جست و جو:

برچسب: یا

صفحه 1 از 20 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.67 ثانیه صورت گرفت.

  1. سوال در مورد افزونه های فارسی شده

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 01:31 AM
    فارسی, یا, می, مورد, افزونه, این, ارائه, از, اصلی, تجاری, جوملا, جدید, سوال, سایت, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 72
    آخرين نوشته: Tuesday 21 August 18 03:56 AM
    بوسیله StrongMan2018  برو به آخرین پست
  2. در خواست افزونه ی پی دی اف

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 09 July 18 08:29 PM
    pdf, فوکا, کار, ی, یک, یا, نیاز, مطلب, افزونه, این, بالا, خواست, رایگان, شده, صورت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 79
    آخرين نوشته: Tuesday 21 August 18 03:50 AM
    بوسیله StrongMan2018  برو به آخرین پست
  3. در خواست ماژول مشابه

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Thursday 05 July 18 09:36 PM
    com, gantry, php, فریم, یا, ورک, نام, ماژول, مطلب, این, از, خواست, رو, روش, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 60
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 06:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. ارسال ایمیل با قالب زیبا توسط جوملا

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 02:17 AM
    یا, قالب, افزونه, این, ایمیل, ارسال, از, تصویر, جوملا, جوملایی, رو, زیبا, سایت, سری, طریق
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 61
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 05:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 251
    آخرين نوشته: Tuesday 27 February 18 02:10 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. همه منوها دو تا شدن!!!

    آغاز شده توسط reza41, Saturday 02 December 17 12:52 AM
    menu, کار, پلاگین, یا, قسمت, نمایش, همه, مدیریت, از, تغییر, جوملا, جدول, دو, سایت, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 246
    آخرين نوشته: Sunday 10 December 17 09:40 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. تغییر عکس ها در اسلایدشو

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 08 December 12 09:37 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 5,058
    آخرين نوشته: Monday 25 September 17 01:02 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. بسته شدن ایجاد و ویرایش مطلب

    آغاز شده توسط ataa2, Friday 08 September 17 05:03 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 214
    آخرين نوشته: Friday 08 September 17 07:50 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  8. تغییر در css

    آغاز شده توسط hamsoo, Tuesday 29 August 17 10:19 PM
    css, فایل, کنترل, کدهای, پنل, یا, وب, قسمت, متن, از, تغییر, جوملا, سایت, طریق, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 224
    آخرين نوشته: Tuesday 29 August 17 10:19 PM
    بوسیله hamsoo  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 273
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 06:22 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. مشکل در منوی سایت

    آغاز شده توسط saeedtaji, Monday 30 January 17 05:47 PM
    com, کمک, کار, یا, قالب, نمایش, مشکل, اول, از, تغییر, دوم, رنگ, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 673
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 04:31 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. چگونگی طراحی فرم های زیبا با RS form pro؟

    آغاز شده توسط jahan654, Thursday 13 April 17 08:12 PM
    form, pro, rs, فرم, که, یا, نمونه, های, می, آن, از, استفاده, با, زیبا, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 286
    آخرين نوشته: Monday 17 April 17 05:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. عدم نمایش اطلاعات در web developer

    آغاز شده توسط behzadhoboubi, Tuesday 14 February 17 10:30 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 428
    آخرين نوشته: Thursday 16 February 17 08:30 PM
    بوسیله behzadhoboubi  برو به آخرین پست
  12. sj_kay

    آغاز شده توسط zahrabi, Wednesday 08 February 17 12:49 PM
    کردن, گذاشتن, یا, قالب, نیمه, ماژول, مشکل, مشکلات, اندازه, از, اسلاید, برای, تشکر, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 258
    آخرين نوشته: Wednesday 15 February 17 02:46 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. برای وبلاگ سایت easy blog یا k2 ؟

    آغاز شده توسط jafari364, Monday 02 January 17 11:32 AM
    com, کار, یا, نیاز, نسبت, همه, می, افزونه, این, اول, است, برای, را, سایت, سازی
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 606
    آخرين نوشته: Monday 02 January 17 11:32 AM
    بوسیله jafari364  برو به آخرین پست
  14. متصل نمودن هاست دانلود به هاست اصلی

    آغاز شده توسط sam17, Friday 09 December 16 12:57 PM
    یا, هاست, مورد, مدیریت, آپلود, افزونه, این, از, استفاده, باید, برای, جوملا, حجم, دانلود, عکس
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 472
    آخرين نوشته: Monday 19 December 16 03:51 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. پشتیبانی از سایت جوملایی

    آغاز شده توسط babak316i, Sunday 20 November 16 01:40 AM
    کار, کدوم, پیشنهاد, پشتیبانی, یک, یا, وبسایت, لطفا, همراه, از, به, برای, جوملایی, سایت, سریع
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 644
    آخرين نوشته: Sunday 20 November 16 02:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. فعال کردن زوم در phoca gallery

    آغاز شده توسط jalaladdin, Wednesday 26 October 16 12:58 PM
    com, php, فوکا, کیفیت, یا, قسمت, نشان, متن, www, این, بین, تصاویر, روی, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 537
    آخرين نوشته: Monday 14 November 16 12:58 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 579
    آخرين نوشته: Friday 30 September 16 08:52 AM
    بوسیله Pedram_IR  برو به آخرین پست
  17. نحوه نصب قالب در جوملای 3 + درخواست یک قالب

    آغاز شده توسط jackson875, Wednesday 12 February 14 06:39 PM
    com, کار, یک, یا, قالب, نصب, هاست, هستم, مشکل, www, اموزش, خبری, درخواست, روی, سایت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 9,530
    آخرين نوشته: Saturday 10 September 16 01:51 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. درخواست ماژول محدودیت دسترسی

    آغاز شده توسط barzkar_a, Monday 01 August 16 06:29 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 1,147
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 06:23 PM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
  19. آموزش ست کردن ای پی در centos 6 برای سرور مجازی

    آغاز شده توسط neda.aghadadi, Saturday 27 August 16 01:02 PM
    کردن, یا, نام, مشکلات, آموزش, اوقات, اموزش, ارور, برای, تغییر, روی, سیستم, ساز, شبکه, شده
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 357
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 01:02 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  20. بلاک یک شهر در جوملا 3

    آغاز شده توسط zahrabi, Saturday 16 July 16 05:31 PM
    کار, یک, یا, هستم, می, از, بلاک شهر, باید, برای, توجه, تشکر, جوملا, سایت, شهر, طرف
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 482
    آخرين نوشته: Sunday 17 July 16 10:15 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. چند سوال در مورد بسته نصبی مديريت آگهي jm joomads

    آغاز شده توسط mili47, Monday 04 July 16 12:30 PM
    فارسی, گرامی, یا, و, نصبی, مورد, مدیران, ؟, این, انجمن, از, باید, بالا, بسته, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,213
    آخرين نوشته: Tuesday 12 July 16 05:25 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 233
    آخرين نوشته: Tuesday 12 July 16 04:39 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

نمایش نتایج: از 1 به 25 از 500
صفحه 1 از 20 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.