جست و جو:

برچسب: قسمت

صفحه 1 از 19 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.02 ثانیه صورت گرفت.

    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,725
    آخرين نوشته: Thursday 05 September 19 04:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  1. مشگل در تغییر نام پوشه قالب flex

    آغاز شده توسط info.reza, Sunday 12 August 18 02:38 PM
    com, فایل, کمک, ورود, قالب, قسمت, نام, نشان, آخرین, این, بخش, بصورت, تغییر, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 336
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 04:09 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. تعریف width و height تصاویر داخل تک img در ویرچومارت

    آغاز شده توسط info.reza, Saturday 17 February 18 05:30 PM
    php, فایل, که, پیدا, و, قرار, قسمت, از, استفاده, به, تصاویر, در, رو, روی, طول
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 411
    آخرين نوشته: Sunday 18 February 18 04:33 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. حذف کلیه ی منو های بخش مدیریت

    آغاز شده توسط salimy, Thursday 07 May 15 10:35 PM
    کامپوننت, پیش, ویرایش, قسمت, منو, مدیریت, مشکل, این, اجتماعی, بندی, بخش, برای, تغییر, رو, شده
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,163
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 09:43 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. مشگل در کامپونت sh404sef

    آغاز شده توسط info.reza, Tuesday 09 January 18 09:49 PM
    files, sef, که, کامپونت, قابل, قرار, قسمت, نمایش, چطور, ها, هست, مورد, این, در, رو
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 468
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 09:38 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. همه منوها دو تا شدن!!!

    آغاز شده توسط reza41, Friday 01 December 17 10:52 PM
    menu, کار, پلاگین, یا, قسمت, نمایش, همه, مدیریت, از, تغییر, جوملا, جدول, دو, سایت, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 494
    آخرين نوشته: Sunday 10 December 17 07:40 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. حذف کامل رد پای جوملا

    آغاز شده توسط teymoorei, Thursday 12 October 17 08:23 AM
    files, کامل, کدوم, و, قسمت, های, از, بنده, تبدیل, جوملا, جوملایی, حل, حذف, رو, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 474
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 08:57 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. تغییر در css

    آغاز شده توسط hamsoo, Tuesday 29 August 17 08:19 PM
    css, فایل, کنترل, کدهای, پنل, یا, وب, قسمت, متن, از, تغییر, جوملا, سایت, طریق, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 392
    آخرين نوشته: Tuesday 29 August 17 08:19 PM
    بوسیله hamsoo  برو به آخرین پست
  8. رفع خطای Defer parsing of JavaScript در GTMetrix

    آغاز شده توسط setayesh44, Wednesday 19 July 17 11:24 AM
    com, http, url, قسمت, این, از, استفاده, باید, خطا, خطای, رفع, رفع کد جاوااسکریپت, رو, سلام, سایتم
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,017
    آخرين نوشته: Saturday 26 August 17 08:09 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. باز نشدن قسمت مدیریت سایت و رفرش شدن

    آغاز شده توسط shbabaei, Saturday 15 July 17 09:18 AM
    و, وقتی, ورود, قسمت, نمایش, مدیریت, مشکل, آدرس, از, باز, باز نشدن مدیریت, برای, رو, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 479
    آخرين نوشته: Saturday 15 July 17 01:08 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  10. تغییر عنوان سایت

    آغاز شده توسط mohsenhpd, Tuesday 16 May 17 09:51 PM
    کننده, کد, پیش, قسمت, نمی, نمایش, مورد, این, از, باز, تعیین, تغییر, سایت, طراحی, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 448
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 04:15 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. عدم نمایش اطلاعات در web developer

    آغاز شده توسط behzadhoboubi, Tuesday 14 February 17 08:30 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 595
    آخرين نوشته: Thursday 16 February 17 06:30 PM
    بوسیله behzadhoboubi  برو به آخرین پست
  12. خطا در هاست

    آغاز شده توسط jill_angel, Sunday 04 September 16 09:21 AM
    2.5, access, html, php, قسمت, هاست, برای, جوملا, جوملا 2.5, حل, خطا, خطای, در, رو, سری
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 865
    آخرين نوشته: Sunday 08 January 17 10:40 AM
    بوسیله nikanengin  برو به آخرین پست
  13. فعال کردن زوم در phoca gallery

