جست و جو:

برچسب: قالب

صفحه 1 از 20 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.01 ثانیه صورت گرفت.

  1. فریم ورک قدرتمند گنتری، نسخه 4.1.8 منتشر شد.

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Wednesday 13 March 13 05:23 PM
    editor, max, tab, to, فارسی, گنتری, یک, قالب, نسخه, مشکلات, افزونه, از, برای, جومیران, شده, طراحی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 964
    آخرين نوشته: Monday 19 November 18 12:56 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

  2. مشگل در تغییر نام پوشه قالب flex

    آغاز شده توسط info.reza, Sunday 12 August 18 02:38 PM
    com, فایل, کمک, ورود, قالب, قسمت, نام, نشان, آخرین, این, بخش, بصورت, تغییر, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 217
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 04:09 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. ارسال ایمیل با قالب زیبا توسط جوملا

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 12:17 AM
    یا, قالب, افزونه, این, ایمیل, ارسال, از, تصویر, جوملا, جوملایی, رو, زیبا, سایت, سری, طریق
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 189
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 03:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. افزونه جومشاپینگ

    آغاز شده توسط farrokh62, Wednesday 22 November 17 09:54 PM
    com, کنم, یک, قالب, قالب فروشگاه, قرار, نصب, آیا, افزونه, باید, بصورت, جومیران, جوملا, جومشاپینگ, ساز
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 363
    آخرين نوشته: Sunday 26 November 17 07:49 PM
    بوسیله Mojtaba  برو به آخرین پست
  5. مشکل ریسپانسیو نبودن مطالب k2

    آغاز شده توسط reza41, Monday 09 October 17 03:18 PM
    کامپوننت, کار, قالب, قابل, مطالب, انجمن, از, اسکرول, برای, جوملا, دانلود, روی, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 429
    آخرين نوشته: Friday 13 October 17 08:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 382
    آخرين نوشته: Sunday 01 October 17 10:38 AM
    بوسیله smasoud62  برو به آخرین پست
  6. مشکل در منوی سایت

    آغاز شده توسط saeedtaji, Monday 30 January 17 04:47 PM
    com, کمک, کار, یا, قالب, نمایش, مشکل, اول, از, تغییر, دوم, رنگ, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 747
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 02:31 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 757
    آخرين نوشته: Thursday 20 April 17 03:21 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 671
    آخرين نوشته: Friday 17 March 17 03:05 PM
    بوسیله sobijoon  برو به آخرین پست
  7. مشکل با اضافه کردن پوزیشن به قالب protostar

    آغاز شده توسط amirbay, Sunday 26 February 17 04:16 PM
    files, pro, کردن, یک, وقتی, قالب, قرار, مشکل, از, استفاده, اضافه, بندی, رو, سه, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 454
    آخرين نوشته: Sunday 26 February 17 06:45 PM
    بوسیله amirbay  برو به آخرین پست
  8. عدم نمایش اطلاعات در web developer

    آغاز شده توسط behzadhoboubi, Tuesday 14 February 17 09:30 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 533
    آخرين نوشته: Thursday 16 February 17 07:30 PM
    بوسیله behzadhoboubi  برو به آخرین پست
  9. انتخاب قالب مناسب

    آغاز شده توسط vesall, Thursday 02 February 17 12:25 PM
    فارسی, گرامی, یک, و, ویژه, قالب, نیاز, از, اسلایدر, استفاده, بالا, برای, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 452
    آخرين نوشته: Wednesday 15 February 17 01:58 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. sj_kay

    آغاز شده توسط zahrabi, Wednesday 08 February 17 11:49 AM
    کردن, گذاشتن, یا, قالب, نیمه, ماژول, مشکل, مشکلات, اندازه, از, اسلاید, برای, تشکر, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 384
    آخرين نوشته: Wednesday 15 February 17 01:46 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. ریسپانسیو کردن قالب طلوع

