغاز شده توسط sarasaed, Monday 12 September 16 10:46 AM
    2.5, فوری, کمک, کردن, قالب, لطفا, میخوام, از, استفاده, بهم, با, باید, خیلی, سوال, سلام
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,164
    آخرين نوشته: Monday 30 January 17 01:53 AM
    بوسیله majids5  برو به آخرین پست
  5. خطا در هاست

    آغاز شده توسط jill_angel, Sunday 04 September 16 09:21 AM
    2.5, access, html, php, قسمت, هاست, برای, جوملا, جوملا 2.5, حل, خطا, خطای, در, رو, سری
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 793
    آخرين نوشته: Sunday 08 January 17 11:40 AM
    بوسیله nikanengin  برو به آخرین پست
  6. صفحه اصلی سایت آپدیت نمی شود.

    آغاز شده توسط javad67, Monday 26 September 16 07:13 PM
    2.5, com, index, index.php, php, نمی, ها, اصلی, به, تغییرات, در, راهنمایی, سلام, سایت, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 737
    آخرين نوشته: Wednesday 05 October 16 01:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. کامپوننت فارسی جی دانلود

    آغاز شده توسط SEPAHAN, Wednesday 21 November 12 09:40 PM
    2.5, com, load, php, فایل, فارسی, کنم, کامپوننت, کجا, یک, لینک, نسخه, های, ماژول, افزونه, از, بود, با, جی, جومیران, دانلود, رو, زبان, سلام, سازی
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 2,810
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:27 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. مشکل در ایجاد منوی افقی ویرچومارت

    آغاز شده توسط barzkar_a, Saturday 09 July 16 01:49 PM
    2.5, com, فطر, کمک, ویژه, همه, مشکل, آدرس, افزونه, ایجاد, از, تشکر, جوملا, جستجو, دانلود
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 739
    آخرين نوشته: Wednesday 20 July 16 04:56 PM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 822
    آخرين نوشته: Thursday 30 June 16 11:02 PM
    بوسیله mili47  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 658
    آخرين نوشته: Wednesday 01 June 16 03:32 PM
    بوسیله javad67  برو به آخرین پست
  9. آموزش جامع رفع مشکلات ارسال ایمیل در جوملا

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Monday 06 August 12 12:54 PM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    2.5, com, فرم, کنترل, پنل, و, هاست, مشکلات, آموزش, ارسال, برای, تب, جوملا, سایت, عکس
    • پاسخ: 36
    • نمایش ها: 12,746
    آخرين نوشته: Tuesday 31 May 16 04:07 PM
    بوسیله parsitop  برو به آخرین پست
  10. مشکل دیتابیس فوکا با جوملا 3.5.1

    آغاز شده توسط mal2moh, Sunday 17 April 16 12:55 AM
    2.5, php, فوکا, نصب, همه, مدیریت, مربوطه, مشکل, www, ارتقا, جوملا, حل, روش, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 644
    آخرين نوشته: Tuesday 19 April 16 09:12 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. مشکل در بروز رسانی از جوملا 2.5 به 3

    آغاز شده توسط navid2630, Thursday 24 March 16 01:26 PM
    2.5, to, کامپوننت, پلاگین, قالب, نیمه, ماژول, مطالب, از, برای, توجه, جوملا, سایت, شده, طریق
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 708
    آخرين نوشته: Sunday 27 March 16 03:14 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  12. باگ سئوی جوملا 3 را چگونه حل کنیم ؟

    آغاز شده توسط zoomtech, Thursday 11 February 16 02:48 PM
    2.5, php, sef, فایل, پلاگین, همراه, مورد, آموزش, بهینه, برای, جوملا, جستجو, سایت, ساخت, سازی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 352
    آخرين نوشته: Friday 12 February 16 01:01 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  13. ماژول مگا منو

    آغاز شده توسط mojtaba3D, Tuesday 11 September 12 04:30 PM
    2.5, com, فارسی, کاملا, کار, یک, یا, وب, قالبهای, هاي, منو, ماژول, مشکل, www, افزونه, اختصاصی, با, برای, تمامی, جومیران, جوملا, دانلود, روی, سایت
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 3,231
    آخرين نوشته: Tuesday 12 January 16 03:33 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. فروشگاه ساز ریسپانسیو

    آغاز شده توسط ma007, Tuesday 29 December 15 01:48 PM
    2.5, که, پیشنهاد, پنل, یه, های, افزونه, به, با, تاریخ, جوملا, جوملا 2.5, دارم, درگاه, ساز
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 410
    آخرين نوشته: Wednesday 30 December 15 04:49 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. ارتقا به جوملا 3

    آغاز شده توسط arina123, Tuesday 20 October 15 10:48 AM
    2.5, administrator, فایل, کامپوننت, کردن, پنل, نمایش, مدیریت, مشکل, از, بالا, برای, جوملا, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 838
    آخرين نوشته: Thursday 24 December 15 09:45 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. قالب نارسا دانلود نسخه1.1.1 برای جوملا 2.5 و 3.0

    آغاز شده توسط omid, Friday 14 June 13 05:00 PM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    2.5, narsa, وب, قالب نارسا, نارسا دانلود, همراه, ماژول, مشکلات, افزونه, ایجاد, بهینه, برای, توجه, جومیران, جوملا, دانلود, سایت, سازی
    • پاسخ: 34
    • نمایش ها: 6,031
    آخرين نوشته: Thursday 24 December 15 09:40 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. آزمایش شده - با ارزش کامپوننت قدرتمند انجمن ساز کیوننا Kunena 2.0.1 - جوملا 1.5 - 2.5

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Friday 03 August 12 07:28 PM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 39
    • نمایش ها: 6,546
    آخرين نوشته: Thursday 24 December 15 08:08 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 776
    آخرين نوشته: Thursday 17 December 15 01:11 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  18. استفاده کد های جاوا در جوملا Flexi Custom Code v1.3-18

    آغاز شده توسط lexus, Monday 03 September 12 03:47 AM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 2,340
    آخرين نوشته: Thursday 17 December 15 01:08 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

  19. ZT Xenia قالب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط pesfa, Sunday 30 December 12 10:42 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    2.5, com, rtl, فایل, فارسی, که, کار, کد, یک, وب, قالب, قسمت, نصب, همراه, هایی, ماژول, از, به, باید, بر, برای, بسته, جوملا, را, سایت, ساخت, شده, صورت
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 3,588
    آخرين نوشته: Sunday 29 November 15 02:07 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    قالب ها

    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,146
    آخرين نوشته: Sunday 08 November 15 04:29 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,451
    آخرين نوشته: Sunday 01 November 15 08:13 PM
    بوسیله sedatak  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

نمایش نتایج: از 1 به 25 از 500
صفحه 1 از 20 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.