جست و جو:

برچسب: حذف

صفحه 1 از 7 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. حذف کامل رد پای جوملا

    آغاز شده توسط teymoorei, Thursday 12 October 17 09:23 AM
    files, کامل, کدوم, و, قسمت, های, از, بنده, تبدیل, جوملا, جوملایی, حل, حذف, رو, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 418
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 09:57 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 655
    آخرين نوشته: Sunday 03 July 16 09:42 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. حذف شدن منوی ویرچومارت در مدیریت جوملا

    آغاز شده توسط barzkar_a, Monday 16 May 16 04:42 PM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 906
    آخرين نوشته: Friday 20 May 16 10:29 AM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
  3. تغيير متن مربوط به تم در زير لينك

    آغاز شده توسط rhoda, Friday 19 February 16 12:17 PM
    files, قالب, قرار, هاي, متن, آپلود, از, استفاده, به, تم, حذف, در, رو, زير, صورت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 677
    آخرين نوشته: Sunday 28 February 16 01:15 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. چگونگي حذف منو

    آغاز شده توسط oromnet, Sunday 13 December 15 06:16 PM
    com, html, load, فارسی, ها, منو, منتشر, www, با, بسته, جومیران, جوملا, حذف, شد, شروع
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 730
    آخرين نوشته: Friday 25 December 15 01:44 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. عدم نمایش جوملا در wappalyzer

    آغاز شده توسط teymoorei, Monday 29 December 14 02:32 AM
    پیدا, یه, نمایش, مشکل, آموزش, این, از, بار, برای, جوملا, حذف, در, رو, سلام, عدم
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 652
    آخرين نوشته: Friday 11 December 15 04:08 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 349
    آخرين نوشته: Sunday 22 November 15 06:26 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. حذف جداول از پایگاه داده

    آغاز شده توسط AKO, Saturday 17 October 15 01:03 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    کنم؟, که, گزینه, پایگاه, قبلی, چندین, نصب, این, انتخاب, از, بار, حل, حذف, داده, را
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,325
    آخرين نوشته: Wednesday 28 October 15 01:24 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,488
    آخرين نوشته: Tuesday 08 September 15 11:26 AM
    بوسیله ultra007  برو به آخرین پست
  7. حذف پست ارسالی در این انجمن

    آغاز شده توسط anafasama, Thursday 27 August 15 12:26 PM
    که, پست, نمایش, منو, مدیریت, این, انجمن, ارسالی, از, با, برای, حذف, در, رو, عنوان
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,587
    آخرين نوشته: Wednesday 02 September 15 07:13 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. مشکل باrsfirewall

    آغاز شده توسط dooste_u, Tuesday 04 August 15 08:03 AM
    کمک, کامل, پنل, مشکل, www, افزونه, ار, اس, جوملا, حل, حذف, خطای, دسترسی, رو, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 619
    آخرين نوشته: Tuesday 04 August 15 09:41 AM
    بوسیله dooste_u  برو به آخرین پست
  9. حذف لوگو قالب

    آغاز شده توسط gargadotir, Wednesday 10 June 15 10:14 AM
    فارسی, کنم, و, وب, قالب, می, منوی, مدیران, از, بالا, حذف, رایگان, راست, سایت, عنوان
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 526
    آخرين نوشته: Sunday 28 June 15 12:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 2,268
    آخرين نوشته: Tuesday 23 June 15 11:24 AM
    بوسیله ariyayi67  برو به آخرین پست
  10. عدم فارسی بودن لینک آدرس مطالب در k2

    آغاز شده توسط gh.jamali, Tuesday 21 May 13 04:37 PM
    2.5, html, php, فارسی, کا 2, پیشرفته, یا, لینک, نسخه, همراه, مورد, مدیریت, مطالب, www, آدرس, افزونه, این, ارسال, از, برای, تغییر, جومیران, جوملا, حذف, رو, سه, شده
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,782
    آخرين نوشته: Sunday 21 June 15 10:21 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  11. برداشتن لگو قالب

