صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
  1. Top | #1
    StarStarStarStarStarStarStar
    شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدير کـــــــــل
    میانگین پست در روز
    2.30
    هوادار
    سپاهان - رئال مادرید
    موضوع ها
    76
    Thanks
    1,925
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    1000

پشتیبانی از امکانات تجاری و وارز در مجموعه وب سایت های جومیران متوقف شد

با سلام و درود خدمت دوستاران جوملا و جومیران.

همانطور که اطلاع داشتید ، جومیران از ابتدای راه اندازی تا به حال از امکانات وارز و تجاری پشتیبانی می کرد و برای دوستداران جوملا فایل ها و افزونه هایی که تجاری بودند را به طور رایگان در انجمن منتشر می کرد.

اما در تاریخ یک شنبه 23 مهر 1391 که دیروز بود ، پشتیبانی از وارز و تجاری متوقف و بسته شد. تمامی فایل هایی که تجاری بودند و در انجمن منتشر شده بودند ، حذف شدند. این مورد مربوط به همه ی سایت های جومیران (مجموعه وب سایت جومیران) می شود. شامل انجمن ، آپلود سنتر ، سایت اصلی ، سایت آموزش ها و سایت افزونه ها.

این تصمیم دلایل زیادی داشته است که خیلی از دوستان بهش واقف هستند! این تصمیم توسط تیم مدیریتی جومیران گرفته شد و دیگر راه باز گشتی ندارد!

خیلی از دوستان از این بابت خوشحال شدند و آن را با عنوان "بازدید کمتر اما کیفیت بیشتر" خواندند اما بعضی ها نیز ناراحت شدند.

این تاپیک را برای کاربران گرامی باز می گذاریم تا هر نظری ، پیشنهادی یا انتقادی در این مورد دارند ، آزادانه مطرح کنند و درباره اش گفتگو کنند.

آرزوی موفقیت هرچه بیشتر.

موضوعات مشابه:
    The Following 4 Users Say Thank You to Mahdi Manian For This Useful Post: hami80 (Monday 15 October 12),m.s_22 (Friday 19 October 12),Mojtaba (Tuesday 23 October 12),uhanna (Friday 26 October 12)
    این پست مفید بود؟؟ دکمه گوگل +1 یادتون نره پس!
    کجاست؟ یکی بالای تاپیک سمت چپ و یکی دیگه هم پایین انجمن سمت چپ!

[فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ] - [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ] - [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ] - [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ]

2. # ADS
    Circuit advertisement

اینجا محل تبلیغات شماست.

3. Top | #2
    شماره عضویت
    56
    عنوان کاربر
    شروع فعالیت...
    میانگین پست در روز
    0.02
    موضوع ها
    19
    Thanks
    7
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    106
    نمیشه گفت کار خوبی هست یا کار بدی؟

یکم پیش خودمون فکر کنیم؟! من خودم هم از این امکانات استفاده میکردم! ولی خب چرا یکم دقت نکردم؟اصلا درباره اش فکر کردم؟پیش خودم گفتم عزیز این چیزی که تو داری استفاده میکنی صاحبش راضی نیست ها؟

اگر اعتقاد داری به این چیز ها که باید دقت کنی ! اگر نه که انجمن زیاده! این همه سایت! این همه انجمن دزد! که هر چی هر شرکتی زده و نال کرده!

یکی از انجمن ها شعارش را هم زده :
    ما باید به مردم بفهمانیم نال با دزدی تفاوت دارد؟

!اگر استفاده نکنیم شاید ممکنه بشه من توسعه دهنده بخشی از منبع درآمدم قطع بشه ولی حداقل در امد بهتری داریم !

اگر ویندوزمون کپی هست به خودمون مربوطه، اگر وین رار ،گوگل ارث و idm کرک شده روی سیستم امون نصبه به خودمون مربوطه!

تا یک جایی اگر فرو رفتیم دیگه سعی کنیم فرو نریم.
    یکم پیش خودمون فکر کنیم.یا حق!

