جست و جو:

برچسب: اصلی

صفحه 1 از 7 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. افزونه نمایش لیست نوشته در جوملا

    آغاز شده توسط setayesh44, Wednesday 29 August 18 07:37 PM
    ویژه, نمایش, مورد, ماژول, مطلب, افزونه, افزونه لیست نوشته ها, این, اول, از, اصلی, باید, جوملا, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 129
    آخرين نوشته: Monday 19 November 18 01:00 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  2. سوال در مورد افزونه های فارسی شده

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Sunday 24 June 18 11:31 PM
    فارسی, یا, می, مورد, افزونه, این, ارائه, از, اصلی, تجاری, جوملا, جدید, سوال, سایت, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 151
    آخرين نوشته: Tuesday 21 August 18 01:56 AM
    بوسیله StrongMan2018  برو به آخرین پست
  3. عدم نمایش تصاویر در مطالب

    آغاز شده توسط teymoorei, Wednesday 04 July 18 11:39 AM
    نمایش, همه, های, مطالب, آپلود, اصلی, تست, تصاویر, جستجو, در, رو, روش, سایت, صفحه, صفحات
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 194
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 03:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. عدم نمایش جومشاپینگ

    آغاز شده توسط barzin, Wednesday 23 May 18 10:17 AM
    کار, وارد, نمایش, نصب, انجام, اطلاعات, اصلی, باید, بانک, بشه, تو, درگاه, سایت, عدم, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 192
    آخرين نوشته: Saturday 26 May 18 06:10 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  5. مشکل در محصولات جوم شاپینگ

    آغاز شده توسط saeedtaji, Tuesday 27 February 18 08:14 PM
    کلاس, کنم, وارد, نمایش, ماژول, مشکل, این, ارائه, از, استفاده, اصلی, بخش, جومیران, رو, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 346
    آخرين نوشته: Wednesday 14 March 18 05:17 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 313
    آخرين نوشته: Thursday 06 July 17 04:22 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. منوی ابشاری

    آغاز شده توسط jalaladdin, Thursday 27 October 16 06:17 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 638
    آخرين نوشته: Monday 14 November 16 12:00 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. صفحه اصلی سایت آپدیت نمی شود.

    آغاز شده توسط javad67, Monday 26 September 16 07:13 PM
    2.5, com, index, index.php, php, نمی, ها, اصلی, به, تغییرات, در, راهنمایی, سلام, سایت, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 688
    آخرين نوشته: Wednesday 05 October 16 01:53 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. درخواست راهنمایی در قالب طلوع: JM_Arise

    آغاز شده توسط sam01, Tuesday 20 January 15 12:46 PM
    فارسی, کامپوننت, قالب, قسمت, نام, نسخه, همه, از, اصلی, باید, تغییر, حال, درخواست, سایت, صفحه
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 1,026
    آخرين نوشته: Tuesday 20 September 16 01:50 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 286
    آخرين نوشته: Tuesday 26 July 16 03:39 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 617
    آخرين نوشته: Wednesday 01 June 16 03:32 PM
    بوسیله javad67  برو به آخرین پست
  9. جایگزین منوی اصلی

    آغاز شده توسط akshai, Saturday 19 March 16 03:06 PM
    یک, میتونم, منوی, محترم, اساتید, اصلی, با, تشکر, جایگزین, خاص, دیگری, در, را, سلام, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 551
    آخرين نوشته: Sunday 03 April 16 10:02 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. امنیت قالب های نال شده در خارج از ایران

    آغاز شده توسط netkar, Thursday 19 November 15 12:08 PM
    فارسی, و, قالب, می, افزونه, ایجاد, ارائه, از, استفاده, اصلی, برای, جوملا, رایگان, شده, عرض
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 847
    آخرين نوشته: Tuesday 05 January 16 07:59 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست

