جست و جو:

برچسب: انجام

صفحه 1 از 6 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. عدم نمایش جومشاپینگ

    آغاز شده توسط barzin, Wednesday 23 May 18 10:17 AM
    کار, وارد, نمایش, نصب, انجام, اطلاعات, اصلی, باید, بانک, بشه, تو, درگاه, سایت, عدم, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 352
    آخرين نوشته: Saturday 26 May 18 06:10 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. Question عدم انجام عملیات محاسباتی در rsform

    آغاز شده توسط joompro, Saturday 24 December 16 03:54 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 428
    آخرين نوشته: Monday 16 January 17 02:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. مشکل در ساختن ماژول جدید

    آغاز شده توسط saliforum, Thursday 10 November 16 02:20 PM
    کردن, وقتی, قالب, ماژول, مدیریت, مشکل, انجام, از, تغییر, جوملا, جدید, حل, دکمه, رو, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 671
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:55 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. مدیریت مطلب توسط مالک آن مطلب در جوملا

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Sunday 06 November 16 08:03 PM
    کار, یک, ویرایش, مدیریت, مطلب, این, اول, انجام, از, تا, جوملا, دسترسی, سایت, سری, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 686
    آخرين نوشته: Sunday 13 November 16 11:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 707
    آخرين نوشته: Saturday 20 August 16 05:23 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. غیر فعال کردن پلاگین در یک صفحه از سایت

    آغاز شده توسط ma007, Wednesday 01 June 16 10:47 PM
    slideshow, کار, کردن, پلاگین, پخش, یک, وقتی, نصب, انجام, از, با, روی, را, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,387
    آخرين نوشته: Thursday 02 June 16 11:51 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. چگونگی ایجاد تگ آلت برای عکس

    آغاز شده توسط ariyanpoor, Monday 11 April 16 12:53 PM
    کارایی, کجای, پلاگین, چگونگی, آیکون, ایجاد, انجام, از, باید, بالا, برای, تگ, سایت, سایتم, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 768
    آخرين نوشته: Wednesday 27 April 16 09:20 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. مشکل با افزونه ویرچومارت

    آغاز شده توسط mela1, Thursday 21 April 16 11:19 PM
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 566
    آخرين نوشته: Sunday 24 April 16 07:18 PM
    بوسیله mela1  برو به آخرین پست
  8. حالت استندبای در ارتقا به 3.5

    آغاز شده توسط mal2moh, Saturday 16 April 16 04:25 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 772
    آخرين نوشته: Thursday 21 April 16 01:13 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. تغییر ترتیب بمدب محصولات در هیکاشاپ

    آغاز شده توسط ma007, Wednesday 13 April 16 05:44 PM
    کنم, که, مدیریت, مشکل, افزونه, این, اول, انجام, اضافه, بندی, بصورت, ترتیب, تغییر, در, را
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 770
    آخرين نوشته: Friday 15 April 16 01:05 AM
    بوسیله ma007  برو به آخرین پست
  10. نصب همزمان جوملا و وردپرس روی هاست

    آغاز شده توسط minamp85, Saturday 10 October 15 09:40 PM
    یک, وردپرس, قسمت, نمی, نصب, هاست, این, ایجاد, انجام, باید, جوملا, دیتابیس, دایرکتوری, روی, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 447
    آخرين نوشته: Monday 12 October 15 12:10 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  11. قالب شبیه سایت لاپلاس

    آغاز شده توسط arboc, Friday 31 July 15 04:54 PM
    کار, قالب, قالب لاپلاس, نوع, نمایش, این, اول, انجام, به, با, تشکر, دریافت, را, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 546
    آخرين نوشته: Sunday 02 August 15 12:30 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. ساخت اخرین اخبار مطابق نمونه

    آغاز شده توسط qqq2qqq, Sunday 12 July 15 09:10 AM
    com, که, کمک, یه, یا, نمونه, این, انجام, اخبار, اخرین, برای, رو, ساخت, شما, عکس
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 384
    آخرين نوشته: Tuesday 14 July 15 03:06 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  13. درخواست قالب جوملا

