جست و جو:

برچسب: از

صفحه 1 از 20 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.03 ثانیه صورت گرفت.

  1. عدم نمایش عکس در ماژول html سفارشی در جوملا

    آغاز شده توسط behnam2019, Monday 15 April 19 01:54 PM
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 6
    آخرين نوشته: Monday 15 April 19 01:54 PM
    بوسیله behnam2019  برو به آخرین پست
  2. افزونه نمایش لیست نوشته در جوملا

    آغاز شده توسط setayesh44, Wednesday 29 August 18 07:37 PM
    ویژه, نمایش, مورد, ماژول, مطلب, افزونه, افزونه لیست نوشته ها, این, اول, از, اصلی, باید, جوملا, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 129
    آخرين نوشته: Monday 19 November 18 01:00 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. فریم ورک قدرتمند گنتری، نسخه 4.1.8 منتشر شد.

    آغاز شده توسط Mahdi Manian, Wednesday 13 March 13 05:23 PM
    editor, max, tab, to, فارسی, گنتری, یک, قالب, نسخه, مشکلات, افزونه, از, برای, جومیران, شده, طراحی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 845
    آخرين نوشته: Monday 19 November 18 12:56 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    ترجمه نشده

  4. سوال در مورد افزونه های فارسی شده

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Sunday 24 June 18 11:31 PM
    فارسی, یا, می, مورد, افزونه, این, ارائه, از, اصلی, تجاری, جوملا, جدید, سوال, سایت, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 151
    آخرين نوشته: Tuesday 21 August 18 01:56 AM
    بوسیله StrongMan2018  برو به آخرین پست
  5. در خواست ماژول مشابه

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Thursday 05 July 18 07:36 PM
    com, gantry, php, فریم, یا, ورک, نام, ماژول, مطلب, این, از, خواست, رو, روش, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 133
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 04:01 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  6. ارسال ایمیل با قالب زیبا توسط جوملا

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 12:17 AM
    یا, قالب, افزونه, این, ایمیل, ارسال, از, تصویر, جوملا, جوملایی, رو, زیبا, سایت, سری, طریق
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 122
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 03:50 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. در خواست کد html برای مودال

    آغاز شده توسط StrongMan2018, Monday 25 June 18 12:03 AM
    com, html, toolbar, کد, یک, لینک, ماژول, متن, ارسال, از, بالا, برای, روی, سایت, ساخت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 132
    آخرين نوشته: Friday 17 August 18 03:47 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. مشکل در افزونه pagebuilder

    آغاز شده توسط mahfaco, Tuesday 01 May 18 11:09 AM
    sp, یک, و, وارد, نمی, چرا, نسخه, نصب, مشکل, آپ, آخرین, افزونه, از, رو, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 192
    آخرين نوشته: Friday 25 May 18 01:07 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. عدم نمایش محصولات در جوملا بدون حذف آنها

    آغاز شده توسط آرکا, Wednesday 20 December 17 04:37 PM
    کامپوننت, کار, کاربر, گوگل, یک, و, نمایش, هستم, می, از, استفاده, بالا, جوملا, روی, سایت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 313
    آخرين نوشته: Monday 14 May 18 02:12 PM
    بوسیله aria98  برو به آخرین پست
  10. پیغام خطا JUser: :_load: Unable to load user with ID: 592 جوملا 3

    آغاز شده توسط peyman.ict, Sunday 08 April 18 01:51 PM
    to, unable to load, کردن, پیغام, ویرایش, آپلود, افزونه, این, از, جوملا, خطا, رنگ, سایت, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 202
    آخرين نوشته: Saturday 14 April 18 02:21 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  11. مشکل در محصولات جوم شاپینگ

    آغاز شده توسط saeedtaji, Tuesday 27 February 18 08:14 PM
    کلاس, کنم, وارد, نمایش, ماژول, مشکل, این, ارائه, از, استفاده, اصلی, بخش, جومیران, رو, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 346
    آخرين نوشته: Wednesday 14 March 18 05:17 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 347
    آخرين نوشته: Tuesday 27 February 18 01:10 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  12. پلاگین slideshow ck params

    آغاز شده توسط majidkeramat, Thursday 07 November 13 12:45 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    ck, plugin, slideshow, فوق, پلاگین, لینک, نمایش, می, ماژول, این, از, اسلاید, برای, دانلود, عکس
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 3,700
    آخرين نوشته: Sunday 25 February 18 12:02 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  13. تعریف width و height تصاویر داخل تک img در ویرچومارت

