نمایش موضوعات: شماره 1 تا 16 , از مجموع ‍16 موضوع

انجمن: فارسی و با پشتیبانی RTL

در این بخش قالب های رایگانی که برای جوملا 2.5 / 1.7 فارسی و بهینه شده اند را معرفی می شود.

  1. قالب شرکتی بسیار زیبای Shaper Express جوملا 2.5

    Started by محمدحسین میری 07:17 PM, Wednesday 08 August 12 0
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 2,280
    Thursday 30 April 15, 04:45 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 2,966
    Saturday 01 November 14, 11:49 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 7,284
    Tuesday 15 July 14, 03:31 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 5,246
    Tuesday 14 January 14, 02:08 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,285
    Tuesday 03 September 13, 11:36 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,875
    Wednesday 17 April 13, 04:30 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 657
    Friday 01 February 13, 01:12 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 812
    Friday 26 October 12, 03:40 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,536
    Friday 28 September 12, 07:29 PM برو به آخرین پست
  2. قالب طمع مدرن : شیپر فایو - S5 Modern Flavor

    Started by mr.joomala 10:40 PM, Friday 14 September 12
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,191
    Saturday 22 September 12, 02:34 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,014
    Sunday 19 August 12, 08:53 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,114
    Wednesday 08 August 12, 03:00 PM برو به آخرین پست
  3. دانلود قالب فارسی جوملا 2.5 js_optimus

    Started by DELL 04:43 AM, Saturday 04 August 12 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 3,460
    Saturday 04 August 12, 04:43 AM برو به آخرین پست
  4. دانلود قالب فارسی جوملا 2.5 shaper simplicity ii

    Started by DELL 01:35 AM, Saturday 04 August 12 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,031
    Saturday 04 August 12, 01:35 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,777
    Thursday 02 August 12, 07:26 PM برو به آخرین پست
  5. قالب فارسی جوملا 2.5 zara

    Started by DELL 07:08 PM, Friday 27 July 12 3
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,447
    Friday 27 July 12, 07:08 PM برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.