نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1
    StarStarStarStarStarStarStar
    شماره عضویت
    22774
    عنوان کاربر
    عضو انجمن
    میانگین پست در روز
    0.00
    موضوع ها
    1
    Thanks
    0
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    0

افزونه جومشاپینگ

سلام دوستان
    من توی جوملا خیلی تازه کارم و یک سوال ابتدایی داشتم. اگر ممکنه بصورت کاملا ساده توضیح بدید تا گیج نشوم.

من میخوام یک فروشگاه راه اندازی کنم. می خواستم ببینم آیا قالب فروشگاهی تهیه کنم کافی است و یا باید یک فروشگاه ساز مثل جومشاپینگ رو هم نصب کنم؟ اگر قرار باشه هر دو رو نصب کنم با هم سازگار میشن؟

ممنون

موضوعات مشابه:

2. # ADS
    Circuit advertisement

اینجا محل تبلیغات شماست.

3. Top | #2
    StarStarStarStarStarStarStar
    شماره عضویت
    52
    عنوان کاربر
    مدير ارشد
    میانگین پست در روز
    0.18
    موضوع ها
    49
    Thanks
    494
    وب سایت کاربر
    کلیک کنید
    میزان امتیاز
    1739
    سلام دوست عزیز، به جومیران خوش اومدین.
    ببینید چیزی که ازش به قالب در جوملا تعبیر میشه، همون ظاهر سایت هست که میتونه شکل و شمایل مختلفی داشته باشه ولی عملا انجام دهنده کاری در سایت نیست!!!
    برای اجرای برنامه های مختلف روی جوملا (که در جوملا به نام "افزونه" شناخته میشه) دقیقا مانند یک تلفن همراه باید برنامه اون هم نصب بشه. برای جوملا افزونه های مختلفی وجود داره که هر کدوم کار خاصی انجام میده. مثلا یک افزونه برای تهیه گالری عکس استفاده میشه، یک افزونه برای ساخت فرم و ...

برای ساخت یک سایت فروشگاهی در جوملا هم به افزونه های مربوطه نیاز هست، مثل افزونه فروشگاهی (کامپوننت فروشگاه ساز)، افزونه های بانکی (پلاگین های پرداخت وجه) و ... . اما در اصل همون افزونه فروشگاه ساز وظیفه ایجاد امکانات فروشگاهی برای سایت شما رو به عهده داره.

افزونه های مختلفی هست، مثل ویرچومارت (VirtueMart)، هیکاشاپ (HikaShop)، جومشاپینگ، j2store و ... . با کمی سرچ در اینترنت توضیحات کافی در مورد این افزونه ها وجود داره.

همینطور باید عرض کنم که وقتی شما یه افزونه فروشگاهی رو نصب میکنید طبیعتا قالبتون (یا همون ظاهر سایتتون) هم باید متناسب با یک سایت فروشگاهی طراحی شده باشه تا بتونید به بهترین نحو از افزونه فروشگاهیتون استفاده کنید.

سربلند باشید/.

The Following User Says Thank You to Mojtaba For This Useful Post: Mahdi Manian (Friday 08 December 17)

لطفا در پیام خصوصی سوال نفرمایید.
    بهترین روش برای بدست آوردن پاسخ سوالتان، مطرح کردن آن در انجمن می باشد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع