جست و جو:

برچسب: را

صفحه 1 از 20 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.01 ثانیه صورت گرفت.

  1. بهم ریختگی پنل مدیریت در کروم

    آغاز شده توسط aria98, Monday 14 May 18 02:15 PM
    کروم, پنل, وقتی, وارد, چیه؟, منوها, مدیریت, مرورگر, ادمین, به, با, جوملا, در, را, سلام
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,144
    آخرين نوشته: Friday 25 May 18 01:11 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. برای وبلاگ سایت easy blog یا k2 ؟

    آغاز شده توسط jafari364, Monday 02 January 17 10:32 AM
    com, کار, یا, نیاز, نسبت, همه, می, افزونه, این, اول, است, برای, را, سایت, سازی
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 699
    آخرين نوشته: Monday 02 January 17 10:32 AM
    بوسیله jafari364  برو به آخرین پست
  3. قرار دادن کد نماد اعتماد

    آغاز شده توسط akshai, Monday 28 November 16 01:08 PM
    کد, پلاگین, قرار, نماد, الکترونیکی, اعتماد, با, بدهم, تمامی, دوستان, دادن, در, را, سلام, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 773
    آخرين نوشته: Monday 28 November 16 10:51 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. منوی ابشاری

    آغاز شده توسط jalaladdin, Thursday 27 October 16 06:17 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 701
    آخرين نوشته: Monday 14 November 16 12:00 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. محل سورس کد آیتم*های ایجاد شده توسط k2

    آغاز شده توسط alihsah, Monday 31 October 16 12:33 AM
    k2 سورس کد, کد, یک, می, محل, افزونه, ایجاد, از, تشکر, دسترسی, ذخیره, رفع, را, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 708
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:38 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. طریقه استفاده از فایل ini افزونه Ari Cloud Carousel

    آغاز شده توسط starone0101, Tuesday 19 July 16 11:07 AM
    carousel, com, فایل, قرار, لینک, www, افزونه, ایجاد, از, استفاده, باید, تصاویر, را, شدن, عکس
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 656
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 02:16 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. بازنشانی شدن فیل ccs بصورت اتوماتیک

    آغاز شده توسط ma007, Saturday 23 July 16 03:33 PM
    css, فایل, کد, پیش, وقتی, قالب, نصب, های, به, باز, بصورت, حال, را, سایت, شدن
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,212
    آخرين نوشته: Wednesday 27 July 16 01:54 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. ارسالدسته جمعی عکس

    آغاز شده توسط ئخسمثئ2020, Wednesday 15 June 16 12:48 AM
    کنم, که, هاي, هر, هست, منتشر, اپلود, به, با, بدون, در, را, زمان, عکس, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 611
    آخرين نوشته: Thursday 16 June 16 05:21 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  9. Avoid landing page redirects

    آغاز شده توسط starone0101, Wednesday 01 June 16 08:20 AM
    access, کننده, کنم, کد, وب, قفل, های, مورد, www, ایراد, از, با, دامنه, درصد, را
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 351
    آخرين نوشته: Friday 03 June 16 12:49 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. غیر فعال کردن پلاگین در یک صفحه از سایت

    آغاز شده توسط ma007, Wednesday 01 June 16 10:47 PM
    slideshow, کار, کردن, پلاگین, پخش, یک, وقتی, نصب, انجام, از, با, روی, را, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,410
    آخرين نوشته: Thursday 02 June 16 11:51 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. غیرفعال کردن ssl در جوملا و تبديل https به http

    آغاز شده توسط olampic, Thursday 28 March 13 07:37 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    html, index, index.php, php, فايل, فایل, کد, كمك - كمك, وارد, هاست, مشکل, این, اول, انجمن, از, است, استفاده, بین, به, بالا, باز, تبديل, جومیران, جوملا،, حل, دامنه, در, را, صفحه
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 4,149
    آخرين نوشته: Tuesday 24 May 16 02:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. نصب کامپوننت آمارگیر piwik

    آغاز شده توسط cible, Saturday 23 February 13 12:20 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    http, org, فایل, کنید, کامپوننت, کامل, پیام, پنل, لینک, نصب, های, می, مدیریت, آن, افزونه, این, از, بر, خصوصی, دانلود, روش, را, راهنمایی, سایت, طریق, صورت
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 2,194
    آخرين نوشته: Friday 20 May 16 03:56 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  13. تنظیمات ftp

    آغاز شده توسط mehran1993, Monday 24 December 12 03:31 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,610
    آخرين نوشته: Wednesday 04 May 16 08:27 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. موقعیت های غیر فعال

