جست و جو:

برچسب: سیستم

صفحه 1 از 4 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. آموزش ست کردن ای پی در centos 6 برای سرور مجازی

    آغاز شده توسط neda.aghadadi, Saturday 27 August 16 12:02 PM
    کردن, یا, نام, مشکلات, آموزش, اوقات, اموزش, ارور, برای, تغییر, روی, سیستم, ساز, شبکه, شده
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 556
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 12:02 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 412
    آخرين نوشته: Tuesday 12 July 16 03:39 PM
    بوسیله neda.aghadadi  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرور مجازی

  2. مشکل با ریستور سایت با akeeba-3.8.1

    آغاز شده توسط saeed hg, Tuesday 28 June 16 12:54 PM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 733
    آخرين نوشته: Tuesday 28 June 16 03:15 PM
    بوسیله saeed hg  برو به آخرین پست
  3. لینک دار نمودن کلمات کلیدی

    آغاز شده توسط akhani, Friday 13 November 15 07:23 PM
    کلمات, کاربر, گوگل, یا, لینک, نمایش, مرتبط, از, استفاده, بدون, برای, حال, روی, سیستم, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 589
    آخرين نوشته: Friday 25 December 15 12:59 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. مشکل در سیستم فروشگاهی ویرچومارت

    آغاز شده توسط Waylander, Thursday 26 November 15 12:49 PM
    com, کامپوننت, کار, پرداخت, یک, قالب, مشکل, این, اول, از, دو, روی, سیستم, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 716
    آخرين نوشته: Friday 27 November 15 12:52 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. خطای 403 - Forbidden: Access is denied در جوملا 3

    آغاز شده توسط masoudgh68, Monday 23 November 15 02:49 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,304
    آخرين نوشته: Tuesday 24 November 15 02:35 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. مشکل در ثبت نظر در سیستم k2

    آغاز شده توسط poroje, Saturday 29 August 15 02:21 PM
    k2, کار, کاربر, وقتی, نظر, مشکل, از, استفاده, به, با, ثبت, جوملا, جوملا 3, در, سیستم
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 408
    آخرين نوشته: Wednesday 02 September 15 08:16 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. مشکل با سیستم نظرات k2

    آغاز شده توسط mehrdad_andami, Monday 01 April 13 03:42 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 2,820
    آخرين نوشته: Tuesday 18 August 15 01:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 468
    آخرين نوشته: Tuesday 18 August 15 01:33 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. عدم نمایش تایتل صحیح در جستجوهای گوگل

    آغاز شده توسط Derakhshani, Tuesday 17 February 15 04:59 PM
    html, کار, گوگل, وب, قسمت, نمایش, نرم, منو, مستر, www, افزار, جوملا, جستجو, سیستم, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 390
    آخرين نوشته: Thursday 19 February 15 11:43 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. مشکل Dual Login در Jfusion

    آغاز شده توسط senjedmovie, Friday 02 January 15 11:03 PM
    login, کنم, که, کمک, کار, یه, وقتی, لاگین, مشکل, از, با, جوملا, در, رو, سیستم
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 860
    آخرين نوشته: Sunday 18 January 15 12:23 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. کاهش حجم آنلاین عکس ها بدون افت کیفیت

    آغاز شده توسط saeedspy, Thursday 18 December 14 07:41 PM
    گیری, یک, معرفی, آنلاین, این, ایجاد, از, استفاده, برای, بسیار, زمان, سیستم, سایت, عکس, صورت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 388
    آخرين نوشته: Thursday 18 December 14 07:41 PM
    بوسیله saeedspy  برو به آخرین پست
  11. اموزش ساخت صفحات ویکی برای سایت

    آغاز شده توسط ali_85, Tuesday 09 December 14 07:43 PM
    php, یا, نام, می, این, انجمن, اموزش, از, استفاده, برای, جز, سیستم, سایت, ساخت, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 370
    آخرين نوشته: Tuesday 09 December 14 07:43 PM
    بوسیله ali_85  برو به آخرین پست
  12. ساخت نان های کاربری زیبام

    آغاز شده توسط saeedspy, Sunday 07 December 14 11:48 PM
    قسمت, نیاز, نوع, نام, مورد, مختلف, این, از, است, استفاده, برای, روی, سیستم, سایت, ساخت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 547
    آخرين نوشته: Sunday 07 December 14 11:48 PM
    بوسیله saeedspy  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 331
    آخرين نوشته: Friday 28 November 14 05:19 PM
    بوسیله imanas  برو به آخرین پست
  13. سوال در مورد DJ Classifieds

    آغاز شده توسط shervin_20, Saturday 25 October 14 01:30 PM
    نمی, نمایش, مورد, www, ؟, آگهی, افزونه, این, از, استفاده, بر, روش, را, سیستم, سوال
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 410
    آخرين نوشته: Monday 27 October 14 12:36 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. تغییر در سیستم تگ وردپرس

    آغاز شده توسط dj_ahmad, Thursday 23 October 14 01:26 PM
    com, کنم, وردپرس, نمایش, های, آدرس, این, ایجاد, از, به, تغییر, حذف, دایرکتوری, در, سیستم
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 672
    آخرين نوشته: Thursday 23 October 14 01:26 PM
    بوسیله dj_ahmad  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 864
    آخرين نوشته: Monday 08 September 14 07:30 PM
    بوسیله sarvari  برو به آخرین پست
  15. مشکل در منو

    آغاز شده توسط assa_912004, Sunday 07 September 14 03:44 PM
    rtl, و, وقتی, قسمت, نام, منو, مشکل, مشکل،جوملا, باید, بر, خراب, در, سیستم, سایت, عرض
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 405
    آخرين نوشته: Sunday 07 September 14 03:44 PM
    بوسیله assa_912004  برو به آخرین پست
  16. سیستم تیکت دهی و پشتیبانی

    آغاز شده توسط olding, Tuesday 26 August 14 02:15 PM
    pro, کامپوننت, و, نیاز, نمی, نام, می, ؟, از, استفاده, باید, بار, تیکت, تغییر, سیستم
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 342
    آخرين نوشته: Tuesday 26 August 14 02:15 PM
    بوسیله olding  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 815
    آخرين نوشته: Thursday 21 August 14 05:52 PM
    بوسیله rahman_jalayer  برو به آخرین پست
  17. کامپونت کامل فروشگاهی و تیکت دهی

    آغاز شده توسط mr.joomala, Sunday 10 August 14 09:53 PM
    فایل, که, کامپونت, کامل, یه, نام, این, ارسال, بشه, تیکت, ثبت, دهی, سیستم, سلام, ساز
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 398
    آخرين نوشته: Monday 11 August 14 12:38 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 441
    آخرين نوشته: Monday 07 July 14 05:17 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. مشکل با پلاگین Helix framework

    آغاز شده توسط شمیم سافت, Monday 07 April 14 10:23 PM
    administrator, com, index.php, is, php, system - helix framework, پیام, پلاگین, قالب, نصب, مشکل, باز, جوملا, حل, سیستم
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 3,984
    آخرين نوشته: Wednesday 11 June 14 06:44 PM
    بوسیله shahnaaz  برو به آخرین پست
  19. شرکت HP از لپ تاپ Probook x360 310 پرده برداشت

    آغاز شده توسط amir2225, Sunday 30 March 14 06:00 AM
    com, کننده, کار, قیمت, نام, می, ماه, این, از, استفاده, برای, سیستم, شده, طراحی, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 340
    آخرين نوشته: Sunday 30 March 14 06:00 AM
    بوسیله amir2225  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 100
صفحه 1 از 4 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.