صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍117 موضوع

انجمن: سوالات و مشکلات عمومی جوملا 1.5

در این بخش سوالات و مشکلات جوملا 1.5 که در جاهای دیگر نمی گنجد را مطرح کنید.

  1. مشکل در کامپوننت k2

    آغاز شده توسط hamedio, Monday 08 April 13 02:01 PM
    2.5, administrator, code, cpanel, html, is, php, فارسی, کامپوننت, کار, پیشرفته, نصب, همراه, ماژول, مدیریت, مشکل, مطالب, www, آموزش, افزونه, این, برای, جومیران, جوملا, در, رو, شده, صفحه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 796
    Friday 25 May 18, 02:09 AM برو به آخرین پست
  2. تغییر عکس ها در اسلایدشو

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 08 December 12 09:37 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 5,062
    Monday 25 September 17, 01:02 PM برو به آخرین پست
  3. کوچک کردن اندازه گزینه های منوی اصلی

    آغاز شده توسط user_joomla, Saturday 29 September 12 10:58 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 1,906
    Tuesday 14 July 15, 04:16 PM برو به آخرین پست
  4. مشکل با پر شدن حجم سایت

    آغاز شده توسط k.amir, Friday 14 December 12 12:53 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 2,112
    Wednesday 17 June 15, 01:48 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 294
    Tuesday 12 May 15, 07:13 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 416
    Thursday 30 April 15, 05:49 PM برو به آخرین پست
  5. Question مشکل ادامه ی مطلب

    آغاز شده توسط iran, Wednesday 28 January 15 05:31 PM
    فعال, کردن, گزینه, ی, نمایش, مثل, مشکل, مطلب, مطالب, ادامه, از, اضافه, به, رو, راهنمایی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 418
    Thursday 29 January 15, 01:07 PM برو به آخرین پست
  6. چگونه error login بسازم؟

    آغاز شده توسط 86dp, Wednesday 22 October 14 12:37 PM
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,413
    Monday 27 October 14, 02:16 AM برو به آخرین پست
  7. رفع مشکل زدن صفحه اصلی و برنگشتن به اینترو

    آغاز شده توسط mal2moh, Thursday 23 October 14 07:18 PM
    index, index.php, php, کنم, کار, و, وقتی, لینک, مشکل, ؟, اصلی, رفع, روی, سایت, صفحه
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 435
    Monday 27 October 14, 01:28 AM برو به آخرین پست
  8. انتقال اطلاعات به جوملا جدید

    آغاز شده توسط reza, Tuesday 19 March 13 10:52 AM
    com, php, فایل, فارسی, کردن, یک, یا, هاست, آپ, آموزش, این, ایجاد, اطلاعات, بک, بدرد, تفاوت, توانید, تمامی, جوملا, دو, دایرکتوری, دامین, را, سایت, ساب, طریق
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,100
    Thursday 25 September 14, 04:07 PM برو به آخرین پست
  9. باز نشدن یک کامپوننت(djclassified) در محیط مدیریت

    آغاز شده توسط rezamir5, Thursday 31 July 14 12:06 PM
    کامپوننت, یک, ویرایش, ورود, هستم, مدیریت, مشکل, از, استفاده, بالا, باز نشدن کامپوننت, بخش, تمامی, ثبت, جوملا
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 316
    Thursday 31 July 14, 12:06 PM برو به آخرین پست
  10. مشکل bt content slider

    آغاز شده توسط mal2moh, Wednesday 25 June 14 02:28 PM
    bt, content, slider, فعال, کلیک, کسی, هر, مشکل, ؟, اصلی, برخورد, رو, روی, سئو, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 475
    Tuesday 01 July 14, 05:04 PM برو به آخرین پست
  11. بارگزاری قالب و چگونگی فراخوانی

    آغاز شده توسط trustful, Sunday 22 June 14 02:17 PM
    template, کنم, گذاشتن, و, وب, قالب, نمایش, ماه, آپلود, آدرس, باید, بعد, رمضان, سایت, طراحی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 368
    Sunday 29 June 14, 02:43 AM برو به آخرین پست
  12. خطای 404 برای صفحات داخلی جوملا 1.5

    آغاز شده توسط addaei, Tuesday 03 June 14 12:39 PM
    to, فارسی, کار, پیغام, نمایش, هاست, مشکل, از, برای, جوملا, دو, رفع, روی, سایت, شده
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 543
    Saturday 14 June 14, 04:41 PM برو به آخرین پست
  13. مشکل در قرار دادن لینک در ماژول

    آغاز شده توسط cyber.zer0, Monday 24 February 14 01:14 AM
    com, html, کمک, قرار, لینک, نصب, هر, هست, ماژول, مشکل, دادن, دارم, در, رو, سایتم
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 468
    Monday 24 February 14, 04:57 PM برو به آخرین پست
  14. مشکل دیتابیس و منوها در جوملا

    آغاز شده توسط khanik, Wednesday 18 December 13 10:15 AM
    com, to, یا, و, نمایش, نشان, مشکل, ایجاد, اول, ادمین, تغییر, جوملا, جوملا1.5, سایت, صفحه
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 580
    Wednesday 08 January 14, 02:13 PM برو به آخرین پست
  15. وجود Fatal error در سایت

    آغاز شده توسط user_joomla, Tuesday 09 April 13 04:40 PM
    3 صفحه ها
    1 2 3
    2.5, com, core, gantry, html, php, rsfirewall, to, فایل, فارسی, یک, همراه, هاست, مورد, مدیر, مدیران, افزونه, این, برای, جومیران, جوملا, حل, سایت, شده, طریق, صورت
    • پاسخ: 25
    • نمایش ها: 2,584
    Thursday 02 January 14, 01:17 AM برو به آخرین پست
  16. حذف لینک سازنده قالب

    آغاز شده توسط shingjimoto, Thursday 19 December 13 06:30 PM
    to, فایل, کردن, قالب, قسمت, لینک, هاست, ماژول, از, برای, جوملا, حذف لینک سازنده قالب, دانلود, سایت, صفحه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 508
    Monday 23 December 13, 01:34 AM برو به آخرین پست
  17. یک مشکل عجیب در هدر سایت

    آغاز شده توسط irannnnn, Friday 19 April 13 10:14 PM
    css, html, image, js, php, کد, یک, یا, ویرایش, نمایش, مورد, مثال, مشکل, آدرس, ایجاد, اول, از, بود, با, باز, برای, تشکر, حذف, دو, دوم, در, را, سایت, عکس
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 829
    Monday 23 December 13, 01:22 AM برو به آخرین پست
  18. تغییر عنوان دکمه ادامه مطلب

    آغاز شده توسط irannnnn, Wednesday 17 April 13 08:34 PM
    2 صفحه ها
    1 2
    jcomments, php, کامپوننت, کامنت, پلاگین, و, قسمت, نصب, همراه, ماژول, مدیریت, مشکل, مطلب, آیا, آن, ادامه, از, است, تغییر, جی, جوملا, حل, را, سوال, شده, عکس
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 2,054
    Wednesday 27 November 13, 11:49 PM برو به آخرین پست

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.