ویرایش توسط hamidnpc : Monday 15 October 12 در ساعت 09:02 PM
    The Following 2 Users Say Thank You to hamidnpc For This Useful Post: Mahdi Manian (Monday 15 October 12),Mojtaba (Tuesday 23 October 12)
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ]

?is closed

4. Top | #3
    شماره عضویت
    231
    عنوان کاربر
    شروع فعالیت...
    میانگین پست در روز
    0.02
    موضوع ها
    14
    Thanks
    14
    وب سایت کاربر
    افزودن وب سایت
    میزان امتیاز
    106
    با تشکر از شما من هم نظر خودم را اعلام می کنم در کل جوملا اوپن سورس هست ولی اگر بخوااهیم واقعیت نگاه کنیم این افزونه و قالب های تجاریش هست که به جوملا هویت می ده مثلا من یک سایت شخصی دارم مثلا برای اموزش در کل منفعتی مالی برام ندارم اگر بخواهم مثلا یک کامپونت rs firwalll بخرم ؟( چقدر باید هزینه کنم ) در مورد افزونه وارز باید خدمتان ارز کنم در کل یکی باید تشخیص بده این افزونه ها مشکل امنیتی داره یا ندارن و اگر اموزشی یا تنظیم خاصی باید انجام داد انجمن شما در این مورد خیلی به بنده شخصا کمک کرده ولی در کل من چند تا انجمن می شناسم که افزونه وارز جواب نمی دن من فکر کنم این انجمن ها بعد از یک مدت کارای خودشان را از دست می دن انجمن شما تازه تاسیس هست یا من باهاش تازه اشنا شدم ولی دوتا مزیت داره برای من یکی اینکه مدیریش توانایی برنامه نویسی داره و دوم اینکه از افزونه های وارز پشتیبانی می کنه

The Following 2 Users Say Thank You to hami80 For This Useful Post: Mahdi Manian (Monday 15 October 12),Mojtaba (Tuesday 23 October 12)

5. Top | #4
    شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدير کـــــــــل
    میانگین پست در روز
    2.30
    هوادار
    سپاهان - رئال مادرید
    موضوع ها
    76
    Thanks
    1,925
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    1000
    بله آقا حمید. خوش حال هستیم که شما هم با این کارمون موافق هستید.

ولی متاسفانه هنوز انجمن ها و سایت هایی هستند که امکانات تجاری و حاصل زحمات دیگران را رایگان برای دانلود می گذارند!! البته نیت آنها این است که کاربران و مدیران سایت ها استفاده های بیشتری ببرند ولی خب نمی دونند که این کارشون با دزدی هیچ فرقی نداره.

امیدواریم با این حرف ها به گروه خاص یا کسی تهمت نزده باشیم!

یا علی

The Following User Says Thank You to Mahdi Manian For This Useful Post: Mojtaba (Tuesday 23 October 12)

[فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ] - [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ] - [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ] - [فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند. ]

6. Top | #5
    شماره عضویت
    56
    عنوان کاربر
    شروع فعالیت...
    میانگین پست در روز
    0.02
    موضوع ها
    19
    Thanks
    7
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط hami80 نمایش پست ها
    با تشکر از شما من هم نظر خودم را اعلام می کنم در کل جوملا اوپن سورس هست ولی اگر بخوااهیم واقعیت نگاه کنیم این افزونه و قالب های تجاریش هست که به جوملا هویت می ده مثلا من یک سایت شخصی دارم مثلا برای اموزش در کل منفعتی مالی برام ندارم اگر بخواهم مثلا یک کامپونت rs firwalll بخرم ؟( چقدر باید هزینه کنم ) در مورد افزونه وارز باید خدمتان ارز کنم در کل یکی باید تشخیص بده این افزونه ها مشکل امنیتی داره یا ندارن و اگر اموزشی یا تنظیم خاصی باید انجام داد انجمن شما در این مورد خیلی به بنده شخصا کمک کرده ولی در کل من چند تا انجمن می شناسم که افزونه وارز جواب نمی دن من فکر کنم این انجمن ها بعد از یک مدت کارای خودشان را از دست می دن انجمن شما تازه تاسیس هست یا من باهاش تازه اشنا شدم ولی دوتا مزیت داره برای من یکی اینکه مدیریش توانایی برنامه نویسی داره و دوم اینکه از افزونه های وارز پشتیبانی می کنه

این موضوع در رابطه با ویندوز شما نیز صدق میکند! آیا 40 دلار برای یک سال ویندوز شما تقسیم شود ،مبلغی در می آید؟
    آر اس فایر وال هم همین طور است!

متاسفانه این چیزی هست که در کشور ما عادت شده!
    عادت!و ترک عادت سخت است!

The Following User Says Thank You to hamidnpc For This Useful Post: Mahdi Manian (Monday 15 October 12)

?is closed

7. Top | #6
    شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدير کـــــــــل
    میانگین پست در روز
    2.30
    هوادار
    سپاهان - رئال مادرید
    موضوع ها
    76
    Thanks
    1,925
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    1000
    ببینید حرف شما صحیح هست ، ولی باز هم باید توجه داشته باشید کسی که یک افزونه یا قالب تجاری توی سایتش برای فروش می گذاره ، چه گناهی کرده که شما از سایتتان در آمد ندارید؟

خودتان را جای آنها بگذارید! اگه یک افزونه ای می نوشتید و برای فروش می گذاشتید ، دوست داشتید کسی بگه من از سایتم در آمد ندارم برای همین نسخه وارز اش را استفاده می کنم؟

تازه باید بگم. بیشتر افزونه های جوملا که خب رایگان هستند. اما اون هایی هم که تجاری هستن ، واقعا ارزون هستند! مثلا sh404sef یادم هست که 36 دلار بود فکر کنم.

