جست و جو:

برچسب: طراحی

صفحه 1 از 11 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.01 ثانیه صورت گرفت.

  1. فریم ورک قدرتمند گنتری، نسخه 4.1.8 منتشر شد.

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Wednesday 13 March 13 05:23 PM
    editor, max, tab, to, فارسی, گنتری, یک, قالب, نسخه, مشکلات, افزونه, از, برای, جومیران, شده, طراحی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,215
    آخرين نوشته: Monday 19 November 18 12:56 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

  2. متحرک کردن منو در فریم ورک gantry 5

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 12:08 AM
    gantry, فریم, کد, کردن, وقتی, ورک, نیاز, نمی, منو, متحرک, اسکرول, باید, شده, طراحی, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 563
    آخرين نوشته: Tuesday 21 August 18 01:52 AM
    بوسیله StrongMan2018  برو به آخرین پست
  3. فرم پرداخت آنلاین در آر اس فرم به صورت خاص!

    آغاز شده توسط parsitop, Saturday 06 January 18 07:09 PM
    فرم, پرداخت, ویژه, همراه, آنلاین, این, ارسال, از, است, برای, ثبت, رایگان, شده, طراحی, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 523
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 10:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. کامپوننت car configuration

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Sunday 16 July 17 09:03 AM
    com, http, کامپوننت, کامپوننتی, کار, میخوام, مثل, این, برای, جوملا, زیر, سلام, سایتم, طراحی, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 581
    آخرين نوشته: Sunday 16 July 17 04:07 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. تغییر عنوان سایت

    آغاز شده توسط mohsenhpd, Tuesday 16 May 17 09:51 PM
    کننده, کد, پیش, قسمت, نمی, نمایش, مورد, این, از, باز, تعیین, تغییر, سایت, طراحی, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 529
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 04:15 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. چگونگی طراحی فرم های زیبا با RS form pro؟

    آغاز شده توسط jahan654, Thursday 13 April 17 06:12 PM
    form, pro, rs, فرم, که, یا, نمونه, های, می, آن, از, استفاده, با, زیبا, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 592
    آخرين نوشته: Monday 17 April 17 03:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. کار نکردن Maximenu CK Params در سرور

    آغاز شده توسط Pedram_IR, Saturday 04 March 17 11:05 AM
    ck, is, کار, پلاگین, نصب, از, استفاده, با, دانلود, در, درخواست, سایت, سرور, طراحی, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,002
    آخرين نوشته: Friday 14 April 17 02:43 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. مدیریت مطلب توسط مالک آن مطلب در جوملا

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Sunday 06 November 16 08:03 PM
    کار, یک, ویرایش, مدیریت, مطلب, این, اول, انجام, از, تا, جوملا, دسترسی, سایت, سری, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 830
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. آپلود جوملا بروی هاست رایگان

    آغاز شده توسط asadi.soft, Thursday 17 July 14 02:19 PM
    فایل, کامل, یک, نام, همه, هاست, آپلود, ارور, ثبت, جوملا, دانلود, رایگان, سایت, شده, طراحی
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,652
    آخرين نوشته: Saturday 12 November 16 03:57 PM
    بوسیله jahansite  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 783
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:05 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. مشاوره هاست جوملا

    آغاز شده توسط melika777, Friday 15 July 16 01:23 PM
    com, host, http, url, کردم, کسی, یک, هاست, میخواستم, از, با, تا, جوملا, سایت, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,750
    آخرين نوشته: Friday 15 July 16 02:58 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  11. توضیحاتی در باره Wappleyzer

    آغاز شده توسط av_admin_Bu_Joomi, Wednesday 13 July 16 05:56 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 799
    آخرين نوشته: Thursday 14 July 16 02:35 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  12. راهنمایی برای طراحی سایت ها با جوملا

    آغاز شده توسط saeed hg, Sunday 03 July 16 03:12 PM
    css, html, php, کتاب, یا, قالب, نیاز, مثال, آموزشی, برای, تشکر, جوملا, خواست, سایت, طراحی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 754
    آخرين نوشته: Monday 04 July 16 11:16 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  13. آپلود جوملا رو هاست

    آغاز شده توسط sanaz82, Wednesday 01 June 16 11:04 AM
    فایل, که, یه, یا, هایی, هاست, منو, ؟, آپلود, اپلود, با, باید, جوملا, رو, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 759
    آخرين نوشته: Thursday 02 June 16 11:44 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 477
    آخرين نوشته: Monday 30 May 16 03:47 PM
    بوسیله faryalsarkhani  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 446
    آخرين نوشته: Wednesday 18 May 16 02:31 PM
    بوسیله maryamimani  برو به آخرین پست
  14. فیلم آموزش کامل .::jquery::. به زبان فارسی

    آغاز شده توسط pesfa, Monday 31 December 12 10:39 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    com, css, html, فارسی, کامل, و, وردپرس, لینک, نام, نت, می, www, آموزش, اموزش, زبان, طراحی
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 4,238
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 09:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. ایجاد موقعیت متون

    آغاز شده توسط mal2moh, Tuesday 19 April 16 07:33 AM
    com, html, یک, قرار, لینک, مطلب, www, آیکون, این, ایجاد, اسلایدر, دو, شده, طراحی, صورت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 756
    آخرين نوشته: Thursday 21 April 16 01:14 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 637
    آخرين نوشته: Thursday 21 April 16 01:11 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. حذف شدن زبان از url

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Monday 04 April 16 12:14 PM
    com, فارسی, کار, یک, و, وقتی, www, این, از, باید, باز, روی, زبان, شدن, طراحی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 679
    آخرين نوشته: Thursday 07 April 16 12:50 AM
    بوسیله shaghayegh7  برو به آخرین پست
  17. مشکل در ارسال ایمیل از rs form

    آغاز شده توسط akshai, Monday 28 March 16 10:55 PM
    form, فرم, کاربر, وارد, نمی, مدیر, مشکل, آن, ایمیل, ارسال, از, تماس, سایت, طریق, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 789
    آخرين نوشته: Sunday 03 April 16 10:13 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. کتاب فارسی آموزش css " رایگان "

    آغاز شده توسط academyit, Saturday 05 March 16 12:05 PM
    css, pdf, فارسی, کتاب, وب, لینک, آموزش, این, از, استفاده, برای, دانلود, رایگان, طراحی, صورت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 570
    آخرين نوشته: Saturday 05 March 16 12:05 PM
    بوسیله academyit  برو به آخرین پست
  19. مشکل در بهم ریختگی ظاهر سایت

    آغاز شده توسط mriman, Sunday 14 February 16 09:40 PM
    com, html, php, یک, می, ماژول, مشکل, مطلب, مطالب, برای, تغییر, روی, سایت, شده, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 832
    آخرين نوشته: Monday 15 February 16 12:05 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  20. تاریخ پر افتخار فرش ایرانی

    آغاز شده توسط sosan20019, Wednesday 03 February 16 12:01 PM
    com, گذاری, نقشه, مورد, ایجاد, انواع, از, استفاده, برای, توجه, خبر, زمان, سطح, طراحی, صورت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,803
    آخرين نوشته: Wednesday 03 February 16 12:01 PM
    توسط sosan20019  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 606
    آخرين نوشته: Sunday 17 January 16 08:31 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 258
صفحه 1 از 11 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.