جست و جو:

برچسب: بر

صفحه 1 از 17 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.05 ثانیه صورت گرفت. مشخصات این جست و جو برای اولین بار , 7 دقیقه قبل در دیتا بیس ثبت شده است.

  1. مشكل آپديت جوملا 3.0.0

    آغاز شده توسط parsitop, Friday 05 August 16 01:03 PM
    the, كامپوننت, نسخه, مشكل, آن, امكان, از, استفاده, به, بر, براي, جوملا, جوملا 3, سلام, شدن
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 2,745
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 09:00 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. نصب کامپوننت آمارگیر piwik

    آغاز شده توسط cible, Saturday 23 February 13 12:20 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    http, org, فایل, کنید, کامپوننت, کامل, پیام, پنل, لینک, نصب, های, می, مدیریت, آن, افزونه, این, از, بر, خصوصی, دانلود, روش, را, راهنمایی, سایت, طریق, صورت
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 3,027
    آخرين نوشته: Friday 20 May 16 03:56 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  3. Widgetkit

    آغاز شده توسط av_admin_Bu_Joomi, Saturday 30 January 16 05:15 PM
    فونت, فارسی, پایه, وب, نمایش, نام, مدیر, widgetkit, انجمن, از, استفاده, باید, بر, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 674
    آخرين نوشته: Sunday 31 January 16 01:28 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. ZT Xenia قالب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط pesfa, Sunday 30 December 12 10:42 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    2.5, com, rtl, فایل, فارسی, که, کار, کد, یک, وب, قالب, قسمت, نصب, همراه, هایی, ماژول, از, به, باید, بر, برای, بسته, جوملا, را, سایت, ساخت, شده, صورت
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 8,241
    آخرين نوشته: Sunday 29 November 15 02:07 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    قالب ها

  5. درخواست افزونه رزرو و خرید سیمکارت

    آغاز شده توسط ma007, Monday 16 November 15 04:27 PM
    فرم, کمک, یه, افزونه, انتخاب, از, بر, تماس, جستجو, خرید, درخواست, رزرو, زیر, سایت, شماره
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 633
    آخرين نوشته: Tuesday 17 November 15 02:13 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  6. نصب جوملا۳

    آغاز شده توسط alib, Monday 27 July 15 07:27 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    php, کدام, قسمت, نصب, آیا, این, از, است, با, باید, بر, جوملا, خاموش, روی, را
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,595
    آخرين نوشته: Friday 16 October 15 06:48 PM
    بوسیله AKO  برو به آخرین پست
  7. راه اندازی جوملا در هاست با کنترل پنل WebSitePanel

    آغاز شده توسط 8528, Wednesday 30 September 15 11:07 AM
    کنترل, پنل, هاست, مشکل, ایجاد, با, بر, تمامی, جوملا, خاصی, در, روی, سلام
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 417
    آخرين نوشته: Wednesday 30 September 15 11:07 AM
    بوسیله 8528  برو به آخرین پست
  8. مشکل با نصب قالب quickstart

    آغاز شده توسط reza1983, Wednesday 17 April 13 04:48 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 3,435
    آخرين نوشته: Monday 28 September 15 01:01 AM
    بوسیله suntack  برو به آخرین پست
  9. مشکل در قالب

    آغاز شده توسط l3ehrad, Saturday 05 September 15 08:55 AM
    که, قالب, نظر, ماژول, مشکل, مطالب, اتوماتیک, اسکرول, باید, بار, باز, بر, جی, در, دستی
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 793
    آخرين نوشته: Saturday 05 September 15 08:55 AM
    بوسیله l3ehrad  برو به آخرین پست
  10. مشکل با کامپوننت کومنتو؟

    آغاز شده توسط post98, Sunday 08 September 13 12:21 PM
    index, index.php, php, کنم, کامپوننت, کار, چرا, می, مدیر, مشکل, با, بر, تماس, رو, روی
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 914
    آخرين نوشته: Wednesday 02 September 15 06:59 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. مشکل با سیستم نظرات k2

    آغاز شده توسط mehrdad_andami, Monday 01 April 13 02:42 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 2,943
    آخرين نوشته: Tuesday 18 August 15 12:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. انتقال مطالب از k2 به بخش مطالب جوملا

