جست و جو:

برچسب: چه

صفحه 1 از 2 1 2

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. فارسی کردن و افزودن فونت جدید به قالب sj_stabwall

    آغاز شده توسط saeedparsa, Saturday 03 September 16 01:57 PM
    فونت, فارسی, کپی, کردن, و, قالب, چه, چطوری, همه, افزودن, به, باید, جدید, رایت, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 914
    آخرين نوشته: Saturday 10 September 16 12:02 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. مشکل رفرش سایت

    آغاز شده توسط fazel_shams, Wednesday 18 November 15 09:50 PM
    کاربری, یک, چه, من, مدیریت, مشکل, اعمال, به, با, باید, بعد, دوستان, در, سلام, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 774
    آخرين نوشته: Sunday 22 November 15 06:38 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,051
    آخرين نوشته: Tuesday 30 June 15 09:34 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. نمایش ساعت چند کشور در یک خط

    آغاز شده توسط mal2moh, Thursday 25 December 14 01:16 AM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 591
    آخرين نوشته: Saturday 17 January 15 09:05 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. کمک لازمم!!!

    آغاز شده توسط msn, Wednesday 03 December 14 08:08 PM
    کنه, کنم, کمک, یکی, یه, چه, من, ایمیل, با, باید, جوملا, رو, سلام, سایت, طراحی
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 542
    آخرين نوشته: Friday 05 December 14 12:44 AM
    بوسیله msn  برو به آخرین پست
  5. حذف index.php از ادرسها

    آغاز شده توسط vahid62, Saturday 09 November 13 10:28 PM
    html, index, index.php, ir, php, لینک, چه, ادرس, از, بود, براي, جوملا, حذف, سئو, سايت
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 1,135
    آخرين نوشته: Friday 01 August 14 02:14 AM
    بوسیله Mostafa1937456  برو به آخرین پست
  6. نحوه حذف پست

    آغاز شده توسط ghazal_m, Monday 23 June 14 02:19 PM
    کنم, پست, یکی, چه, نحوه, های, می, مطالب, ؟؟؟؟, از, تونم, حذف, روی, را, طور
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 516
    آخرين نوشته: Sunday 29 June 14 02:01 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. تضمین امنیت سایت های جوملایی

    آغاز شده توسط ghazal_m, Saturday 14 June 14 07:54 PM
    چه, هک, های, مطالب, آیا, این, از, بین, به, توان, جوملایی, دوباره, دسترسی, سلام, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 420
    آخرين نوشته: Sunday 29 June 14 01:19 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. مشکل در نصب افزونه قرآن

    آغاز شده توسط ghazal_m, Monday 07 April 14 03:25 PM
    error, یک, قرآن, چه, نشد, نصب, می, مواجه, مشکل, xml, افزونه, این, با, باید, در
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 743
    آخرين نوشته: Monday 07 April 14 09:47 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. Rss گرفتن اخبار از سایت های دیگر

    آغاز شده توسط mr.joomala, Sunday 12 January 14 12:38 AM
    rss, کامپوننت, کدوم, گرفتن, چه, چطور, های, ماژول, اخبار, از, اس, برای, دیگر, دریافت, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 810
    آخرين نوشته: Monday 13 January 14 12:20 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. انتخاب مجموعه

    آغاز شده توسط mr.joomala, Thursday 14 November 13 09:32 PM
    کار, یه, چند, چه, نصب, می, موقع, مجموعه, مطلب, این, انتخاب, ارسال, از, باید, برای
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 485
    آخرين نوشته: Wednesday 25 December 13 08:44 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. Crm چیست ?

