صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍41 موضوع

انجمن: درخواست کامپوننت

کامپوننت هایی که نیاز دارید را در این بخش معرفی و درخواست کنید.

  1. درخواست کامپوننت گالری فیلم

    آغاز شده توسط shervin_20, Thursday 11 October 12 09:13 AM
    com, directory, gallery, فیلم, کامپوننت, کدوم, گالری, یک, نیاز, نسخه, نظر, می, مورد, مثال, افزونه, این, ایجاد, اختصاصی, است, به, با, توانید, جوملا, در, درخواست, را, سایت, شده
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,620
    Saturday 06 June 15, 12:29 AM برو به آخرین پست
  2. افزونه خرید کتاب با امکان دانلود پس از خرید

    آغاز شده توسط azam_a, Saturday 23 May 15 08:55 AM
    pdf, فایل, کاربر, کتاب, پرداخت, یا, افزونه, ایمیل, از, استفاده, باز, برای, خرید, دانلود, سایت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 998
    Sunday 24 May 15, 12:11 PM برو به آخرین پست
  3. درخواست کامپوننت j4age (آمار گیر حرفه ای)

    آغاز شده توسط mojtaba3D, Tuesday 21 August 12 08:37 PM
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 1,924
    Friday 20 March 15, 12:18 AM برو به آخرین پست
  4. درخواست افزونه acesearch یا چیزی شبیه اون

    آغاز شده توسط ehsan6889, Tuesday 04 November 14 07:45 PM
    acesearch, که, گوگل, یا, وقتی, مطالب, افزونه, این, اول, دارم, درخواست, را, سایت, سرچ, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 445
    Monday 17 November 14, 12:02 PM برو به آخرین پست
  5. نمایش یک گزارش ویژه برای هر کاربر

    آغاز شده توسط pejman90000, Monday 23 June 14 04:30 AM
    فهرست, کاربر, یک, یا, لاگین, نمایش, معرفی, افزونه, از, استفاده, برای, درج, سایت, ساز, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 370
    Sunday 29 June 14, 07:39 AM برو به آخرین پست
  6. درخواست کامپوننت برای سایت املاک

    آغاز شده توسط karimi_pol, Friday 14 March 14 09:13 PM
    2.5, کاپومننت املاک سیستم املاک, کامپوننت, وقتی, نمایش, نصب, منو, ماژول, مشکل, این, برای, درخواست, رو, روش, سایت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 514
    Friday 02 May 14, 01:27 PM برو به آخرین پست
  7. درخواست تقویم جلالی یا زبان فارسی کامپونت Listbingo

    آغاز شده توسط mr.joomala, Wednesday 12 February 14 12:23 AM
    font, فارسی, کامپونت, یا, نسخه, این, برای, تقویم, تاریخ, درخواست, رایگان, زبان, سلام, سازی, شمسی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 517
    Monday 17 February 14, 09:20 PM برو به آخرین پست
  8. درخواست سیستم پرسش و پاسخ

    آغاز شده توسط olding, Tuesday 17 December 13 01:34 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    یک, قسمت, نشان, نظرات, مدیر, این, ادمین, ارسال, از, خواست, درخواست, دسترسی, سیستم, سایت, شده
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 1,376
    Sunday 05 January 14, 11:38 PM برو به آخرین پست
  9. افزونه نمایش محصولات

    آغاز شده توسط iran2008, Tuesday 24 December 13 02:57 PM
    که, یه, یا, نمایش, های, موبایل, مطالب, افزونه, اول, بصورت, خرید, دارم, در, رو, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 441
    Sunday 05 January 14, 11:35 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 447
    Wednesday 11 December 13, 09:25 PM برو به آخرین پست
  10. چه زمانی ترجمه فروشگاه ساز ویچورمارت منتشر می شود ؟

