صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍41 موضوع

انجمن: نصب جوملا - ارتقا به 2.5

مباحث و سوالات و مشکلات مربوط به نصب جوملا 2.5

  1. Post آیانصب دوباره جوملا به من کمک خواهد کرد؟

    آغاز شده توسط sangarema, Wednesday 08 April 15 09:18 PM
    com, php, to, کاربر, پلاگین, یک, مشکلات, افزایش, ایجاد, برای, توجه, جوملا, زمان, سایت, شده
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,430
    Thursday 09 April 15, 12:54 PM برو به آخرین پست
  2. مشکل نصب جوملا در مرحله ارتباط با پایگاه داده

    آغاز شده توسط MORTEZAV, Saturday 07 June 14 12:16 PM
    2.5, پست, یک, یا, نمایش, نسبت, نصب, مشکل, ایجاد, از, است, بسته, جوملا, سیستم, شده
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,602
    Monday 09 March 15, 10:33 AM برو به آخرین پست
  3. خطا در بروزرسانی جوملا از 2.5 به 3

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 28 February 15 01:47 AM
    2.5, access, administrator, php, time, کامل, قالب, نیاز, نام, از, بالا, جوملا, سایت, طریق, صفحه
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,064
    Friday 06 March 15, 07:52 PM برو به آخرین پست
  4. نصب جوملا

    آغاز شده توسط 3dman, Tuesday 27 January 15 02:16 PM
    execution, max, time, یا, وقتی, چی, نصب, هنگام, هست, میکنم, مرحله, مشکل, انتخاب, جوملا, روی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 410
    Wednesday 28 January 15, 12:35 AM برو به آخرین پست
  5. بسته های نصبی جوملا کجا نصب میشن؟

    آغاز شده توسط ehsan112, Thursday 18 December 14 04:29 PM
    کجا, یک, وقتی, قابل, قسمت, نصب, نصبی, های, مختلف, افزونه, بسته, جوملا, رو, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 675
    Thursday 01 January 15, 03:48 PM برو به آخرین پست
  6. مشکل در مرحله آخر نصب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط ehsan112, Saturday 20 December 14 01:02 PM
    2.5, sp, کنم, کمک, نصب, نصب جوملا 2.5، مر حله آخر نصب جوملا 2.5, مشکل, ادامه, از, اصلی, جوملا, جوملا 2.5, در, روی, سرور
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 409
    Thursday 01 January 15, 03:42 PM برو به آخرین پست
  7. مشکل نصب بسته نصبی املاک جوملا 2.5.9

    آغاز شده توسط haj, Friday 31 October 14 02:37 PM
    2.5, php, فایل, نصب, نصبی, مشکل, معرفی, این, اول, بالا, برای, بسته, جوملا, زبان, صفحه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 481
    haj
    Friday 31 October 14, 02:37 PM برو به آخرین پست
  8. مشکل در نصب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط ghazal_m, Saturday 08 March 14 10:23 PM
    2.5, php, plugin, to, قسمت, نمایش, هاست, مشکل, از, بالا, جوملا, خرید, دسترسی, روی, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 595
    Thursday 11 September 14, 01:13 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 803
    Friday 22 August 14, 04:44 PM برو به آخرین پست
  9. Unhappy انتقال به جوملا 2.5 با پرداخت هرینه ...

    آغاز شده توسط sb2max, Tuesday 29 July 14 06:37 PM
    2.5, com, max, فاکتور, قالب, قدیمی, نظرات, مشکلات, ایمیل, ارتقا, از, برای, تماس, جوملا, سایت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 386
    Thursday 31 July 14, 11:36 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 353
    Monday 21 July 14, 11:59 PM برو به آخرین پست
  10. مشکل نصب http://localhost/phpmyadmin/

    آغاز شده توسط tehran90, Sunday 27 April 14 07:30 PM
    http, localhost, phpmyadmin, url, کنم, وقتی, وارد, قسمت, نصب, مشکل, این, حل, رمز, را, عبور
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 668
    Tuesday 29 April 14, 11:43 AM برو به آخرین پست
  11. مشکل در نصب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط ghazal_m, Tuesday 04 March 14 08:30 AM
    2.5, admin, php, to, ورود, قسمت, نصب, هنگام, می, مورد, مشکل, باید, جوملا, طرف, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 526
    Wednesday 05 March 14, 12:18 AM برو به آخرین پست
  12. مشکل در نصب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط ghazal_m, Saturday 08 February 14 07:46 PM
    2.5, access, admin, php, phpmyadmin, to, گر, یک, و, نمایش, مورد, مشکل, از, جوملا, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 601
    Monday 03 March 14, 02:21 AM برو به آخرین پست
  13. مشکل در نصب جوملا 2.5

    آغاز شده توسط ghazal_m, Sunday 02 March 14 10:33 PM
    2.5, phpmyadmin, فایل, کار, گر, یا, نسخه, مربوطه, مشکل, اول, از, جوملا, حل, شده, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 591
    Monday 03 March 14, 02:08 AM برو به آخرین پست
  14. مشکل در انتقال سایت از هاست روی سرور

    آغاز شده توسط karbar, Thursday 09 January 14 02:30 PM
    2.5, قالب, هاست, مشکل, اول, از, بالا, تشکر, جوملا, جوملا 2.5, روی, رایگان, سایت, سرور, صفحه
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 611
    Monday 13 January 14, 12:10 AM برو به آخرین پست
  15. بروزرسانی نسخه 2.5.x به 2.5.17

    آغاز شده توسط araztmir, Monday 23 December 13 12:54 PM
    2.5, news, فایل, کامل, لینک, مورد, افزونه, امنیتی, از, بالا, برای, توجه, جوملا, دانلود, سایت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 514
    Monday 23 December 13, 12:54 PM برو به آخرین پست
  16. مشکل در مرحله 4نصب

    آغاز شده توسط saeed_new, Friday 18 October 13 04:34 PM
    کار, و, ورود, نصب, هر, مشکل, از, اطلاعات, بیس, با, بعد, دیتا, در, سلام, ساخت
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 489
    Sunday 20 October 13, 04:25 PM برو به آخرین پست
  17. انگلیسی بودن زبان جوملا بعد از نصب

    آغاز شده توسط sinohe, Wednesday 25 September 13 07:21 AM
    فارسی, یا, وقتی, ولی, نصب, مدیریت, انگلیسی, است, باز, جوملا, جوملای, را, سلام, سایت, صفحه
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 507
    mch
    Wednesday 25 September 13, 02:24 PM برو به آخرین پست
  18. مشکل در آپلود دیتابیس در هاست

    آغاز شده توسط saeid72, Friday 20 September 13 03:16 PM
    php, کنم, کار, و, هاست, مشکل, آپ, آپلود, این, ایراد, انجام, از, بک, باید, دیتابیس
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,407
    Saturday 21 September 13, 11:47 AM برو به آخرین پست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.