جست و جو:

برچسب: گرامی

صفحه 1 از 2 1 2

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. موضوع مهم شود مهم: سری فیلم های کامل آموزشی جوملا 2.5 به زبان فارسی

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Sunday 19 August 12 06:29 PM
    18 صفحه ها
    1 2 3 ... 18
    • پاسخ: 171
    • نمایش ها: 62,768
    آخرين نوشته: Saturday 14 July 18 10:17 AM
    بوسیله sazehazar  برو به آخرین پست
  2. انتخاب قالب مناسب

    آغاز شده توسط vesall, Thursday 02 February 17 12:25 PM
    فارسی, گرامی, یک, و, ویژه, قالب, نیاز, از, اسلایدر, استفاده, بالا, برای, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 479
    آخرين نوشته: Wednesday 15 February 17 01:58 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 743
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:25 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. چند سوال در مورد بسته نصبی مديريت آگهي jm joomads

    آغاز شده توسط mili47, Monday 04 July 16 10:30 AM
    فارسی, گرامی, یا, و, نصبی, مورد, مدیران, ؟, این, انجمن, از, باید, بالا, بسته, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,330
    آخرين نوشته: Tuesday 12 July 16 03:25 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 859
    آخرين نوشته: Thursday 30 June 16 11:02 PM
    بوسیله mili47  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 700
    آخرين نوشته: Tuesday 01 March 16 12:49 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. مشکل تعداد اتصالات بازگشت: Could not connect to MySQL.

    آغاز شده توسط nasimparsi, Friday 04 April 14 02:01 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,587
    آخرين نوشته: Saturday 12 December 15 08:26 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 481
    آخرين نوشته: Tuesday 08 September 15 01:22 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  5. سوال درمورد چند زبانه کردن سایت

    آغاز شده توسط ali1359, Saturday 05 July 14 09:34 PM
    فارسی, کار, گرامی, پلاگین, یک, و, قالب, ماژول, مطالب, ایجاد, از, دو, روی, سایت, ساخت
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 416
    آخرين نوشته: Tuesday 18 August 15 12:26 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 741
    آخرين نوشته: Friday 26 June 15 11:58 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  6. تنظیم های نمایش مطلب و ادامه مطلب چگونه است ؟

    آغاز شده توسط pa_av, Sunday 05 April 15 12:20 AM
    فایل, فارسی, کامل, گرامی, پست, و, لینک, هاست, ایجاد, از, جوملا, روی, شماره, شده, طریق
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 574
    آخرين نوشته: Sunday 05 April 15 12:20 AM
    بوسیله pa_av  برو به آخرین پست
  7. "هدیه تیم ناکسو" قالب خبری سلامت ویژه عید غدیر

    آغاز شده توسط olding, Saturday 11 October 14 06:41 PM
    2.5, php, فوکا, فارسی, کامپوننت, گرامی, نقشه, همراه, ماژول, امنیتی, برای, جوملا, دانلود, سایت, سازی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 497
    آخرين نوشته: Wednesday 10 December 14 01:14 PM
    بوسیله mostafanademi  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 285
    آخرين نوشته: Tuesday 18 November 14 02:17 PM
    بوسیله mal2moh  برو به آخرین پست
  8. خواهش میکنم اساتید کمک کنند....

    آغاز شده توسط karen, Wednesday 24 September 14 02:23 AM
    کنم, کنترل, که, کمک, گرامی, پنل, نصب, مشکل, به, با, بابت, جوملا, درست, رو, سایت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 412
    آخرين نوشته: Friday 26 September 14 07:42 AM
    بوسیله karen  برو به آخرین پست
  9. کمک | تغییر فرم سفارش محصول ویرچومارک

    آغاز شده توسط arashplatin, Friday 29 August 14 08:11 PM
    فرم, کمک, کار, گرامی, یا, قسمت, های, معرفی, ؟, این, انتخاب, برای, تغییر, حذف, شهر
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 357
    آخرين نوشته: Saturday 30 August 14 12:39 AM
    بوسیله arashplatin  برو به آخرین پست
  10. تغییر جهت باز شدن زیر منو

    آغاز شده توسط The Godfather, Wednesday 23 July 14 12:44 AM
    com, فارسی, کمک, گرامی, منو, مشکل, www, اول, برای, تست, تغییر, روی, روز, زبان, صورت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 463
    آخرين نوشته: Wednesday 23 July 14 06:37 AM
    بوسیله The Godfather  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 7,284
    آخرين نوشته: Tuesday 15 July 14 03:31 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. مشکل در قالب و موقعیت

    آغاز شده توسط asadpour, Wednesday 09 July 14 10:03 AM
    css, html, کنم, کد, گرامی, و, وقتی, قالب, موقعیت, مشکل, مطالب, افزایش, به, در, شروع
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 396
    آخرين نوشته: Friday 11 July 14 12:08 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 2,969
    آخرين نوشته: Thursday 10 April 14 11:20 AM
    بوسیله L21nk  برو به آخرین پست

    انجمن:
    اطلاعیه ها

  12. قالب مدیریتی جوملا به همراه صفحه لاگین (ورود) اختصاصی

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Thursday 26 July 12 01:24 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    administrator, com, php, کار, کد, گرامی, ورود, قالب, لاگین, همراه, مدیریتی, آنلاین, افزونه, اختصاصی, از, برای, توجه, جومیران, جوملا, حل, دانلود, روی, سازی, شده, طریق, صفحه
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 5,246
    آخرين نوشته: Tuesday 14 January 14 02:08 AM
    بوسیله Mojtaba  برو به آخرین پست
  13. دادن لینک مستقیم برای دانلود

    آغاز شده توسط MILAD72, Friday 13 December 13 05:23 PM
    فیلم, گرامی, لینک, مشکل, افزونه, این, از, برای, دانلود, دادن, رو, رایگان, سایت, سرعت, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 513
    آخرين نوشته: Saturday 14 December 13 10:20 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. تغیر تصویر این منو ؟؟

    آغاز شده توسط MRT69, Friday 22 November 13 10:45 PM
    css, فایل, گرامی, پنل, وب, لینک, منو, این, ایجاد, استفاده, تشکر, دامنه, شده, طراحی, عکس
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 344
    آخرين نوشته: Sunday 24 November 13 12:27 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. جلوگیری از reload شدن دو باره صفحه

    آغاز شده توسط farkakh, Friday 23 August 13 08:19 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 556
    آخرين نوشته: Tuesday 27 August 13 12:29 AM
    بوسیله sarasahar129  برو به آخرین پست
  16. آموزش اتصال چند ساب دامین مختلف به هاست های مختلف

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Wednesday 19 September 12 02:18 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 5,309
    آخرين نوشته: Sunday 11 August 13 11:30 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. به هم ریختن قالب بعد تغییر چند کد ساده

    آغاز شده توسط farkakh, Tuesday 09 July 13 10:51 PM
    core, css, فایل, کد, کردن, گرامی, قالب, مربوطه, مشکل, مشورت, مطالب, از, برای, سایت, صورت
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,036
    آخرين نوشته: Friday 12 July 13 10:59 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 44
صفحه 1 از 2 1 2


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.