جست و جو:

برچسب: نام

صفحه 1 از 17 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.01 ثانیه صورت گرفت.

    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,545
    آخرين نوشته: Thursday 05 September 19 04:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  1. مشگل در تغییر نام پوشه قالب flex

    آغاز شده توسط info.reza, Sunday 12 August 18 02:38 PM
    com, فایل, کمک, ورود, قالب, قسمت, نام, نشان, آخرین, این, بخش, بصورت, تغییر, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 321
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 04:09 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. در خواست ماژول مشابه

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Thursday 05 July 18 07:36 PM
    com, gantry, php, فریم, یا, ورک, نام, ماژول, مطلب, این, از, خواست, رو, روش, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 302
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 04:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. خطای FieldsHelper بعد از آپدیت جوملا

    آغاز شده توسط g.alireza3, Tuesday 01 August 17 09:23 AM
    php, فایل, کار, پلاگین, نمایش, نام, هاست, ماژول, مدیریت, مطالب, ارور, از, جوملا, حل, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 581
    آخرين نوشته: Monday 11 September 17 06:21 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. رفع محدودیت نام انگلیسی برای نام فیلدها در rsform

    آغاز شده توسط hamedostadi, Tuesday 27 December 16 11:04 AM
    rsform, فایل, فارسی, که, کدام, نام, می, مدیران, این, با, باید, برای, در, رفع, عنوان
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 477
    آخرين نوشته: Monday 16 January 17 02:56 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. فارسی،شمسی یا جلالی کردن تقویم rs form

    آغاز شده توسط mojtaba3D, Sunday 27 July 14 04:44 PM
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ: 43
    • نمایش ها: 8,275
    آخرين نوشته: Sunday 15 January 17 01:49 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  6. ایجاد پیام خوش آمد گویی به کاربر

    آغاز شده توسط behnamb, Thursday 24 November 16 03:00 PM
    کاربر, پیام, پیغام, یه, ورود, نام, ایجاد, به, با, باید, بالای, جوملا, جوملا 3, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 626
    آخرين نوشته: Monday 28 November 16 10:47 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. آپلود جوملا بروی هاست رایگان

    آغاز شده توسط asadi.soft, Thursday 17 July 14 02:19 PM
    فایل, کامل, یک, نام, همه, هاست, آپلود, ارور, ثبت, جوملا, دانلود, رایگان, سایت, شده, طراحی
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,544
    آخرين نوشته: Saturday 12 November 16 03:57 PM
    بوسیله jahansite  برو به آخرین پست
  8. درخواست راهنمایی در قالب طلوع: JM_Arise

    آغاز شده توسط sam01, Tuesday 20 January 15 12:46 PM
    فارسی, کامپوننت, قالب, قسمت, نام, نسخه, همه, از, اصلی, باید, تغییر, حال, درخواست, سایت, صفحه
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 2,139
    آخرين نوشته: Tuesday 20 September 16 01:50 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. مشکل نصب جوملا

    آغاز شده توسط atman313, Sunday 04 September 16 11:29 AM
    کنم, کردن, وارد, نام, نصب, مشکل, اول, ادامه, به, جوملا, حال, در, روی, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 773
    آخرين نوشته: Friday 09 September 16 11:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. یک مشکل مسخره در زمان ثبت نام کاربر

    آغاز شده توسط arya7, Tuesday 30 August 16 12:45 AM
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 783
    آخرين نوشته: Tuesday 30 August 16 10:16 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  11. آموزش ست کردن ای پی در centos 6 برای سرور مجازی

    آغاز شده توسط neda.aghadadi, Saturday 27 August 16 11:02 AM
    کردن, یا, نام, مشکلات, آموزش, اوقات, اموزش, ارور, برای, تغییر, روی, سیستم, ساز, شبکه, شده
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 516
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 11:02 AM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  12. افزودن موقعیت ماژول به فریم ورک yt