    آغاز شده توسط tarhan, Monday 18 April 16 09:30 PM
    فعال, قالب, نشان, های, موقعیت, ماژول, این, استفاده, بنده, برای, تعداد, دادن, در, را, غیر
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 761
    آخرين نوشته: Tuesday 19 April 16 10:55 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. تغییر ترتیب بمدب محصولات در هیکاشاپ

    آغاز شده توسط ma007, Wednesday 13 April 16 05:44 PM
    کنم, که, مدیریت, مشکل, افزونه, این, اول, انجام, اضافه, بندی, بصورت, ترتیب, تغییر, در, را
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 844
    آخرين نوشته: Friday 15 April 16 01:05 AM
    بوسیله ma007  برو به آخرین پست
  16. نوع منو صفحه نخست سایت

    آغاز شده توسط jahan654, Sunday 27 March 16 10:55 AM
    com, کنم, یک, وقتی, نوع, نمایش, نام, می, منو, www, باید, روی, را, سایت, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 711
    آخرين نوشته: Sunday 03 April 16 10:09 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. جایگزین منوی اصلی

    آغاز شده توسط akshai, Saturday 19 March 16 03:06 PM
    یک, میتونم, منوی, محترم, اساتید, اصلی, با, تشکر, جایگزین, خاص, دیگری, در, را, سلام, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 642
    آخرين نوشته: Sunday 03 April 16 10:02 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. درخواست افزونه نشان دادن آیتم خاص با انتخاب فیلد

    آغاز شده توسط ma007, Sunday 24 January 16 02:57 PM
    کاربر, نمایندگی, نشان, منوی, www, آدرس, افزونه, این, از, استفاده, دادن, درخواست, را, شهر, شماره
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 716
    آخرين نوشته: Saturday 30 January 16 01:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. مخفي شدن برخي از موقعيت ها در قالب yougrids

    آغاز شده توسط afshin3a, Thursday 07 January 16 12:18 AM
    com, index, index.php, php, قالب, قرار, نام, www, از, به, جستجو, دانلود, در, را, شدن
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 814
    آخرين نوشته: Friday 08 January 16 11:06 PM
    بوسیله afshin3a  برو به آخرین پست
  20. خطای "اعتبارسنجی : rules"

    آغاز شده توسط mohammadmikaeel, Sunday 13 September 15 02:28 PM
    3 صفحه ها
    1 2 3
    کنم, کاربران, ویرایش, قسمت, مدیریت, این, ارور, اضافه, خبر, خبری, خطای, دکمه, دسترسی, را, زبان
    • پاسخ: 26
    • نمایش ها: 2,201
    آخرين نوشته: Thursday 24 December 15 09:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. ZT Xenia قالب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط pesfa, Sunday 30 December 12 10:42 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    2.5, com, rtl, فایل, فارسی, که, کار, کد, یک, وب, قالب, قسمت, نصب, همراه, هایی, ماژول, از, به, باید, بر, برای, بسته, جوملا, را, سایت, ساخت, شده, صورت
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 4,637
    آخرين نوشته: Sunday 29 November 15 02:07 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    قالب ها

  22. حذف جداول از پایگاه داده

    آغاز شده توسط AKO, Saturday 17 October 15 01:03 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    کنم؟, که, گزینه, پایگاه, قبلی, چندین, نصب, این, انتخاب, از, بار, حل, حذف, داده, را
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,320
    آخرين نوشته: Wednesday 28 October 15 01:24 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  23. مشکل با منو های جوملا 3

    آغاز شده توسط refighpc, Thursday 15 October 15 12:14 AM
    پست, قسمت, نصب, منو, مدیریت, مشکل, مطالب, www, ایجاد, اصلی, باید, جوملا, را, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 744
    آخرين نوشته: Thursday 22 October 15 02:33 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  24. ماژول نمایش آمار بازدید کنندگان jvcounter فارسی برای جوملا 2.5

    آغاز شده توسط Mojtaba, Wednesday 15 August 12 06:17 AM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 39
    • نمایش ها: 12,657
    آخرين نوشته: Thursday 22 October 15 02:21 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  25. نصب جوملا۳

    آغاز شده توسط alib, Monday 27 July 15 07:27 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    php, کدام, قسمت, نصب, آیا, این, از, است, با, باید, بر, جوملا, خاموش, روی, را
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,417
    آخرين نوشته: Friday 16 October 15 06:48 PM
    بوسیله AKO  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 500
صفحه 1 از 20 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.