جست و جو:

برچسب: برای

صفحه 1 از 20 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.03 ثانیه صورت گرفت.

  1. آموزش ها و راهنمای استفاده از فریم ورک گنتری

    آغاز شده توسط SEPAHAN, Saturday 23 March 13 03:17 PM
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ: 26
    • نمایش ها: 3,086
    آخرين نوشته: Friday 30 November 18 06:46 AM
    بوسیله mehranesm  برو به آخرین پست
  2. فریم ورک قدرتمند گنتری، نسخه 4.1.8 منتشر شد.

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Wednesday 13 March 13 06:23 PM
    editor, max, tab, to, فارسی, گنتری, یک, قالب, نسخه, مشکلات, افزونه, از, برای, جومیران, شده, طراحی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 756
    آخرين نوشته: Monday 19 November 18 01:56 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

  3. در خواست کد html برای مودال

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 01:03 AM
    com, html, toolbar, کد, یک, لینک, ماژول, متن, ارسال, از, بالا, برای, روی, سایت, ساخت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 66
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 04:47 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم شود مهم: سری فیلم های کامل آموزشی جوملا 2.5 به زبان فارسی

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Sunday 19 August 12 07:29 PM
    18 صفحه ها
    1 2 3 ... 18
    • پاسخ: 171
    • نمایش ها: 55,153
    آخرين نوشته: Saturday 14 July 18 11:17 AM
    بوسیله sazehazar  برو به آخرین پست
  5. مشکل در کامپوننت k2

    آغاز شده توسط hamedio, Monday 08 April 13 02:01 PM
    2.5, administrator, code, cpanel, html, is, php, فارسی, کامپوننت, کار, پیشرفته, نصب, همراه, ماژول, مدیریت, مشکل, مطالب, www, آموزش, افزونه, این, برای, جومیران, جوملا, در, رو, شده, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 795
    آخرين نوشته: Friday 25 May 18 02:09 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 133
    آخرين نوشته: Monday 30 April 18 02:27 PM
    بوسیله casperia.ir  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 251
    آخرين نوشته: Tuesday 27 February 18 02:10 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. پلاگین slideshow ck params

    آغاز شده توسط majidkeramat, Thursday 07 November 13 01:45 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    ck, plugin, slideshow, فوق, پلاگین, لینک, نمایش, می, ماژول, این, از, اسلاید, برای, دانلود, عکس
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 3,553
    آخرين نوشته: Sunday 25 February 18 01:02 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. دانلود کامپوننت فوق پیشرفته فرم ساز RSform Pro! 4.2 Rev42

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Saturday 28 July 12 01:49 AM
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 32
    • نمایش ها: 16,939
    آخرين نوشته: Thursday 15 February 18 11:51 AM
    بوسیله ahmad_19xx  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  8. مشکل در نصب افزونه

    آغاز شده توسط olding, Wednesday 04 December 13 02:56 AM
    com, http, url, نصب, نصب افزونه, می, مشکل, افزونه, از, برای, در, رو, زیر, سلام, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 460
    آخرين نوشته: Sunday 11 February 18 09:12 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. حذف کلیه ی منو های بخش مدیریت

    آغاز شده توسط salimy, Thursday 07 May 15 11:35 PM
    کامپوننت, پیش, ویرایش, قسمت, منو, مدیریت, مشکل, این, اجتماعی, بندی, بخش, برای, تغییر, رو, شده
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 524
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 11:43 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. افزونه مدیریت سفارش

    آغاز شده توسط hadadi500, Thursday 11 January 18 10:56 PM
    یک, وردپرس, قوی, لطفا, مدیریت, معرفی, افزونه, افزونه مدیریت سفارش, برای, ترجمه, خوب, دوستان, در, سلام, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 369
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 11:42 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. فرم پرداخت آنلاین در آر اس فرم به صورت خاص!