    آغاز شده توسط jalaladdin, Wednesday 26 October 16 10:58 AM
    com, php, فوکا, کیفیت, یا, قسمت, نشان, متن, www, این, بین, تصاویر, روی, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 708
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 10:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. درخواست راهنمایی در قالب طلوع: JM_Arise

    آغاز شده توسط sam01, Tuesday 20 January 15 11:46 AM
    فارسی, کامپوننت, قالب, قسمت, نام, نسخه, همه, از, اصلی, باید, تغییر, حال, درخواست, سایت, صفحه
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 2,322
    آخرين نوشته: Tuesday 20 September 16 01:50 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. درخواست ماژول محدودیت دسترسی

    آغاز شده توسط barzkar_a, Monday 01 August 16 04:29 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 1,470
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 04:23 PM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
  16. مشکل در logo-footer

    آغاز شده توسط barzkar_a, Friday 05 August 16 03:53 PM
    ویرایش, وب, قالب, قسمت, می, مورد, ماژول, متن, مشکل, این, اندازه, از, برای, سایت, عج
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 758
    آخرين نوشته: Thursday 11 August 16 03:32 PM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
  17. مشکل هک سایتم.ارسال مطالب ژاپنی روی سایت ام

    آغاز شده توسط jafari364, Wednesday 03 August 16 12:21 PM
    com, کار, و, قسمت, هک, هاست, مدیریت, مشکل, مطالب, ارسال, جوملا, جلوگیری, روی, سایت, شده
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 979
    آخرين نوشته: Wednesday 03 August 16 08:46 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    هک و امنیت

  18. وب سایت آزمایشگاه

    آغاز شده توسط av_admin_Bu_Joomi, Friday 10 June 16 11:21 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 18
    • نمایش ها: 1,420
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:26 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. مشکل با کامپوننت dj classified در بسته آگهی joomads

    آغاز شده توسط mili47, Tuesday 12 July 16 08:11 AM
    com, کامپوننت, کامل, و, قسمت, نمایش, ماژول, مدیریت, مدیران, مشکل, از, استفاده, بخش, سایت, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 623
    آخرين نوشته: Tuesday 19 July 16 07:28 PM
    بوسیله mili47  برو به آخرین پست
  20. سوال در مورد قالب favourite

    آغاز شده توسط saeed hg, Sunday 03 July 16 03:05 PM
    files, php, pro, پیش, قالب, قسمت, مورد, این, با, برای, تشکر, دایره, رو, سوال, سری
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 681
    آخرين نوشته: Sunday 03 July 16 03:05 PM
    بوسیله saeed hg  برو به آخرین پست
  21. دخواست کمک در باره تقویم جوملا در مدیریت

    آغاز شده توسط mojtaba5437, Wednesday 15 June 16 02:40 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 717
    آخرين نوشته: Thursday 16 June 16 05:21 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  22. خطای 500 / DateTime

    آغاز شده توسط shingjimoto, Saturday 22 March 14 06:47 PM
    to, کامپوننت, پیش, یا, و, ویرایش, قدیمی, قسمت, مطالب, از, استفاده, جوملا،, خطای 500, سایت, صورت
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 989
    آخرين نوشته: Friday 10 June 16 11:56 AM
    بوسیله aminabbasi  برو به آخرین پست
  23. خطا vmError: توجه, مسیر ایمن اشتباه میباشد

    آغاز شده توسط barzkar_a, Monday 06 June 16 04:11 PM
    admin, کار, پیشنهاد, قالب, قابل, قسمت, هنگام, مشکل, ایجاد, امنیتی, از, استفاده, توجه, جوملا, حل
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 894
    آخرين نوشته: Wednesday 08 June 16 04:52 PM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
  24. لوگوی اینماد

    آغاز شده توسط myname123, Sunday 29 May 16 11:14 AM
    html, فایل, کد, پنل, قسمت, لینک, نوع, نمایش, نام, نصب, هاست, باید, توجه, درج, سی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 804
    آخرين نوشته: Sunday 29 May 16 04:27 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 475
صفحه 1 از 19 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.