    آغاز شده توسط olding, Wednesday 06 November 13 11:28 PM
    فروشگاه, فروشگاه ساز, ولی, چه, نشده, می, منتشر, ما, ؟, است, به, ترجمه, خبری, ساز, ،
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 504
    Friday 08 November 13, 07:22 PM برو به آخرین پست
  11. درخواست کامپوننت سطح دسترسی

    آغاز شده توسط olding, Tuesday 15 October 13 06:33 AM
    administrator, com, index, index.php, is, php, کامپوننت, کاربران, یا, ماژول, درخواست, دسترسی, سطح, عید, صورت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 660
    Tuesday 15 October 13, 11:29 PM برو به آخرین پست
  12. درخواست کامپوننت نظر سنجی و سوال و پاسخ

    آغاز شده توسط olding, Saturday 05 October 13 02:46 PM
    کامپوننت, کاربر, کد, می, مدیریت, مشکل, آیا, این, از, استفاده, برای, درخواست, سایت, شده, صورت
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 611
    Sunday 06 October 13, 01:05 AM برو به آخرین پست
  13. درخواست تجاری برای برنامه نویسان تحت جوملا

    آغاز شده توسط guilanclick, Wednesday 07 August 13 10:12 AM
    php, فایل, فارسی, کامپوننت, وب, قوانین, لینک, نقشه, همراه, مورد, بهینه, برای, توجه, جوملا, دانلود
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 517
    Wednesday 07 August 13, 10:12 AM برو به آخرین پست
  14. ساخت چارت سازمانی

    آغاز شده توسط olding, Saturday 13 July 13 05:02 AM
    content, directory, http, joomla, org, plugin, url, ها, هستم, افزونه, به, برای, ساخت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,355
    Saturday 13 July 13, 02:57 PM برو به آخرین پست
  15. درخواست افزونه نمایش مطالب جوملا!

    آغاز شده توسط shingjimoto, Saturday 22 June 13 09:42 AM
    directory, http, joomla, news, org, plugin, url, کار, و, لینک, نمایش, نمایش مطالب در جوملا, نام, مطلب, مطالب, معرفی, افزونه, ایجاد, بخش, برای, تعیین, تعداد, جوملا, روی, راهنمای, شما, شده, عکس
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 689
    Monday 24 June 13, 12:41 PM برو به آخرین پست
  16. درخو است جدول پخش برنامه ها و کارها

    آغاز شده توسط olding, Sunday 05 May 13 12:12 AM
    core, directory, http, ir, joomla, news, org, url, کنید, پخش, یک, لینک, ها, های, www, است, به, برنامه, بررسی, جدول, را, زیر, شکل
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 649
    Monday 06 May 13, 11:15 AM برو به آخرین پست
  17. کامپوننت خبرنامه برای جوملا

    آغاز شده توسط folani, Thursday 04 April 13 03:18 AM
    2.5, acymailing, content, directory, http, jnews, joomla, org, url, فارسی, کنم, که, کامپوننت, یه, وارد, لینک, نصب, های, هر, میخوام, افزونه, ایجاد, تو, جوملا, جوملا 2.5, خبرنامه, دانلود, رایگان, سایتم
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,110
    Friday 05 April 13, 11:16 AM برو به آخرین پست
  18. کامپوننت sobi2 برای joomla2.5

    آغاز شده توسط azam_a, Sunday 24 February 13 10:05 AM
    2.5, directory, http, joomla, org, sobi, sobipro, url, کامپوننت, کاربر, پرو, لینک, نمایش, های, ماژول, معرفی, افزونه, استفاده, بر, برای, تجاری, جوملا, جوملا 2.5, دایرکتوری, را, سوبی, ساز
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 882
    Tuesday 26 February 13, 04:22 PM برو به آخرین پست
  19. درخواست یک افزونه مشابه این

    آغاز شده توسط mj123, Thursday 24 January 13 02:20 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 1,624
    Friday 25 January 13, 04:29 PM برو به آخرین پست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.