صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍21 موضوع

انجمن: فارسی شده

در این بخش ماژول های رایگانی که برای جوملا 2.5 / 1.7 فارسی و بهینه شده اند را معرفی می شود.

  1. ماژول نمایش آمار بازدید کنندگان jvcounter فارسی برای جوملا 2.5

    Started by Mojtaba 07:17 AM, Wednesday 15 August 12 31
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 39
    • نمایش ها: 12,938
    Thursday 22 October 15, 02:21 PM برو به آخرین پست
  2. ماژول فارسی اسلایدشو Autson SlideShow برای جوملا 2.5

    Started by Mojtaba 08:30 AM, Friday 12 October 12 9
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 16
    • نمایش ها: 6,195
    Friday 20 March 15, 01:38 AM برو به آخرین پست
  3. ماژول تب ساز sp tab برای 2.5

    Started by Mojtaba 12:35 AM, Tuesday 24 July 12 6
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 2,667
    Saturday 04 October 14, 01:44 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 3,790
    Sunday 15 September 13, 10:11 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 2,381
    Friday 06 September 13, 05:42 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,508
    Sunday 30 June 13, 08:47 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,188
    Monday 03 June 13, 05:06 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 5,057
    Tuesday 16 April 13, 11:28 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,284
    Thursday 28 March 13, 12:11 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,683
    Thursday 28 March 13, 02:36 AM برو به آخرین پست
  4. ماژول تبلیغات متنی ارس دیزاین

    Started by hamidnpc 02:45 PM, Monday 25 March 13 0
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 990
    Monday 25 March 13, 02:45 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,065
    Sunday 17 February 13, 10:58 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 3,713
    Saturday 09 February 13, 12:31 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,514
    Friday 11 January 13, 10:53 PM برو به آخرین پست
  5. ماژول محاسبه وزن با شاخص bmi جوملا 2.5

    Started by m.s_22 12:50 PM, Saturday 15 September 12 3
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,586
    Sunday 16 December 12, 11:47 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 6,013
    Monday 12 November 12, 01:27 AM برو به آخرین پست
  6. ماژول تبليغات گوشه اي جوملا 2.5

    Started by m.s_22 05:16 PM, Thursday 30 August 12 5
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,954
    Thursday 30 August 12, 05:16 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,453
    Wednesday 22 August 12, 11:59 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,465
    Friday 03 August 12, 12:09 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,968
    Monday 30 July 12, 10:28 AM برو به آخرین پست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  


از انجمن جومیران در گوگل حمایت کنیم.