    آغاز شده توسط vahid62, Saturday 12 January 13 11:29 PM
    forum, http, joomla, org, php, to, کنید, کامل, ها, های, مجموعه, مشاهده, مطالب, view, افزونه, انتقال, از, به, با, بخش, بر, توضیح, جوملا, خود, داده, در, رو, سلام, ساخته, شده
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 2,288
    آخرين نوشته: Friday 29 May 15 11:56 PM
    بوسیله mohkhf  برو به آخرین پست
  13. مشکل در نظرات

    آغاز شده توسط رضا نظری, Thursday 07 March 13 09:32 PM
    to, کنید, که, کامپوننت, چی, نیز, نام, نظر, نظرات, های, میده؟, مشکل, افزونه, این, امکان, ارور, ارسالی, با, بر, برای, حل, خبر, خطا, دارد, در, را, صورت
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 747
    آخرين نوشته: Friday 15 May 15 03:46 PM
    بوسیله doshica83  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 983
    آخرين نوشته: Friday 08 May 15 05:14 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 766
    آخرين نوشته: Thursday 30 April 15 05:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. قرار دادن عکس داخل اسلایدشو

    آغاز شده توسط Goura, Sunday 28 April 13 05:17 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    com, http, index, index.php, joomla, module, php, plugin, slide, قرار, نمی, نمایش, نصب, ماژول, www, افزونه, این, از, اسلاید, اسلایدشو, استفاده, به, با, بر, برای, دادن, رو, راهنمایی, شو, عکس
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 4,371
    آخرين نوشته: Sunday 12 April 15 02:03 AM
    بوسیله sali yono  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 25
    • نمایش ها: 13,942
    آخرين نوشته: Thursday 12 March 15 04:57 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  15. نمايش ترتيب مطالب ايجاد شده در گلوبال نيوز

    آغاز شده توسط qqq2qqq, Monday 02 February 15 06:53 PM
    گلوبال, نصب, مجموعه, مطالب, اول, بر, بعد, تا, خبر, دوم, در, رو, سوم, سلام, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 479
    آخرين نوشته: Monday 02 February 15 07:47 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. مشکل در راست چین قالب

    آغاز شده توسط assa_912004, Wednesday 14 January 15 09:14 PM
    کنم, قالب, قسمت, چین, نصب, منو, مشکل, www, با, بر, تشکر, روی, را, راست, عنوان
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 492
    آخرين نوشته: Saturday 17 January 15 02:25 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. قرار دادن border برای مطالب ویژه در صفحه اصلی

    آغاز شده توسط shahriyar88, Saturday 06 December 14 12:11 PM
    یک, ویژه, قرار, می, مورد, مطلب, مطالب, این, اصلی, بر, برای, دادن, در, عنوان, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 437
    آخرين نوشته: Monday 08 December 14 09:45 AM
    بوسیله shahriyar88  برو به آخرین پست
  18. راهنمائی در مورد راست چین کردن منو

    آغاز شده توسط shervin_20, Tuesday 23 April 13 11:05 PM
    rtl, social, فونت, فایل, کردن, وردپرس, قالب, چین, نیز, هست, مورد, منو, محصول, این, است, اصلی, بندی, به, بر, برای, تغییر, جوم, جوملا, دارای, رنگ, راست, شده, شرکت, صورت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,376
    آخرين نوشته: Thursday 04 December 14 11:32 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  19. خطا در بارگذاری کامپوننت: com_weblinks، 1

    آغاز شده توسط maniii, Wednesday 03 December 14 09:09 PM
    com, کمک, کامپوننت, پیام, قسمت, چطور, این, از, با, بر, خطا, در, رو, سلام, طرف
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 476
    آخرين نوشته: Wednesday 03 December 14 09:09 PM
    بوسیله maniii  برو به آخرین پست
  20. چگونه error login بسازم؟

    آغاز شده توسط 86dp, Wednesday 22 October 14 11:37 AM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,674
    آخرين نوشته: Monday 27 October 14 01:16 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. سوال در مورد DJ Classifieds

    آغاز شده توسط shervin_20, Saturday 25 October 14 01:30 PM
    نمی, نمایش, مورد, www, ؟, آگهی, افزونه, این, از, استفاده, بر, روش, را, سیستم, سوال
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 464
    آخرين نوشته: Monday 27 October 14 12:36 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. ساخت آزمون آن لاین

    آغاز شده توسط shahriyar88, Saturday 27 September 14 11:47 AM
    کنید, کامپوننت, پلاگین, پاک, یا, آن, آزمون, اگه, بر, توی, خوام, راهنمایی, سایتم, ساخت, شما
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 504
    آخرين نوشته: Saturday 27 September 14 08:06 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 409
صفحه 1 از 17 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.