نمایش موضوعات: شماره 1 تا 16 , از مجموع ‍16 موضوع

انجمن: فارسی و با پشتیبانی RTL

در این بخش قالب های رایگانی که برای جوملا 2.5 / 1.7 فارسی و بهینه شده اند را معرفی می شود.

  1. قالب شرکتی بسیار زیبای Shaper Express جوملا 2.5

    Started by محمدحسین میری 08:17 PM, Wednesday 08 August 12 0
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 2,430
    Thursday 30 April 15, 05:45 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 3,134
    Saturday 01 November 14, 11:49 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 7,352
    Tuesday 15 July 14, 04:31 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 5,380
    Tuesday 14 January 14, 02:08 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,356
    Tuesday 03 September 13, 12:36 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,931
    Wednesday 17 April 13, 05:30 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 710
    Friday 01 February 13, 01:12 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 866
    Friday 26 October 12, 03:40 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,599
    Friday 28 September 12, 07:29 PM برو به آخرین پست
  2. قالب طمع مدرن : شیپر فایو - S5 Modern Flavor

    Started by mr.joomala 11:40 PM, Friday 14 September 12
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,247
    Saturday 22 September 12, 02:34 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,071
    Sunday 19 August 12, 09:53 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,173
    Wednesday 08 August 12, 04:00 PM برو به آخرین پست
  3. دانلود قالب فارسی جوملا 2.5 js_optimus

    Started by DELL 05:43 AM, Saturday 04 August 12 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 3,532
    Saturday 04 August 12, 05:43 AM برو به آخرین پست
  4. دانلود قالب فارسی جوملا 2.5 shaper simplicity ii

    Started by DELL 02:35 AM, Saturday 04 August 12 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,092
    Saturday 04 August 12, 02:35 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,838
    Thursday 02 August 12, 08:26 PM برو به آخرین پست
  5. قالب فارسی جوملا 2.5 zara

    Started by DELL 08:08 PM, Friday 27 July 12 3
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,505
    Friday 27 July 12, 08:08 PM برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.