البته بگم. شما مجبور نیستید از همه ی افزونه های تجاری استفاده کنید! rs firewall ضرورتی برای استفاده نداره!

موفق باشید.

The Following User Says Thank You to Mahdi Manian For This Useful Post: hamidnpc (Monday 15 October 12)

8. Top | #7
    شماره عضویت
    231
    عنوان کاربر
    شروع فعالیت...
    میانگین پست در روز
    0.02
    موضوع ها
    14
    Thanks
    14
    وب سایت کاربر
    افزودن وب سایت
    میزان امتیاز
    106
    به بینید یک کم واقع گرا باشیم هیچ کس ویندوز نمی خره اگر بخواهد بخره نمی تواند ولی اگر یک اثر کار بچه های ایران بود حق باشما چون ما می دانیم یک نفر تو ایران برای اینکه یک افزونه را تولید کنه هزار یک مشکل داره ولی وقتی این همه کشورهای خارجی دارن حق ما را میخورن تو هزار یک مسعله حالا ما اگر بخواهیم چیزی که شرایط خریدش را هم نداریم استفاده شخصی بکنیم باید انقدر موشکافانه نگاه کنیم به مسعله

9. Top | #8
    شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدير کـــــــــل
    میانگین پست در روز
    2.30
    هوادار
    سپاهان - رئال مادرید
    موضوع ها
    76
    Thanks
    1,925
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    1000
    به بینید یک کم واقع گرا باشیم هیچ کس ویندوز نمی خره اگر بخواهد بخره نمی تواند ولی اگر یک اثر کار بچه های ایران بود حق باشما چون ما می دانیم یک نفر تو ایران برای اینکه یک افزونه را تولید کنه هزار یک مشکل داره ولی وقتی این همه کشورهای خارجی دارن حق ما را میخورن تو هزار یک مسعله حالا ما اگر بخواهیم چیزی که شرایط خریدش را هم نداریم استفاده شخصی بکنیم باید انقدر موشکافانه نگاه کنیم به مسعله
    شاید ویندوز خیلی ها توی ایران اورجینال نباشه (چون مایکروسافت ایران را تحریم کرده البته راه هایی هست که بشه خریدش ) ولی توی بیشتر کشور های خارجی که قانون کپی رایت رعایت میشه ، ویندوز مایکروسافت هم خریده میشه!

این هم درسته که کشور های خارجی خیلی در حق ما بدی کردند ولی ببینید اون کسی که یک افزونه را نوشته ، شاید امریکایی باشه ، ولی به اون ربطی نداره که کشور آمریکا ایران را تحریم کرده. واقعا ربطی داره؟ (بهتره وارد بحث سیاسی نشیم

lمن هم روز اول که جومیران را راه انداختم ، همینطور فکر می کردم برای همین از وارز پشتیبانی کردیم. اما در کل حرف شما درست هست ولی ما باید دید کلی داشته باشیم و از همه جوانب به این قضیه نگاه کنیم.

یا علی

10. Top | #9
    شماره عضویت
    56
    عنوان کاربر
    شروع فعالیت...
    میانگین پست در روز
    0.02
    موضوع ها
    19
    Thanks
    7
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    106
    حرف اقا مهدی کاملا درست بود!

قریب 11 سال دین و زندگی خوندیم ! این همه گفتن جواب بدی را با بدی ندین !
    اگر اون ها مارو تحریم کردن ( که البته خوشبختانه هیچ شرکتی جوملایی)ایرانو تحریم نکرده ، ما هم باید بریم سایتشون را هک کنیم؟ یا از محصولات نال شده اشون استفاده کنیم؟

The Following User Says Thank You to hamidnpc For This Useful Post: Mahdi Manian (Monday 15 October 12)

?is closed

11. Top | #10
    شماره عضویت
    231
    عنوان کاربر
    شروع فعالیت...
    میانگین پست در روز
    0.02
    موضوع ها
    14
    Thanks
    14
    وب سایت کاربر
    افزودن وب سایت
    میزان امتیاز
    106
    به بینید چند تا سایت ایرانی این وب سایت خارجی که عرب هم هست هک کرده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع