جست و جو:

برچسب: اندازه

صفحه 1 از 3 1 2 3

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. sj_kay

    آغاز شده توسط zahrabi, Wednesday 08 February 17 11:49 AM
    کردن, گذاشتن, یا, قالب, نیمه, ماژول, مشکل, مشکلات, اندازه, از, اسلاید, برای, تشکر, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 552
    آخرين نوشته: Wednesday 15 February 17 01:46 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. مشکل در logo-footer

    آغاز شده توسط barzkar_a, Friday 05 August 16 03:53 PM
    ویرایش, وب, قالب, قسمت, می, مورد, ماژول, متن, مشکل, این, اندازه, از, برای, سایت, عج
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 827
    آخرين نوشته: Thursday 11 August 16 03:32 PM
    بوسیله barzkar_a  برو به آخرین پست
  3. تغییر ظاهر صفحه لاگین یا ثبت نام

    آغاز شده توسط poya7, Saturday 18 June 16 12:28 AM
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 866
    آخرين نوشته: Sunday 19 June 16 05:01 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  4. مزیت سایت های ریسپانسیو در چیست ؟

    آغاز شده توسط maryamimani, Saturday 16 April 16 02:29 PM
    com, نشان, هاست, متن, مختلف, مطالب, انواع, اندازه, از, بهینه, برای, سایت, سازی, شده, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 394
    آخرين نوشته: Saturday 16 April 16 02:29 PM
    بوسیله maryamimani  برو به آخرین پست
  5. طراحی سایت رسپانسیو چگونه طراحی است؟

    آغاز شده توسط atena9568, Tuesday 26 January 16 12:33 PM
    com, نشان, هاست, متن, مختلف, مطالب, انواع, اندازه, از, بهینه, برای, سایت, سازی, شده, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 396
    آخرين نوشته: Tuesday 26 January 16 12:33 PM
    بوسیله atena9568  برو به آخرین پست
  6. تغییر عرض قالب از ۹۶۰ px به سایز نرمال

    آغاز شده توسط yaser 13, Saturday 23 January 16 01:03 AM
    com, joomla, module, template, قالب, لینک, نمایش, مورد, مدیریت, اندازه, از, جوملا, روی, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 850
    آخرين نوشته: Saturday 23 January 16 08:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. تغيير اندازه عكس در content به اندازه دلخواه من

    آغاز شده توسط me64, Thursday 16 July 15 06:12 PM
    content, نمايش, هر, من, اندازه, به, با, تغيير, دلخواه, داده, در, شود, طول, عكس, عرض
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 622
    آخرين نوشته: Friday 17 July 15 11:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. کوچک کردن اندازه گزینه های منوی اصلی

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 29 September 12 09:58 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 2,392
    آخرين نوشته: Tuesday 14 July 15 03:16 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  9. حذف نمایش موبایل در قالب shaper neo

    آغاز شده توسط qqq2qqq, Tuesday 12 May 15 08:13 AM
    com, shaper, کمک, یا, وقتی, قالب, نمایش, نصب, می, اندازه, باز, سایت, سری, صفحه, صورت
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,037
    آخرين نوشته: Tuesday 12 May 15 11:46 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  10. مشکل در تغییر سایز اسلاید شو

    آغاز شده توسط irannnnn, Tuesday 21 April 15 11:00 PM
    com, image, قسمت, مشکل, www, این, اندازه, از, اسلاید, استفاده, بنده, با, تغییر, رنگ, را
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 513
    آخرين نوشته: Thursday 30 April 15 04:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. تغییر ابعاد MainBody در فریم ورک گنتری؟

    آغاز شده توسط Pedram_IR, Monday 17 November 14 12:51 PM
    فریم, فریم ورک, کنم, ورک, می, اندازه, از, استفاده, به, باید, تشکر, تغییر, خوام, در, رو
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 512
    آخرين نوشته: Wednesday 26 November 14 12:08 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. تغییر عرض مطلب و عکس

    آغاز شده توسط astanedoost, Saturday 01 November 14 04:51 PM
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 409
    آخرين نوشته: Saturday 01 November 14 04:51 PM
    بوسیله astanedoost  برو به آخرین پست
  13. مشكل در موقعیت

    آغاز شده توسط raid, Friday 27 June 14 07:13 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 768
    آخرين نوشته: Sunday 29 June 14 02:13 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 941
    آخرين نوشته: Saturday 17 May 14 07:22 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 837
    آخرين نوشته: Wednesday 30 April 14 05:28 AM
    بوسیله Mostafa1937456  برو به آخرین پست
  14. ایجاد فوتر

    آغاز شده توسط ramintbt, Sunday 06 April 14 11:45 AM
    فوتر, که, یک, نمایش, همه, ها, ایجاد, اندازه, به, باید, در, رو, عکس, عنوان, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 525
    آخرين نوشته: Tuesday 08 April 14 06:40 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 371
    آخرين نوشته: Monday 07 April 14 12:52 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 722
    آخرين نوشته: Thursday 03 April 14 08:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. مشکل تغییر نکردن سایز عکس در کنار متن!!

    آغاز شده توسط irannnnn, Tuesday 18 March 14 01:02 PM
    وقتی, قرار, می, مورد, متن, مشکل, مطلب, اول, اندازه, بنده, بالا, تغییر, سایت, عکس, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 475
    آخرين نوشته: Wednesday 19 March 14 12:05 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. تغییر favicon

    آغاز شده توسط djmomo, Thursday 17 January 13 01:09 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 2,997
    آخرين نوشته: Thursday 13 March 14 10:56 AM
    بوسیله rahimi.a  برو به آخرین پست
  17. تنظیم اندازه width قالب

    آغاز شده توسط iran2008, Saturday 18 January 14 04:00 PM
    2.5, css, php, کار, یا, وقتی, قالب, نمایش, مطالب, اندازه, دو, راست, شده, طراحی, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 608
    آخرين نوشته: Tuesday 21 January 14 05:37 PM
    بوسیله mmfallah  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 337
    آخرين نوشته: Thursday 16 January 14 07:14 PM
    بوسیله imanas  برو به آخرین پست
  18. اموزش ساخت ای دی یاهو 2013

    آغاز شده توسط FARHAD+98, Thursday 05 September 13 12:59 AM
    com, فایل, کار, پیش, نام, مورد, www, آموزش, این, اندازه, اموزش, از, تشکر, روش, ساخت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,429
    آخرين نوشته: Monday 02 December 13 02:52 PM
    بوسیله mr.fanso  برو به آخرین پست
  19. تغییر اندازه یکی از position های قالب

    آغاز شده توسط armin_mi216, Tuesday 05 November 13 10:13 AM
    که, قالب, های, هست, موقعیت, افزایش, اندازه, اسلایدر, به, تغییر, جای, رو, راهنمایی, سلام, طول
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,199
    آخرين نوشته: Tuesday 05 November 13 07:48 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 727
    آخرين نوشته: Tuesday 01 October 13 05:18 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 59
صفحه 1 از 3 1 2 3


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.