جست و جو:

برچسب: زبان

صفحه 1 از 7 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,111
    آخرين نوشته: Thursday 05 September 19 04:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  1. دانلود کامپوننت فوق پیشرفته فرم ساز RSform Pro! 4.2 Rev42

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Saturday 28 July 12 12:49 AM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 32
    • نمایش ها: 20,922
    آخرين نوشته: Thursday 15 February 18 10:51 AM
    بوسیله ahmad_19xx  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  2. مشکل کش شدن سایت با تغییر زبان

    آغاز شده توسط rhoda, Saturday 04 November 17 10:37 PM
    فارسی, پیش, و, وقتی, مشکل, ؟, از, بار, تغییر, حل, روی, زبان, سایت, شدن, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 413
    آخرين نوشته: Wednesday 29 November 17 03:23 PM
    بوسیله rhoda  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,837
    آخرين نوشته: Wednesday 01 March 17 02:10 PM
    بوسیله hightrans  برو به آخرین پست
  3. ترجمه قالب

    آغاز شده توسط masoudgh, Wednesday 14 May 14 08:18 PM
    قالب, چیست, های, هست, ؟, آموزش, برای, تمام, ترجمه, جوملا, دانلود, رو, زبان, سوال, شدن
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 455
    آخرين نوشته: Tuesday 16 August 16 12:20 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  4. کامپوننت فارسی جی دانلود

    آغاز شده توسط SEPAHAN, Wednesday 21 November 12 09:40 PM
    2.5, com, load, php, فایل, فارسی, کنم, کامپوننت, کجا, یک, لینک, نسخه, های, ماژول, افزونه, از, بود, با, جی, جومیران, دانلود, رو, زبان, سلام, سازی
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 2,878
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:27 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 653
    آخرين نوشته: Sunday 03 July 16 09:42 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 394
    آخرين نوشته: Wednesday 18 May 16 06:33 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. فیلم آموزش کامل .::jquery::. به زبان فارسی

    آغاز شده توسط pesfa, Monday 31 December 12 10:39 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    com, css, html, فارسی, کامل, و, وردپرس, لینک, نام, نت, می, www, آموزش, اموزش, زبان, طراحی
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 3,991
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 09:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. مشکل در نمایش مطالب در گوگل و لینک به آنها

    آغاز شده توسط raminkamali, Tuesday 26 April 16 09:14 PM
    فارسی, گوگل, یک, وب, لینک, نمایش, نحوه, مثال, مشکل, مطالب, بخش, برای, جستجو, زبان, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 692
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 09:17 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. حذف شدن زبان از url

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Monday 04 April 16 12:14 PM
    com, فارسی, کار, یک, و, وقتی, www, این, از, باید, باز, روی, زبان, شدن, طراحی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 588
    آخرين نوشته: Thursday 07 April 16 12:50 AM
    بوسیله shaghayegh7  برو به آخرین پست
  8. خطای "اعتبارسنجی : rules"

    آغاز شده توسط mohammadmikaeel, Sunday 13 September 15 02:28 PM
    3 صفحه ها
    1 2 3
    کنم, کاربران, ویرایش, قسمت, مدیریت, این, ارور, اضافه, خبر, خبری, خطای, دکمه, دسترسی, را, زبان
    • پاسخ: 26
    • نمایش ها: 2,201
    آخرين نوشته: Thursday 24 December 15 09:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 430
    آخرين نوشته: Saturday 19 December 15 04:16 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  9. مشکل با نصب قالب quickstart

    آغاز شده توسط reza1983, Wednesday 17 April 13 04:48 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 3,153
    آخرين نوشته: Monday 28 September 15 01:01 AM
    بوسیله suntack  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 481
    آخرين نوشته: Tuesday 08 September 15 01:22 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  10. موضوع مهم شود مهم: پذیرش مدیر و همکار برای بخش های مختلف انجمن