    آغاز شده توسط info.reza, Saturday 17 February 18 06:30 PM
    php, فایل, که, پیدا, و, قرار, قسمت, از, استفاده, به, تصاویر, در, رو, روی, طول
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 249
    آخرين نوشته: Sunday 18 February 18 05:33 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. خطای لوکال بعد از اپدیت به php7

    آغاز شده توسط habibjavid, Wednesday 14 February 18 02:04 PM
    php, نصب, هاست, از, به, با, بعد, تا, جدید, خطا, خطای, رفع, رو, روی, سایت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 281
    آخرين نوشته: Sunday 18 February 18 05:30 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  15. مشکل در نصب افزونه

    آغاز شده توسط olding, Wednesday 04 December 13 01:56 AM
    com, http, url, نصب, نصب افزونه, می, مشکل, افزونه, از, برای, در, رو, زیر, سلام, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 550
    آخرين نوشته: Sunday 11 February 18 08:12 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  16. فرم پرداخت آنلاین در آر اس فرم به صورت خاص!

    آغاز شده توسط parsitop, Saturday 06 January 18 07:09 PM
    فرم, پرداخت, ویژه, همراه, آنلاین, این, ارسال, از, است, برای, ثبت, رایگان, شده, طراحی, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 245
    آخرين نوشته: Friday 26 January 18 10:36 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  17. همه منوها دو تا شدن!!!

    آغاز شده توسط reza41, Friday 01 December 17 11:52 PM
    menu, کار, پلاگین, یا, قسمت, نمایش, همه, مدیریت, از, تغییر, جوملا, جدول, دو, سایت, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 320
    آخرين نوشته: Sunday 10 December 17 08:40 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  18. درخواست افزونه نمایش اخبار latset news Enhanced

    آغاز شده توسط g.alireza3, Saturday 25 November 17 06:52 PM
    com, news, کامل, پیشرفته, قرار, نمایش, نسخه, افزونه, اخبار, از, برای, بسیار, جوملا, درخواست, رو
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 336
    آخرين نوشته: Friday 08 December 17 10:10 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. مشکل کش شدن سایت با تغییر زبان

    آغاز شده توسط rhoda, Saturday 04 November 17 10:37 PM
    فارسی, پیش, و, وقتی, مشکل, ؟, از, بار, تغییر, حل, روی, زبان, سایت, شدن, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 310
    آخرين نوشته: Wednesday 29 November 17 03:23 PM
    بوسیله rhoda  برو به آخرین پست
  20. کامپوننت فارسی و رایگان JA K2 Filter - فیلتر K2

    آغاز شده توسط mehrjo, Tuesday 26 August 14 09:53 PM
    com, ja k2 filter, فیلتر k2, فارسی, کامپوننت, کامپوننت فیلتر k2, وب, ایجاد, از, برای, تب, دانلود, سایت, شده, طریق
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 810
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 10:04 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست

    انجمن:
    فارسی شده

  21. حذف کامل رد پای جوملا

    آغاز شده توسط teymoorei, Thursday 12 October 17 09:23 AM
    files, کامل, کدوم, و, قسمت, های, از, بنده, تبدیل, جوملا, جوملایی, حل, حذف, رو, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 302
    آخرين نوشته: Saturday 11 November 17 09:57 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  22. بهترین گزینه برای اشتراک فایل از سرور خارجی

    آغاز شده توسط reza41, Tuesday 10 October 17 11:28 PM
    فوکا, فایل, پیشنهاد, یک, آپلود, افزونه, از, اشتراک, بندی, بهترین, برای, دانلود, روی, سایت, سرور
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 345
    آخرين نوشته: Friday 13 October 17 08:34 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  23. مشکل ریسپانسیو نبودن مطالب k2

    آغاز شده توسط reza41, Monday 09 October 17 03:18 PM
    کامپوننت, کار, قالب, قابل, مطالب, انجمن, از, اسکرول, برای, جوملا, دانلود, روی, سایت, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 354
    آخرين نوشته: Friday 13 October 17 08:32 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 313
    آخرين نوشته: Sunday 01 October 17 10:38 AM
    بوسیله smasoud62  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 500
صفحه 1 از 20 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.