    آغاز شده توسط parsitop, Saturday 06 January 18 08:09 PM
    فرم, پرداخت, ویژه, همراه, آنلاین, این, ارسال, از, است, برای, ثبت, رایگان, شده, طراحی, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 174
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 11:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. درخواست افزونه نمایش اخبار latset news Enhanced

    آغاز شده توسط g.alireza3, Saturday 25 November 17 07:52 PM
    com, news, کامل, پیشرفته, قرار, نمایش, نسخه, افزونه, اخبار, از, برای, بسیار, جوملا, درخواست, رو
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 261
    آخرين نوشته: Friday 08 December 17 11:10 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. کامپوننت فارسی و رایگان JA K2 Filter - فیلتر K2

    آغاز شده توسط mehrjo, Tuesday 26 August 14 10:53 PM
    com, ja k2 filter, فیلتر k2, فارسی, کامپوننت, کامپوننت فیلتر k2, وب, ایجاد, از, برای, تب, دانلود, سایت, شده, طریق
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 746
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 11:04 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  14. نظرسنجی: کامپوننت دایرکتوری مشاغل و آگهی

    آغاز شده توسط aslani606, Sunday 22 October 17 01:00 PM
    فارسی, کامپوننت, کدام, پرداخت, پشتیبانی, قابلیت, آگهی, این, امکانات, است, استفاده, برای, دایرکتوری, دارد, درگاه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 291
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 11:03 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. با Fabrik Forms می تونم چنین سایتی بسازم؟

    آغاز شده توسط rostamiani, Monday 16 October 17 06:53 AM
    php, که, کامپوننت, ویرایش, وارد, چپ, چنین, می, این, با, برنامه, برای, تا, رو, رسید
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 295
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 10:59 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. سئو وب سایت چیست؟

    آغاز شده توسط arvinkaren, Tuesday 17 October 17 04:22 PM
    وب, قدم, لینک, نیاز, موتورهای, مدیران, معرفی, ایجاد, بهینه, بالا, برای, جستجو, سایت, سازی, سریع
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 351
    آخرين نوشته: Tuesday 17 October 17 04:22 PM
    بوسیله arvinkaren  برو به آخرین پست
  17. بهترین گزینه برای اشتراک فایل از سرور خارجی

    آغاز شده توسط reza41, Wednesday 11 October 17 12:28 AM
    فوکا, فایل, پیشنهاد, یک, آپلود, افزونه, از, اشتراک, بندی, بهترین, برای, دانلود, روی, سایت, سرور
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 272
    آخرين نوشته: Friday 13 October 17 09:34 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. مشکل ریسپانسیو نبودن مطالب k2

    آغاز شده توسط reza41, Monday 09 October 17 04:18 PM
    کامپوننت, کار, قالب, قابل, مطالب, انجمن, از, اسکرول, برای, جوملا, دانلود, روی, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 285
    آخرين نوشته: Friday 13 October 17 09:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 260
    آخرين نوشته: Sunday 01 October 17 11:38 AM
    بوسیله smasoud62  برو به آخرین پست
  19. تغییر عکس ها در اسلایدشو

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 08 December 12 09:37 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 5,058
    آخرين نوشته: Monday 25 September 17 01:02 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  20. ماژول اوقات شرعی

    آغاز شده توسط hrnoori, Thursday 27 March 14 12:58 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 2,447
    آخرين نوشته: Thursday 14 September 17 11:59 AM
    بوسیله parvansec  برو به آخرین پست
  21. کامپوننت عضویت

    آغاز شده توسط hamid6310, Wednesday 16 July 14 02:07 PM
    فرم, کمک, کامپوننت, یه, هست, می, معرفی, با, برای, جوملا, حال, خوام, در, سلام, سایت
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 500
    آخرين نوشته: Thursday 14 September 17 11:55 AM
    بوسیله parvansec  برو به آخرین پست
  22. ساخت صفحه ورود کاربر با php در جوملا

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Friday 08 September 17 01:32 PM
    php, کاربر, یک, وب, ورود, آیا, از, استفاده, برای, جوملا, سایت, ساخت, شده, صفحه, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 301
    آخرين نوشته: Monday 11 September 17 07:37 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 500
صفحه 1 از 20 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.