    انجمن:
    هک و امنیت

  11. عدم نمایش اخبار در صفحه اصلی آرشیو ایگولت egolt

    آغاز شده توسط mal2moh, Wednesday 23 December 15 02:51 AM
    کنم, که, نمایش, هم, ؟, افزونه, ابزارهای, اخبار, از, اصلی, برای, جستجو, در, عدم, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 207
    آخرين نوشته: Friday 25 December 15 02:03 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. قالب hyper

    آغاز شده توسط moh899, Friday 13 November 15 08:57 PM
    com, کمک, کار, قالب, نمایش, منوی, مشکل, www, آدرس, از, اصلی, با, دانلود, رو, روی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 669
    آخرين نوشته: Friday 25 December 15 01:00 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. مشکل با منو های جوملا 3

    آغاز شده توسط refighpc, Thursday 15 October 15 12:14 AM
    پست, قسمت, نصب, منو, مدیریت, مشکل, مطالب, www, ایجاد, اصلی, باید, جوملا, را, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 683
    آخرين نوشته: Thursday 22 October 15 02:33 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  14. مشکل با نصب قالب quickstart

    آغاز شده توسط reza1983, Wednesday 17 April 13 04:48 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 2,971
    آخرين نوشته: Monday 28 September 15 01:01 AM
    بوسیله suntack  برو به آخرین پست
  15. آدرس های نامفهوم در جوملا؟

    آغاز شده توسط post98, Friday 25 September 15 12:00 AM
    com, content, index, index.php, php, کوتاه, های, معنی, آدرس, اصلی, با, باید, تشکر, حال, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 319
    آخرين نوشته: Friday 25 September 15 11:59 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  16. مشکل در مگا منو

    آغاز شده توسط poroje, Monday 17 August 15 12:03 PM
    کنم, چیه؟, نمایش, منو, مشکل, اول, از, استفاده, اصلی, باید, بار, باز, دوم, روی, روز
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 694
    آخرين نوشته: Tuesday 18 August 15 12:44 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. کوچک کردن اندازه گزینه های منوی اصلی

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 29 September 12 09:58 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 1,983
    آخرين نوشته: Tuesday 14 July 15 03:16 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 696
    آخرين نوشته: Friday 26 June 15 11:58 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  18. مشکل بازگشت صفحه اصلی به اینترو

    آغاز شده توسط mal2moh, Saturday 06 June 15 08:50 AM
    کامپوننت, وقتی, منوی, مشکل, ؟, اصلی, بود, به, باید, حال, خطا, در, روی, سایت, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 649
    آخرين نوشته: Saturday 06 June 15 08:50 AM
    بوسیله mal2moh  برو به آخرین پست
  19. بهم ریختگی فونت در قالب

    آغاز شده توسط g.alireza3, Monday 01 June 15 02:16 PM
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 683
    آخرين نوشته: Friday 05 June 15 08:36 AM
    بوسیله g.alireza3  برو به آخرین پست
  20. مشکل در منوهای دو زبانه

    آغاز شده توسط erfanpj, Tuesday 07 May 13 12:31 AM
    فارسی, پیش, یک, یا, ویژه, لینک, نوع, نمی, نمایش, همه, مورد, مشکل, مطالب, آموزش, است, اصلی, بخش, برای, جستجو, حل, دو, را, سایت, سازی, عنوان, صفحه, صورت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 512
    آخرين نوشته: Tuesday 02 June 15 12:11 AM
    بوسیله hesam_bdl  برو به آخرین پست
  21. مشکل نمایش ندادن کد جاوا

    آغاز شده توسط parsiantd, Monday 18 May 15 11:55 AM
    html, کنم, کد, یک, نمی, نمایش, ماژول, مشکل, مشکل نمایش ندادن کد جاوا, اصلی, دو, رو, سایت, صفحه, صفحات
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 707
    آخرين نوشته: Wednesday 20 May 15 10:17 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 153
صفحه 1 از 7 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.