    آغاز شده توسط sarasaed, Monday 12 September 16 10:46 AM
    2.5, فوری, کمک, کردن, قالب, لطفا, میخوام, از, استفاده, بهم, با, باید, خیلی, سوال, سلام
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,382
    آخرين نوشته: Monday 30 January 17 01:53 AM
    بوسیله majids5  برو به آخرین پست
  12. مشکل در قالب مدیریت زیگ زاگ

    آغاز شده توسط teymoorei, Wednesday 28 December 16 12:40 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 455
    آخرين نوشته: Monday 16 January 17 02:56 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. عدم تغییر style در تم سایت

    آغاز شده توسط shamid1369, Sunday 04 December 16 11:06 AM
    com, php, پیش, یک, وقتی, قالب, قرار, از, باید, بالا, باز, تغییر, روی, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 678
    آخرين نوشته: Monday 19 December 16 02:48 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. اسلایدر

    آغاز شده توسط hossein_12, Monday 21 November 16 11:59 AM
    rtl, slideshow, کنم, یک, وقتی, قالب, قرار, می, افزونه, اسلایدر, بنده, با, رو, عکس, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 377
    آخرين نوشته: Tuesday 22 November 16 06:38 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. مشکل در ساختن ماژول جدید

    آغاز شده توسط saliforum, Thursday 10 November 16 02:20 PM
    کردن, وقتی, قالب, ماژول, مدیریت, مشکل, انجام, از, تغییر, جوملا, جدید, حل, دکمه, رو, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 688
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:55 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. از کار افتادن ویجتکیت

    آغاز شده توسط g.alireza3, Friday 04 November 16 12:08 AM
    کار, کسی, قالب, چرا, نسخه, نشون, هاست, هست, آخرین, از, با, بشه, درست, رو, روی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 587
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:49 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. مشکل در نصب قالب های جوملا

    آغاز شده توسط goli69, Sunday 09 October 16 01:13 PM
    فایل, کنترل, پنل, و, وب, قالب, هاست, متن, افزونه, برای, جوملا, دانلود, روی, سایت, شده
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 741
    آخرين نوشته: Monday 17 October 16 12:58 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. درخواست راهنمایی در قالب طلوع: JM_Arise

    آغاز شده توسط sam01, Tuesday 20 January 15 12:46 PM
    فارسی, کامپوننت, قالب, قسمت, نام, نسخه, همه, از, اصلی, باید, تغییر, حال, درخواست, سایت, صفحه
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 1,416
    آخرين نوشته: Tuesday 20 September 16 01:50 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. فارسی کردن و افزودن فونت جدید به قالب sj_stabwall

    آغاز شده توسط saeedparsa, Saturday 03 September 16 01:57 PM
    فونت, فارسی, کپی, کردن, و, قالب, چه, چطوری, همه, افزودن, به, باید, جدید, رایت, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 798
    آخرين نوشته: Saturday 10 September 16 12:02 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  20. نحوه نصب قالب در جوملای 3 + درخواست یک قالب

    آغاز شده توسط jackson875, Wednesday 12 February 14 05:39 PM
    com, کار, یک, یا, قالب, نصب, هاست, هستم, مشکل, www, اموزش, خبری, درخواست, روی, سایت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 9,850
    آخرين نوشته: Friday 09 September 16 11:51 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. افزودن موقعیت ماژول به فریم ورک yt

    آغاز شده توسط shahriarr, Monday 22 August 16 09:16 PM
    com, کار, قالب, لینک, نام, نصبی, مورد, ماژول, افزودن, از, بسته, دو, رسیدن, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 582
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 12:35 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. قالب مدیریت جوملا(گرافیکان نسخه ی1)

    آغاز شده توسط amirparvaneh, Friday 19 August 16 12:29 PM
    admin, com, کد, و, قالب, قالب مدیریت جوملا, قالب مدیریت جوملا3, قالب جوملا, لینک, مدیران, امنیتی, برای, جوملا, دانلود, شده
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 700
    آخرين نوشته: Friday 19 August 16 12:29 PM
    بوسیله amirparvaneh  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 500
صفحه 1 از 20 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.