جست و جو:

برچسب: آیا

صفحه 1 از 6 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. افزونه جومشاپینگ

    آغاز شده توسط farrokh62, Wednesday 22 November 17 09:54 PM
    com, کنم, یک, قالب, قالب فروشگاه, قرار, نصب, آیا, افزونه, باید, بصورت, جومیران, جوملا, جومشاپینگ, ساز
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 587
    آخرين نوشته: Sunday 26 November 17 07:49 PM
    بوسیله Mojtaba  برو به آخرین پست
  2. ساخت صفحه ورود کاربر با php در جوملا

    آغاز شده توسط shaghayegh7, Friday 08 September 17 12:32 PM
    php, کاربر, یک, وب, ورود, آیا, از, استفاده, برای, جوملا, سایت, ساخت, شده, صفحه, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 646
    آخرين نوشته: Monday 11 September 17 06:37 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  3. مشکل duplicate مطالب در گوگل وب مستر

    آغاز شده توسط sam17, Friday 05 August 16 04:09 PM
    گوگل, پلاگین, وب, مستر, مشکل, مطالب, آیا, آدرس, این, از, استفاده, باید, حل, سئو, سایت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,129
    آخرين نوشته: Saturday 27 August 16 12:41 AM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  4. معرفی سایت

    آغاز شده توسط godparadise, Tuesday 14 June 16 07:27 PM
    com, کار, وردپرس, قرار, نام, معرفی, آیا, افزونه, از, بریم, برای, جوملا, دانلود, سایت, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 522
    آخرين نوشته: Wednesday 15 June 16 03:39 AM
    بوسیله godparadise  برو به آخرین پست
  5. درخواست ماژول گالری

    آغاز شده توسط poya7, Saturday 21 May 16 08:39 PM
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,291
    آخرين نوشته: Thursday 26 May 16 11:29 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  6. تعیین هزینه در Rsform و وصل شدن به زرین پال

    آغاز شده توسط sorina_1100, Tuesday 24 May 16 01:28 PM
    rsform, و, قیمت, آیا, این, انتخاب, به, با, برای, تعیین, در, رو, رنگ, شدن, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,437
    آخرين نوشته: Tuesday 24 May 16 02:49 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  7. تفاوت " Intro Image" و "Full Article Image"

    آغاز شده توسط jahan654, Tuesday 12 April 16 10:42 AM
    full, image, نوشتن, هنگام, مطلب, آیا, این, برای, تفاوت, جوملا, دو, در, سئو, سایت, عکس
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 696
    آخرين نوشته: Wednesday 13 April 16 10:47 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 855
    آخرين نوشته: Tuesday 01 March 16 12:49 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  8. آمار بازدید و sql injection

    آغاز شده توسط jill_angel, Saturday 26 December 15 11:30 AM
    که, و, نوع, ؟, آیا, آمار, افزونه, این, امنیتی, باید, بازدید, برای, تغییر, دستی, سوال
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 546
    آخرين نوشته: Wednesday 30 December 15 04:58 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  9. چند سوال در رابطه با جوملا

    آغاز شده توسط mkz2010, Wednesday 11 November 15 10:33 AM
    کار, همه, می, مشکل, آیا, افزونه, این, باید, بخور, بدون, برای, جوملا, داشتن, رایگان, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 780
    آخرين نوشته: Sunday 22 November 15 06:55 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  10. نصب جوملا۳

    آغاز شده توسط alib, Monday 27 July 15 07:27 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    php, کدام, قسمت, نصب, آیا, این, از, است, با, باید, بر, جوملا, خاموش, روی, را
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,595
    آخرين نوشته: Friday 16 October 15 06:48 PM
    بوسیله AKO  برو به آخرین پست
  11. مشکلات احتمالی با ارتقا جوملا

    آغاز شده توسط alib, Sunday 11 October 15 11:00 PM
    2.5, فارسی, نسخه, نصب, ماژول, مشکل ارتقا جوملا2.5 به بالا, مشکلات, مشکلات احتمالی با ارتقا جوملا, آیا, ارتقا, از, است, برای, جوملا, جوملا 2.5
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 632
    آخرين نوشته: Monday 12 October 15 12:02 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  12. درخواست ماژول گلوبال نیوز ریسپانسیو

    آغاز شده توسط sorina_1100, Wednesday 22 July 15 05:32 PM
    2.5, که, کسی, گلوبال, نیوز, ماژول, ؟, آیا, افزونه, به, برای, جوملا, جوملا 2.5, داره, درخواست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 601
    آخرين نوشته: Sunday 02 August 15 12:02 PM
    بوسیله sorina_1100  برو به آخرین پست
  13. نحوه برورسانی جوملا۳.۳.۰ به بالاتر