    آغاز شده توسط olding, Thursday 12 December 13 07:05 PM
    کاری, چیست, چه, هست, می, افزونه, انجام, از, برای, جوملا, خواهم, دوستان, سلام, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 522
    آخرين نوشته: Thursday 12 December 13 07:54 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. چه زمانی ترجمه فروشگاه ساز ویچورمارت منتشر می شود ؟

    آغاز شده توسط olding, Wednesday 06 November 13 11:28 PM
    فروشگاه, فروشگاه ساز, ولی, چه, نشده, می, منتشر, ما, ؟, است, به, ترجمه, خبری, ساز, ،
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 643
    آخرين نوشته: Friday 08 November 13 07:22 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. پاک کردن محتوای سطل زباله در پنل

    آغاز شده توسط ARNA, Tuesday 08 October 13 10:35 AM
    2.5, کار, کردن, پنل, پاک, چه, مدیریت, مدیریت جوملا, باید, برای, جوملا, جوملا 2.5, خالی, در, سلام
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,191
    آخرين نوشته: Tuesday 08 October 13 03:39 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. اعتبارسنجی در rsform

    آغاز شده توسط h_mohamadi, Wednesday 17 October 12 12:31 PM
    php, rsform, کنید, که, کار, کاربر, پیغام, و, ویرایش, وارد, قابل, نیاز, چه, می, آن, افزونه, این, از, با, جوملا, خروجی, در, را, سلام, شماره, شده, شروع
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 2,233
    آخرين نوشته: Tuesday 01 October 13 12:51 PM
    بوسیله mohi  برو به آخرین پست
  15. نصب دکودر ioncube

    آغاز شده توسط mr.joomala, Friday 20 September 13 01:11 PM
    php, کار, کرد, قسمت, چه, نرم, نصب, افزار, این, باید, برای, تا, در, را, سلام
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 523
    آخرين نوشته: Friday 20 September 13 03:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. بعدی و قبلی (Next and Previous )

    آغاز شده توسط milad.me1990, Monday 16 September 13 03:04 AM
    کرد, یا, و, قبلی, چه, از, استفاده, به, با, برای, بستن, دارم, روشی, سلام, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 509
    آخرين نوشته: Monday 16 September 13 11:46 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. دکمه ادامه مطلب

    آغاز شده توسط ho3in, Sunday 15 September 13 01:18 PM
    html, که, یه, قرار, چه, موقعیت, ماژول, مطلب, ادامه, استفاده, دکمه, دارای, در, رو, سفارشی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 557
    آخرين نوشته: Sunday 15 September 13 01:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 535
    آخرين نوشته: Sunday 12 May 13 02:25 PM
    بوسیله k123  برو به آخرین پست
  18. تغيير مكان گوگول مپ

    آغاز شده توسط vahid62, Monday 06 May 13 12:52 AM
    com, http, url, گوگول, گوگل, پارامتر, لطفا, نقشه, چه, های, مپ, می, www, آموزش, اين, افزونه, این, استفاده, براي, برای, بررسی, تنظیم, تغيير, در, سلام, سايت, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 501
    آخرين نوشته: Monday 06 May 13 12:11 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. تغییر فونت!!!

    آغاز شده توسط irannnnn, Wednesday 24 April 13 10:31 PM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 911
    آخرين نوشته: Thursday 25 April 13 02:08 PM
    بوسیله ali09366  برو به آخرین پست
  20. منوی کناری

    آغاز شده توسط mr.joomala, Thursday 18 April 13 09:34 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 784
    آخرين نوشته: Friday 19 April 13 04:13 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. میخواستم عرض سایتم رو تغییر بدم

    آغاز شده توسط cible, Thursday 28 March 13 03:03 PM
    com, font, sp, کلاس, چه, می, www, این, باید, بانک, بر, تبلیغات, تخصصی, تغییر, رو, سایتم, سایتتان, طراحی, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 558
    آخرين نوشته: Thursday 28 March 13 05:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. چطوری این مشکلو حل کنم ؟

    آغاز شده توسط ali09366, Thursday 21 February 13 09:08 PM
    com, کاربر, پیش, پارسی, و, چه, نصبی, مشکل, ؟, این, ادمین, به, بر, برای, بسته, تبدیل, حل, رو, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 491
    آخرين نوشته: Thursday 21 February 13 11:41 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  23. هاست ایرانی یا خارجی ؟؟؟؟؟؟

    آغاز شده توسط aylarsms, Wednesday 09 January 13 03:26 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 937
    آخرين نوشته: Wednesday 06 February 13 07:15 PM
    بوسیله ali09366  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 29
صفحه 1 از 2 1 2


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.