صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍24 موضوع

انجمن: فارسی شده

در این بخش کامپوننت های رایگانی که برای جوملا 2.5 / 1.7 فارسی و بهینه شده اند را معرفی می شود.

  1. دانلود کامپوننت فوق پیشرفته فرم ساز RSform Pro! 4.2 Rev42

    Started by Mahdi Manian 12:49 AM, Saturday 28 July 12 26
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 32
    • نمایش ها: 19,376
    Thursday 15 February 18, 10:51 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 890
    Saturday 11 November 17, 10:04 PM برو به آخرین پست
  2. هدیه ماه رمضان:کامپوننت صدور پیش فاکتور فارسی

    Started by hamidnpc 04:01 PM, Sunday 29 July 12 4
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 3,313
    Sunday 28 June 15, 03:31 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 3,147
    Friday 22 May 15, 08:56 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 482
    Saturday 09 May 15, 09:46 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 25
    • نمایش ها: 12,635
    Thursday 12 March 15, 04:57 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 2,305
    Friday 02 January 15, 08:53 AM برو به آخرین پست
  3. کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5

    Started by Mojtaba 10:46 PM, Monday 23 July 12 4
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,461
    Sunday 29 December 13, 09:49 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 4,736
    Thursday 24 October 13, 08:55 PM برو به آخرین پست
  4. کامپوننت ثبت سفارشات و ثبت ایده

    Started by joomlanevis 05:05 PM, Friday 26 July 13 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 851
    Friday 26 July 13, 05:05 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 5,851
    Wednesday 22 May 13, 06:15 PM برو به آخرین پست
  5. [ منتقل شده ] ارسال مطلب

    Started by fazel_shams 12:16 PM, Sunday 10 March 13
    •  
    •  
  6. کامپوننت RsSearch فارسی جوملا 1.5 و 2.5

    Started by Mojtaba 05:11 PM, Saturday 23 February 13 2
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,333
    Saturday 23 February 13, 05:11 PM برو به آخرین پست
  7. کامپوننت ویجت کیت فارسی نسخه 1.3.5

    Started by armin_mi216 10:40 AM, Saturday 26 January 13 1
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,581
    Saturday 26 January 13, 10:40 AM برو به آخرین پست
  8. [ منتقل شده ] کامپوننت گالری تصاویر برای جوملا 2.5

    Started by jalaladdin 12:55 PM, Thursday 24 January 13
    •  
    •  
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 11,988
    Wednesday 28 November 12, 06:23 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,682
    Monday 12 November 12, 12:47 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,717
    Thursday 25 October 12, 11:05 PM برو به آخرین پست
    •  
    •  
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,150
    Sunday 30 September 12, 09:27 PM برو به آخرین پست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.