    آغاز شده توسط alib, Monday 27 July 15 04:14 PM
    فایل, پیام, نحوه, نظر, نصب, آیا, آموزشی, این, ایجاد, ادامه, از, است؟, جوملا, سی, سایت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 544
    آخرين نوشته: Thursday 30 July 15 12:21 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  14. کوچک کردن اندازه گزینه های منوی اصلی

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 29 September 12 09:58 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 2,443
    آخرين نوشته: Tuesday 14 July 15 03:16 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  15. قالب جوملا

    آغاز شده توسط alib, Saturday 30 May 15 01:22 AM
    ۲, وجود, قالب, قالب جوملا, نصب, آیا, از, استفاده, با, برای, جوملا, دلخواه, دارد؟, سلام, عرض
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 729
    آخرين نوشته: Saturday 30 May 15 01:22 AM
    بوسیله alib  برو به آخرین پست
  16. استفاده از پلاگین

    آغاز شده توسط h.royaa, Monday 27 April 15 08:42 AM
    php, کنم, کامپوننت, کار, پلاگین, یک, هستم, ماژول, مانند, آیا, از, استفاده, باید, جوملا, جوملاو
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 403
    آخرين نوشته: Tuesday 28 April 15 10:31 AM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
  17. ساخت صفحه اینترو رسپانسیو

    آغاز شده توسط ma007, Monday 09 March 15 12:36 PM
    فول, کار, کد, قرار, نمایش, همه, مختلف, آیا, بالا, برای, حل, رنگ, ساخت, عکس, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 507
    آخرين نوشته: Monday 09 March 15 02:42 PM
    بوسیله MRT69  برو به آخرین پست
  18. عدم نمایش صفحه ابنترو ( html)

    آغاز شده توسط mansour92, Thursday 05 March 15 07:08 PM
    html, index, index.php, php, نمایش, نسبت, آیا, به, با, باز, تغییر, در, عدم, صفحه, صفحات
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 470
    آخرين نوشته: Friday 06 March 15 08:20 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  19. پسر مهربان

    آغاز شده توسط imanas, Wednesday 28 January 15 09:09 AM
    کار, پیش, یک, نیاز, می, آیا, این, انتظار, از, است, برای, خرید, درخواست, روز, سریع
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 554
    آخرين نوشته: Wednesday 28 January 15 09:09 AM
    بوسیله imanas  برو به آخرین پست
  20. سوالی درباره افزونه جومشاپینگ

    آغاز شده توسط farshid-foss, Monday 02 September 13 05:06 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    کاربران, پیشنهاد, همراه, مدیریت, آپلود, آیا, افزونه, این, از, است, برای, دسترسی, رو, عکس, عضو
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 2,397
    آخرين نوشته: Saturday 17 January 15 08:06 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  21. ریسپانسیو بودن جوملا 3.5؟؟

    آغاز شده توسط 86dp, Sunday 14 December 14 11:18 AM
    کنم, و, نمایش, های, آیا, این, به, با, برای, جوملا, خاصیت, روی, روش, را, سازی
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 437
    آخرين نوشته: Sunday 14 December 14 11:18 AM
    بوسیله 86dp  برو به آخرین پست
  22. راه اندازی سایت فروش شارژ و پرداخت قبوض

    آغاز شده توسط rahman_jalayer, Thursday 20 November 14 08:10 PM
    فروش, کنم, پلاگین, پرداخت, میخوام, ماژول, آیا, انجام, باید, برای, جوملا, داره, در, سلام, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 448
    آخرين نوشته: Tuesday 25 November 14 11:24 PM
    بوسیله Mahdi Manian  برو به آخرین پست
  23. تنظیمات مجموعه های k2

    آغاز شده توسط astanedoost, Saturday 01 November 14 05:01 PM
    یک, نیاز, نام, همه, می, مطالب, آیا, افزونه, از, استفاده, باید, باز, بخش, برای, صورت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 500
    آخرين نوشته: Saturday 01 November 14 05:01 PM
    بوسیله astanedoost  برو به آخرین پست
  24. مشکل در نمایش اسلاید شو slideshow CK

    آغاز شده توسط julio, Wednesday 14 May 14 05:51 PM
    2.5, ck, slideshow, نمایش, نسخه, نصب, مشکل, ؟, آیا, اسلاید, دانلود, داره, در, رو, شو
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,182
    آخرين نوشته: Thursday 25 September 14 03:23 PM
    بوسیله mojtaba3D  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 128
صفحه 1 از 6 1 2 3 4


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.