    آغاز شده توسط iranthes, Saturday 06 June 15 05:00 PM
    2.5, com, http, کسی, پیدا, پایان, یه, قالب, www, این, انجام, جوملا, درخواست, سلام, سایت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 427
    آخرين نوشته: Saturday 06 June 15 05:00 PM
    بوسیله iranthes  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 376
    آخرين نوشته: Tuesday 12 May 15 06:13 PM
    بوسیله MAH.prog  برو به آخرین پست
  14. درخواست درگاه پرداخت بانك ملت و پاسارگاد

    آغاز شده توسط prottl, Monday 27 April 15 07:49 PM
    2.5, پرداخت, قرار, قسمت, افزونه, انجام, بود, با, بصورت, تماس, تست, جوملا, درخواست, رو, سايت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 311
    آخرين نوشته: Thursday 30 April 15 04:31 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. اطلاعات کاربر دخیره شده رو ویرایش نمیکند!!!!

    آغاز شده توسط MAH.prog, Saturday 25 April 15 06:25 PM
    کاربر, کاربری, پیغام, ویرایش, لاگین, هاست, انجام, از, اطلاعات, باید, تغییرات, جدید, ذخیره, رو, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 321
    آخرين نوشته: Saturday 25 April 15 07:27 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  16. داشتن چند دامنه براي سايت خود

    آغاز شده توسط a6543210, Sunday 19 April 15 05:28 PM
    com, form, the, كامل, نام, انجام, است, بالا, باز, براي, تا, جوملا, دامنه, داشتن, سايت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 625
    آخرين نوشته: Sunday 19 April 15 09:43 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  17. مشکل با چند زبانه کردن سایت

    آغاز شده توسط haminik1, Sunday 29 March 15 10:53 AM
    کمک, کردن, یا, قسمت, نمایش, همه, منو, مشکل, آموزش, انجام, تشکر, تعیین, رو, زبان, سایت
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 399
    آخرين نوشته: Wednesday 15 April 15 10:12 AM
    بوسیله mal2moh  برو به آخرین پست
  18. مشکل نصب جوملا 3.3.6

    آغاز شده توسط dampaee2008, Thursday 26 March 15 02:37 PM
    load, php, to, که, نصب, مشکل, version, این, انجام, ارور, از, جوملا, جوملا 3, دانلود, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 303
    آخرين نوشته: Thursday 26 March 15 06:06 PM
    بوسیله dampaee2008  برو به آخرین پست
  19. نحوه ويرايش قالب سايت جوملا

    آغاز شده توسط a6543210, Tuesday 10 March 15 08:33 PM
    com, فرض, قالب, نحوه, همون, هست, مطالب, انجام, تبليغات, جوملا, خوام, در, رو, سلام, سايت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 404
    آخرين نوشته: Friday 13 March 15 06:20 AM
    بوسیله a6543210  برو به آخرین پست
  20. یک کاراکتر اضافه در jce

    آغاز شده توسط mal2moh, Thursday 05 March 15 12:22 PM
    کنم, یک, یا, وقتی, قرار, های, مورد, ؟, انجام, اضافه, باید, برای, جدول, در, رو
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 362
    آخرين نوشته: Thursday 12 March 15 03:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. انجام تغییرات در قالب sj_worldnews

    آغاز شده توسط سامی, Thursday 12 February 15 12:02 PM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 459
    آخرين نوشته: Friday 13 February 15 01:08 PM
    بوسیله سامی  برو به آخرین پست
  22. ساخته نشدن ماژول

    آغاز شده توسط 132222, Tuesday 20 January 15 11:32 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    کردن, وقتی, نشدن, ماژول, انتخاب, انجام, از, به, باید, جوملا, جدید, دکمه, ذخیره, رو, صفحه
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 1,203
    آخرين نوشته: Thursday 22 January 15 08:37 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  23. حذف کپی رایت در مدیریت فوکا گالری

    آغاز شده توسط نازنین زهرا, Wednesday 14 January 15 09:59 AM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 623
    آخرين نوشته: Tuesday 20 January 15 08:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 143
صفحه 1 از 6 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.