نمایش موضوعات: شماره 1 تا 15 , از مجموع ‍15 موضوع

انجمن: ترجمه نشده

کامپوننت های رایگانی که برای جوملا 2.5 / 1.7 فارسی و بهینه نشده اند را در این بخش معرفی کنید تا توسط تیم جومیران فارسی و بهینه سازی شود.

  1. کامپوننت قدرتمند انجمن ساز کیوننا Kunena 2.0.1 - جوملا 1.5 - 2.5

    Started by Mahdi Manian 07:28 PM, Friday 03 August 12 3
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 39
    • نمایش ها: 6,595
    Thursday 24 December 15, 08:08 PM برو به آخرین پست
  2. کامپوننت چند زبانه ساز joomfish نسخه 2.5.1 انگلیسی، جوملا 2.5

    Started by Mojtaba 12:26 PM, Sunday 10 February 13 10
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 4,273
    Wednesday 04 December 13, 12:45 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,433
    Thursday 17 October 13, 03:53 PM برو به آخرین پست
  3. معرفی کامپوننت phoca maps

    Started by meysam6541 10:44 AM, Friday 25 January 13
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,886
    Friday 25 January 13, 01:53 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 5,465
    Sunday 23 December 12, 05:37 PM برو به آخرین پست
  4. کامپوننت JoomGallery - Photo Gallery

    Started by sojr 08:05 PM, Monday 03 December 12 4
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,853
    Monday 03 December 12, 08:05 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 4,625
    Wednesday 03 October 12, 05:20 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,382
    Tuesday 25 September 12, 05:59 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 937
    Monday 17 September 12, 10:07 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 3,251
    Monday 03 September 12, 01:00 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,815
    Wednesday 22 August 12, 01:58 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,571
    Sunday 19 August 12, 12:37 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,189
    Monday 13 August 12, 12:16 AM برو به آخرین پست
  5. کامپوننت نقشه سایت Xmap برای جوملا 2.5

    Started by Mojtaba 10:31 PM, Monday 23 July 12 10
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,418
    Monday 23 July 12, 10:31 PM برو به آخرین پست
  6. کامپوننت امنیتی rsfirewall_1.4.0_rev43

    Started by دفاعی 11:49 AM, Monday 23 July 12 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,136
    Monday 23 July 12, 11:49 AM برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.