    آغاز شده توسط shahriarr, Monday 22 August 16 09:16 PM
    com, کار, قالب, لینک, نام, نصبی, مورد, ماژول, افزودن, از, بسته, دو, رسیدن, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 654
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 12:35 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. نقشه سایت با دو دامنه

    آغاز شده توسط babak316i, Friday 29 July 16 04:15 PM
    گوگل, یک, وقتی, قدیمی, نقشه, نام, این, از, باید, باز, دو, دومین, دامنه, سئو, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,298
    آخرين نوشته: Wednesday 03 August 16 03:25 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. تغییر ظاهر صفحه لاگین یا ثبت نام

    آغاز شده توسط poya7, Saturday 18 June 16 12:28 AM
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 788
    آخرين نوشته: Sunday 19 June 16 05:01 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  15. کابران در Rsform

    آغاز شده توسط g.alireza3, Saturday 18 June 16 06:17 AM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 828
    آخرين نوشته: Saturday 18 June 16 06:01 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  16. معرفی سایت

    آغاز شده توسط godparadise, Tuesday 14 June 16 07:27 PM
    com, کار, وردپرس, قرار, نام, معرفی, آیا, افزونه, از, بریم, برای, جوملا, دانلود, سایت, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 432
    آخرين نوشته: Wednesday 15 June 16 03:39 AM
    بوسیله godparadise  برو به آخرین پست
  17. لوگوی اینماد

    آغاز شده توسط myname123, Sunday 29 May 16 11:14 AM
    html, فایل, کد, پنل, قسمت, لینک, نوع, نمایش, نام, نصب, هاست, باید, توجه, درج, سی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 788
    آخرين نوشته: Sunday 29 May 16 04:27 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. فیلم آموزش کامل .::jquery::. به زبان فارسی

    آغاز شده توسط pesfa, Monday 31 December 12 10:39 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    com, css, html, فارسی, کامل, و, وردپرس, لینک, نام, نت, می, www, آموزش, اموزش, زبان, طراحی
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 4,035
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 09:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,080
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 01:48 PM
    بوسیله virtu  برو به آخرین پست

    انجمن:
    اسکریپت

  19. اعتبارسنجی در RS form

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Wednesday 20 April 16 07:29 PM
    form, rsform, که, کامپوننت, کاربران, کد, یا, وارد, نام, از, استفاده, برای, ثبت, در, رو
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 450
    آخرين نوشته: Saturday 23 April 16 11:36 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  20. سفید شدن صفحه phpmyadmin در سرور مجازی

    آغاز شده توسط neda.aghadadi, Wednesday 06 April 16 02:53 PM
    phpmyadmin, فایل, پیشنهادات, وب, نیاز, نام, همراه, مدیران, ایجاد, امنیتی, توجه, حل, زمان, شده, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 387
    آخرين نوشته: Wednesday 06 April 16 02:53 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  21. نوع منو صفحه نخست سایت

    آغاز شده توسط jahan654, Sunday 27 March 16 10:55 AM
    com, کنم, یک, وقتی, نوع, نمایش, نام, می, منو, www, باید, روی, را, سایت, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 741
    آخرين نوشته: Sunday 03 April 16 10:09 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. Widgetkit

    آغاز شده توسط av_admin_Bu_Joomi, Saturday 30 January 16 05:15 PM
    فونت, فارسی, پایه, وب, نمایش, نام, مدیر, widgetkit, انجمن, از, استفاده, باید, بر, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 526
    آخرين نوشته: Sunday 31 January 16 01:28 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  23. مخفي شدن برخي از موقعيت ها در قالب yougrids

    آغاز شده توسط afshin3a, Thursday 07 January 16 12:18 AM
    com, index, index.php, php, قالب, قرار, نام, www, از, به, جستجو, دانلود, در, را, شدن
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 853
    آخرين نوشته: Friday 08 January 16 11:06 PM
    بوسیله afshin3a  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 408
صفحه 1 از 17 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.