    آغاز شده توسط bardia, Wednesday 13 May 15 11:48 AM
    که, و, قالب, می, منوهای, ایمیل, از, اسلایدر, بالای, حذف, خوام, درست, سایت, عکس, صفحه
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 454
    آخرين نوشته: Thursday 14 May 15 08:34 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  12. افزودم محتوای کی2 یک سایت به سایت دیگر

    آغاز شده توسط noroozi202, Monday 04 May 15 06:26 PM
    یک, و, نصب, مطالب, آن, از, استفاده, اضافه, جدید, حذف, دیتابیس, روش, را, سایت, عرض
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 318
    آخرين نوشته: Monday 04 May 15 07:28 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  13. حذف نام افزونه ها از لینک

    آغاز شده توسط mehdininja, Monday 27 April 15 03:30 PM
    کنم, کامپوننت, لینک, چگونه, نام, ها, هست, ؟, افزونه, از, تشکر, حذف, خاصی, رو, سلام
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 312
    آخرين نوشته: Thursday 30 April 15 04:33 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. حذف قوتر از افزونه joombig wonder

    آغاز شده توسط mal2moh, Saturday 28 February 15 03:43 PM
    3 صفحه ها
    1 2 3
    com, http, index, index.php, php, slider, url, کنم, افزونه, اما, از, استفاده, برای, حذف, دارم
    • پاسخ: 20
    • نمایش ها: 2,214
    آخرين نوشته: Friday 20 March 15 01:25 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. حذف پانویس fox contact

    آغاز شده توسط mal2moh, Saturday 07 March 15 08:48 PM
    کنم, که, یه, قرار, چطور, می, میتونم, مخفی, ؟, از, تا, حذف, رو, راهنمایی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 339
    آخرين نوشته: Sunday 08 March 15 10:39 AM
    بوسیله MRT69  برو به آخرین پست
  16. حذف کپی رایت در مدیریت فوکا گالری

    آغاز شده توسط نازنین زهرا, Wednesday 14 January 15 09:59 AM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 670
    آخرين نوشته: Tuesday 20 January 15 08:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. ارور به هنگام حذف کاربران

    آغاز شده توسط senjedmovie, Friday 02 January 15 04:38 PM
    has, the, to, کنم, کاربری, کاربران, پیام, هنگام, مدیریت, version, your, ارور, جوملا, حذف, رو
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 421
    آخرين نوشته: Sunday 18 January 15 12:22 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. درخواست افزونه rss

    آغاز شده توسط esfandani, Thursday 20 November 14 06:58 PM
    کنم, قرار, لینک, افزونه, این, ایجاد, با, برای, جوملا, حذف, دانلود, در, درخواست, رو, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,805
    آخرين نوشته: Tuesday 25 November 14 11:28 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. حذف جوملا

    آغاز شده توسط ئخسمثئ2020, Wednesday 29 October 14 05:40 PM
    کنم, که, کردم, چی, نصب, می, منتشر, مطالبی, ؟, اگر, با, برای, جوملا, حذف, سلام
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 406
    آخرين نوشته: Tuesday 04 November 14 01:11 PM
    بوسیله korosh68  برو به آخرین پست
  20. تغییر در سیستم تگ وردپرس

    آغاز شده توسط dj_ahmad, Thursday 23 October 14 01:26 PM
    com, کنم, وردپرس, نمایش, های, آدرس, این, ایجاد, از, به, تغییر, حذف, دایرکتوری, در, سیستم
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 588
    آخرين نوشته: Thursday 23 October 14 01:26 PM
    بوسیله dj_ahmad  برو به آخرین پست
  21. راهنمایی در ساخت فروشگاه الکترونیکی

    آغاز شده توسط fattaneh_ce, Thursday 02 October 14 08:44 PM
    کار, یا, هم, آنلاین, ایجاد, اضافه, تشکر, حذف, دارم, در, رو, روی, راهنمایی, ساخت, ساز
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 453
    آخرين نوشته: Saturday 04 October 14 12:31 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 154
صفحه 1 از 7 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.