جست و جو:

برچسب: عکس

صفحه 1 از 15 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. عدم نمایش عکس در ماژول html سفارشی در جوملا

    آغاز شده توسط behnam2019, Monday 15 April 19 01:54 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 327
    آخرين نوشته: Wednesday 01 May 19 12:55 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. پیغام خطا JUser: :_load: Unable to load user with ID: 592 جوملا 3

    آغاز شده توسط peyman.ict, Sunday 08 April 18 01:51 PM
    to, unable to load, کردن, پیغام, ویرایش, آپلود, افزونه, این, از, جوملا, خطا, رنگ, سایت, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 266
    آخرين نوشته: Saturday 14 April 18 02:21 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. پلاگین slideshow ck params

    آغاز شده توسط majidkeramat, Thursday 07 November 13 12:45 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    ck, plugin, slideshow, فوق, پلاگین, لینک, نمایش, می, ماژول, این, از, اسلاید, برای, دانلود, عکس
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 4,379
    آخرين نوشته: Sunday 25 February 18 12:02 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. تغییر عکس ها در اسلایدشو

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 08 December 12 08:37 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 5,516
    آخرين نوشته: Monday 25 September 17 12:02 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 357
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 04:22 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. متصل نمودن هاست دانلود به هاست اصلی

    آغاز شده توسط sam17, Friday 09 December 16 11:57 AM
    یا, هاست, مورد, مدیریت, آپلود, افزونه, این, از, استفاده, باید, برای, جوملا, حجم, دانلود, عکس
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 823
    آخرين نوشته: Monday 19 December 16 02:51 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. اسلایدر

    آغاز شده توسط hossein_12, Monday 21 November 16 11:59 AM
    rtl, slideshow, کنم, یک, وقتی, قالب, قرار, می, افزونه, اسلایدر, بنده, با, رو, عکس, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 364
    آخرين نوشته: Tuesday 22 November 16 06:38 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. فعال کردن زوم در phoca gallery

    آغاز شده توسط jalaladdin, Wednesday 26 October 16 11:58 AM
    com, php, فوکا, کیفیت, یا, قسمت, نشان, متن, www, این, بین, تصاویر, روی, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 615
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. مشکل افزونه فوکا گالری

    آغاز شده توسط jalaladdin, Sunday 30 October 16 10:22 AM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 683
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:27 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 765
    آخرين نوشته: Saturday 17 September 16 01:45 PM
    بوسیله maryamimani  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,034
    آخرين نوشته: Sunday 04 September 16 04:27 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  9. طریقه استفاده از فایل ini افزونه Ari Cloud Carousel

    آغاز شده توسط starone0101, Tuesday 19 July 16 11:07 AM
    carousel, com, فایل, قرار, لینک, www, افزونه, ایجاد, از, استفاده, باید, تصاویر, را, شدن, عکس
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 631
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:16 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. مشکل با کامپوننت dj classified در بسته آگهی joomads

    آغاز شده توسط mili47, Tuesday 12 July 16 08:11 AM
    com, کامپوننت, کامل, و, قسمت, نمایش, ماژول, مدیریت, مدیران, مشکل, از, استفاده, بخش, سایت, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 575
    آخرين نوشته: Tuesday 19 July 16 07:28 PM
    بوسیله mili47  برو به آخرین پست
  11. توضیحاتی در باره Wappleyzer

    آغاز شده توسط av_admin_Bu_Joomi, Wednesday 13 July 16 05:56 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 673
    آخرين نوشته: Thursday 14 July 16 02:35 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  12. چند سوال در مورد بسته نصبی مديريت آگهي jm joomads

    آغاز شده توسط mili47, Monday 04 July 16 10:30 AM
    فارسی, گرامی, یا, و, نصبی, مورد, مدیران, ؟, این, انجمن, از, باید, بالا, بسته, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,298
    آخرين نوشته: Tuesday 12 July 16 03:25 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  13. مشکل با ریستور سایت با akeeba-3.8.1

    آغاز شده توسط saeed hg, Tuesday 28 June 16 11:54 AM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 640
    آخرين نوشته: Tuesday 28 June 16 02:15 PM
    بوسیله saeed hg  برو به آخرین پست
  14. مشکل اسکرولر افقی پایین سایت

    آغاز شده توسط zahrabi, Monday 27 June 16 06:12 PM
    php, کار, هاست, ماژول, مشکل, مطلب, مطالب, اول, از, اسکرولر،افقی،مشکل, تشکر, روی, سایت, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 686
    آخرين نوشته: Tuesday 28 June 16 11:00 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  15. تغییر ظاهر صفحه لاگین یا ثبت نام

    آغاز شده توسط poya7, Saturday 18 June 16 12:28 AM
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 746
    آخرين نوشته: Sunday 19 June 16 05:01 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  16. ارسالدسته جمعی عکس

    آغاز شده توسط ئخسمثئ2020, Wednesday 15 June 16 12:48 AM
    کنم, که, هاي, هر, هست, منتشر, اپلود, به, با, بدون, در, را, زمان, عکس, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 570
    آخرين نوشته: Thursday 16 June 16 05:21 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  17. آموزش جامع رفع مشکلات ارسال ایمیل در جوملا

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Monday 06 August 12 12:54 PM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    2.5, com, فرم, کنترل, پنل, و, هاست, مشکلات, آموزش, ارسال, برای, تب, جوملا, سایت, عکس
    • پاسخ: 36
    • نمایش ها: 12,716
    آخرين نوشته: Tuesday 31 May 16 04:07 PM
    بوسیله parsitop  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 305
    آخرين نوشته: Wednesday 18 May 16 02:31 PM
    بوسیله maryamimani  برو به آخرین پست
  18. آموزش ایجاد ایفکت های زیبا در طراحی سایت

    آغاز شده توسط maryamimani, Tuesday 17 May 16 01:21 PM
    کد, وب, آموزش, ایجاد, بهینه, بالا, توجه, روی, سایت, سازی, شده, طراحی وب سایت, طراحی سایت, عکس
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 291
    آخرين نوشته: Tuesday 17 May 16 01:21 PM
    بوسیله maryamimani  برو به آخرین پست
  19. تنظیمات ftp

    آغاز شده توسط mehran1993, Monday 24 December 12 03:31 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,573
    آخرين نوشته: Wednesday 04 May 16 08:27 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 221
    آخرين نوشته: Wednesday 04 May 16 03:25 PM
    بوسیله bitaazimi68  برو به آخرین پست
  20. چگونگی ایجاد تگ آلت برای عکس

    آغاز شده توسط ariyanpoor, Monday 11 April 16 12:53 PM
    کارایی, کجای, پلاگین, چگونگی, آیکون, ایجاد, انجام, از, باید, بالا, برای, تگ, سایت, سایتم, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 777
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 09:20 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 371
صفحه 1 از 15 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.