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Thursday 26 July 12 12:57 PM
    php, کامل, پذیرش, و, وب, وردپرس, قالب, هک, همکار, مختلف, مدیر, مدیریت, آشنایی, افزونه, انجمن, ارسال, از, اطلاعیه, بالا, بخش, برای, تخصصی, جومیران, جوملا, دو, زبان, سایت, ساز, شماره
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 3,173
    آخرين نوشته: Tuesday 11 August 15 05:29 PM
    بوسیله somy1787  برو به آخرین پست

    انجمن:
    اطلاعیه ها

  11. آخرین نسخه RSForm! Pro فارسی - رایگان

    آغاز شده توسط joomstar, Monday 12 May 14 06:37 PM
    pro, rsform, فایل, فارسی, کامل, نام, نسخه, هدیه, مناسبت, مدیریت, ارسال, از, رایگان, زبان, سازی
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 950
    آخرين نوشته: Sunday 19 July 15 04:22 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. نظرسنجی: آموزش کامل html به زبان فارسی

    آغاز شده توسط pesfa, Sunday 23 December 12 08:42 PM
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    html, فارسی, که, کامل, کدوم, پست, یه, قرار, نام, همه, هر, می, مورد, آموزش, این, انجمن, ارائه, از, استفاده, بود, با, برای, توضیح, در, زبان, شده, عرض
    • پاسخ: 57
    • نمایش ها: 6,670
    آخرين نوشته: Friday 17 July 15 08:24 PM
    بوسیله modirator  برو به آخرین پست
  13. آموزش کامپوننت VirtueMart جوملا 2.5

    آغاز شده توسط محمدحسین میری, Friday 03 August 12 10:35 PM
    2.5, php, فایل, کامپوننت, کار, لینک, نحوه, آموزش, آموزش کامپوننت virtuemart جوملا 2.5 :, از, برای, جوملا, زمان, زبان, سایت, ساخت, شده
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 11,639
    آخرين نوشته: Sunday 28 June 15 02:00 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. مشکل در نصب زبان فارسی

    آغاز شده توسط aminravari, Sunday 21 June 15 01:54 PM
    files, is, to, فارسی, کنم, وقتی, نصب, مشکل, www, این, ارور, از, در, زبان, سلام
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 446
    آخرين نوشته: Wednesday 24 June 15 11:17 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  15. زبان asp.net یا php یاد بگیریم؟

    آغاز شده توسط peymans, Tuesday 16 June 15 10:46 AM
    php, کدام, یک, نظر, می, www, این, است؟, با, را, زبان, سوال, سایت, سرور, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 566
    آخرين نوشته: Tuesday 16 June 15 11:37 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  16. قالب شرکتی بسیار زیبای Shaper Express جوملا 2.5

    آغاز شده توسط محمدحسین میری, Wednesday 08 August 12 07:17 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 2,280
    آخرين نوشته: Thursday 30 April 15 04:45 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. مشکل با چند زبانه کردن سایت

    آغاز شده توسط haminik1, Sunday 29 March 15 10:53 AM
    کمک, کردن, یا, قسمت, نمایش, همه, منو, مشکل, آموزش, انجام, تشکر, تعیین, رو, زبان, سایت
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 440
    آخرين نوشته: Wednesday 15 April 15 10:12 AM
    بوسیله mal2moh  برو به آخرین پست
  18. مشکل در منوی سایت چند زبانه

    آغاز شده توسط mal2moh, Thursday 19 March 15 03:03 AM
    کنم, یک, چین, منو, منوی, ماژول, مشکل, این, از, حل, در, راست, زبان, سایت, شروع
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 675
    آخرين نوشته: Thursday 19 March 15 11:44 PM
    بوسیله MRT69  برو به آخرین پست
  19. حجم بالای دیتابیس

    آغاز شده توسط shingjimoto, Monday 09 March 15 01:24 AM
    کنم, پست, نصب, همه, این, ادمین, از, با, تعداد, حجم, حجم دیتابیس جوملا, دیتابیس, رو, روی, زبان
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 445
    آخرين نوشته: Monday 09 March 15 10:37 AM
    بوسیله MRT69  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 157
صفحه 1 از 7 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.